Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

On 3.5.2019. at 15:25, W.F.C. said:

1,11 da icepimo Vosu, 7,00 da bude vise od 1000 gledalaca i 19,00 da zadrzimo Hasku 😁

Nisi turio neku paru na ovo ? :D

Link to comment

Ma nikad nisam ni uso u kladionicu ja... Nego da nemaju dobrog golmana uslo bi nesto pod precku samo tako, mada i oni  nisu naivno odigrali. Cuvena oml. skola Vujadin Boskov ili kako vec, imaju stofa. Rekreativnih 0:0. Sad dosadna utakmica s Napretkom pa polufinale. Ovaj Sladja ne zna ni on sta da radi kad udje na teren. 

Link to comment
26 minutes ago, Constantin said:

Meni danas Haska....nije mogao da se sastavi. Sviđalo mi se kako je Njegoš odigrao.

Haska slabo, da. U sustini sranje je sto sad na prolece ove utakmice umesto da odlucuju o svemu mi gledamo ovo... doduse ima kup, ajde. Ispada da kako se ekipe poredjaju na jesen  to bude otprilike to najcesce i na kraju sezone. I uvek veci naboj i vise publike bude na jesen.

Link to comment
1 minute ago, Dali_man said:

Ma Radnicki je Obilic

Pa, pazi...si video kolika je kvota danas bila na X. A Ivica i Palma pogušiše s tompusi :isuse:

Link to comment

More da nam Ivica pozivi jos 100 godine. Zlatan je on u odnosu na ostala govna u ovom mulju od nase lige.

 

Podela bodova izmisljena samo da Rad ostaje svake godine u ligu

Edited by Dali_man
Link to comment
23 minutes ago, W.F.C. said:

Steta sto Rad ne odigra nekad celu sezonu ko sto odigra svakog maja vezane utakmice, imao bi neku titulu do sad...

A "goropadni" Zemun...uze mu Recko merku ;)

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...