Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Mozda je mogao Kojasevic sledece sezone da proradi nesto kao Stanisavljevic jer kad je dosao videlo se da nije u formi i nije pruzao nikakve partije. Sa druge strane videlo se po nekom potezu, finti da Fric zna fudbal sto nije slucaj sa Kojasevicem. Nesumljivo Kojasevic zna fudbal ali trenutne partije nisu garancija kao ni cela njegova karijera da ce da se vrati na pravi put a pritom nisu male pare za nase uslove u igri.

Da mi vrnemo Staneta jer su nam ovog proleća falili njegovi golovi. Grba se probudio pred kraj i ako ostane uz Petrovica, Cumica, Cakija i jos jednog koji pravi razliku imamo ponovo sredinu za respekt.

Bondarenko moze da se vrati nazad i da dovedemo nekog uz Drinu, nekog ko ce biti kompletniji igrac gde pre svega mislim na bolju kreativnost i da je malo vise srednjak. Takodje mali Aleksa kao starter uopste ne zvuci lose. Imamo i Stevanovica iz Dinama koji je nakupio zavidnu minutazu u Super ligi i mozda moze da bude prva ili druga opcija.

Spic ce biti malko problem ali koliko sam shvatio Reala u prethodnim postovima vec smo kaparisali jednog iz domace lige. Da li ce biti dovoljan samo on i da li je Lalat zadovoljan sa Sladjanom tek treba da se vidi.

Da ne preuranjujemo sa temom mada je vec sve reseno i jedino onako bas zanimljivo je ta utakmica sa Partizanom i ako Bog da posle sa Zvezdom. 

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Pa reseno je, drugi smo i teoretski, ali sad treba da napadnemo kup i da ga osvojimo jer se igra u nasem gradu na nasem stadionu i nije bitno ko je protivnik ni u polufinalu ni u finalu... Ni Partizanu ni Zvezdi taj trofej nista ne treba, a nama treba. 

Link to comment

Раднички Н. - Војводина

Недеља, 05.05.2019 18:00 - Ниш
 
Главни судија: ИЛИЋ Милан
Први помоћни судија: МИЛУТИНОВИЋ Срђан
Други помоћни судија: СТАНОЈКОВИЋ Александар
Четврти судија: МИЛАНОВИЋ Милош
Link to comment
2 hours ago, Real sa Nišave said:

Džabe titule dok se ne izgradi jaka klupska infrastruktura. Operativci jedva prelazna dvojka.

Toncev da izgradi sistem? Dobar vic.

Link to comment
Toncev da izgradi sistem? Dobar vic.
Rdjavom .urcu i dlaka smeta...
Ja od kad je došao vidim napredak svakim danom, e sad sto bi mi svi voleli da se odmah napravi stadion, dva tri nova terena, da se dovede 5-6 kvalitetnih kadeta i omladinaca...... Epa jbg za to treba godine...

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

Ma Boki imamo omladince solidne, sad treba neki koji prave razliku igraci, bilo domaci, bilo strani, nebitno, samo da odigraju ko Haskic recimo ove godine. Kakve su sanse da ga zadrzimo inace? 

Link to comment

Nezadovoljstvo zbog lošeg kvaliteta plastike ..... Kakve veze tuga ima sičim

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...