Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

1 minute ago, ackonish said:

Radnicki je imao desetak prenosa ove godine. Ajd da ne preterujemo vise. Sedi mu se kuci i gleda mu se utakmica. Pa dodji be na stadion Meraklijo...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

Ma nasmejao me, nisam uzeo za ozbiljno

Link to comment
7 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Jesi li siguran,  ja planiram u najvece da kupim kartu??? Ranije valjda bilo samo za ligu???

Tako je objavljeno na fb stranici, nemam sezonsku pa ne znam kako je bilo ranije, za ovu utakmicu vaze, evo i objave :)

 

Quote

Radnički - Vojvodina, četvrtfinale Kupa Srbije, sreda od 17 časova, stadion Čair. Igra se jedan meč i nema popravnog. DOĐITE DA POBEDIMO ZAJEDNO! Prodaja karata je u sredu od 9-17h glavna biletarnica hale Čair i istok od 15-17. Cene istok zapad 300, jug-150, loža-1500. Za utakmicu važe i sezonske ulaznice

 

Link to comment

Lucanci polako pucaju em gube em crveni. Kada bi Napredak iznenadio bilo bi veselo. Radnik nesto i moze da napravi kuci ali u gostima mnogo tesko. Ako ponove partiju protiv Zvezde mozda nas i iznenade. Jedna od retkih ekipa koja ima kvalitet da iznenadi Zvezdu.

Link to comment

Нома пре 15 минута маје по центар града, можда треба да покупи Лалата из хотела...

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...