Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Nikad nisam volio zapadnu tribinu... Sa nje sam recimo gledao, hmm, Banetovu petu u revansu polufinala kupa 1994... Da podsetim na to pred novi revans polufinala... Ne treba nam brukanje. Novo. 

Link to comment
6 minutes ago, W.F.C. said:

Nikad nisam volio zapadnu tribinu... Sa nje sam recimo gledao, hmm, Banetovu petu u revansu polufinala kupa 1994... Da podsetim na to pred novi revans polufinala... Ne treba nam brukanje. Novo. 

Jeb' se :dry:

Link to comment

Znao sam da ce napises nesto. Mnogo je bre 5 neuspesnih polufinala ili 6 koliko vec imamo. Pamtim dva... I sto puta teze mi je pala ta peta nego onih 0:5 12 godina kasnije. 

Link to comment

To kasnije smo u 1/4 finalu izbacili cuveni Timok. To mi bilo merak. 1/2 finala se skoro i ne secam, nisam nista ocekivao. 1994-te je bila paljevinska utakmica. Kumio i molio razrednu i profesore da me puste sa casova da idem da gledam.

Link to comment
1 hour ago, martick said:

Da li neko zna sta kad krecu radovi u vezi zapadne tribine? 

Sto ti niko nece odgovori, sta je ovo

Link to comment
1 hour ago, Dali_man said:

To kasnije smo u 1/4 finalu izbacili cuveni Timok. To mi bilo merak. 1/2 finala se skoro i ne secam, nisam nista ocekivao. 1994-te je bila paljevinska utakmica. Kumio i molio razrednu i profesore da me puste sa casova da idem da gledam.

A ja se secam. Bilo je 3 puta vise nas nego njih na tom polufinalu. To je isto paljevinska utakmica bila. Sabili smo ih u onaj raspali deo zapada sto je sad zatvoren godinama. I sve se nesto nadam da uskoro opet bude takav odnos snaga... Eto. 

Link to comment

Veceras u 19:30 u Miku Antić Radnički kao osvajač lige igra baraž za ulazak u drugu ligu. Prosetajte se, slobodan je ulaz.

Link to comment
Veceras u 19:30 u Miku Antić Radnički kao osvajač lige igra baraž za ulazak u drugu ligu. Prosetajte se, slobodan je ulaz.
Dal da idu y Miku ili na Cair?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...