Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Мислио сам да је исток закључан кад су тренинзи, углавном се прате са запада.

Link to comment
2 minutes ago, Captain_Darling said:

Мислио сам да је исток закључан кад су тренинзи, углавном се прате са запада.

Stavili neke resetke na zapad. Ne znam kad se otkljucavaju.

Link to comment

Lalat ce prva cetiri dana na atletskoj stazi da ih ubija. Tako reče onaj dan. Ocekujem, dakle, da posle prozivke izladju na stazu i krenu krugove.

 

Link to comment

Gledao sam na NTV ceo snimak Lalatkove konferencije i ne svidja mi se potenciranje "njegovih" kao igraca, on ima "svoje" igrace kojima veruje i vodi ih sa sobom iz kluba u klub, na nih se oslanja, deluje providno, jbga. Ne mogu da nadjem ovde da okacim ceo snimak. Ali dobro da ne mracim bezveze sad pred pripreme i najbitnije utakmice.

Link to comment
5 hours ago, fetboj said:

Sta mislite o tome da se odradi redizajn grba? Ja se ne secam kada je poslednji put radjen. Usli smo u Evropu pravo je vreme da se i grb malo modernizuje.

Moj prijatelj se bavi redizajnom grbova i dizajnom fudbalskih dresova,naplacuje 50 e po projektu! 

Link to comment
6 hours ago, W.F.C. said:

Gledao sam na NTV ceo snimak Lalatkove konferencije i ne svidja mi se potenciranje "njegovih" kao igraca, on ima "svoje" igrace kojima veruje i vodi ih sa sobom iz kluba u klub, na nih se oslanja, deluje providno, jbga. Ne mogu da nadjem ovde da okacim ceo snimak. Ali dobro da ne mracim bezveze sad pred pripreme i najbitnije utakmice.

Da sam trener i ja bih isto to uradio.

Link to comment
Ono kad djavo nema sta da radi meri muda da vidi koje mu je teze....
Axaaaaxaaaa

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...