Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Grb je odlican, manimo se toga, imamo mnoge bitnije stvari da odradimo kako bi postali prvaci drzave najzad.

Link to comment
1 minute ago, levi said:

i ne treba da odlazi. radnički klub treba da ima petokraku

 

 ovo sad je falsifikovanje istorije kluba

Istorija za istoriju ...... i u istoriju. Petokraka je obelezje tog vremena i ideologije a ne obelezje kluba i grada.

Link to comment
6 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Grb je odlican, manimo se toga, imamo mnoge bitnije stvari da odradimo kako bi postali prvaci drzave najzad.

Na sitnicama se vidi da li ce se te bitnije stvari odraditi. Vazda bilo !!! To se drugacije zove i posvecenost.

Ne mogu da oprostim sto su ovi novi unistili jednu "sitnicu" a to je marketing i sve sto se pre godinu i po desavalo oko kluba. Vratili nas pet godina unazad.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
4 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Na sitnicama se vidi da li ce se te bitnije stvari odraditi. Vazda bilo !!! To se drugacije zove i posvecenost.

Ne mogu da im oprostim sto su ovi novi unistili jednu "sitnicu" a to je marketing i sve sto se pre godinu i po desavalo oko kluba. Vratili nas pet godina unazad.

Slazem se, ali popravljaju se izgleda malo pomalo, nas drugar Acko cini mi se opet vredno radi..

Link to comment

Jedino sto Real sa Nisave vec dugo nema neku exkluzivu... zadnja mu je valjda bila "Samuraj slece na Cair" - jos onomad kad je Noma dolazio :D

Link to comment
Just now, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Slazem se, ali popravljaju se izgleda malo pomalo, nas drugar Acko cini mi se opet vredno radi..

Cini mi se da je to vise njegova inicijativa nego li inicijativa kluba. Ne znam ali mi se bas cini...

Link to comment
1 minute ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Jedino sto Real sa Nisave vec dugo nema neku exkluzivu... zadnja mu je valjda bila "Samuraj slece na Cair" - jos onomad kad je Noma dolazio :D

Marjanovic pre dva dana be... Kako nema ??? I spic iz Napretka ... eeee

Link to comment
1 minute ago, MaErAkLoIJA said:

Marjanovic pre dva dana be... Kako nema ??? I spic iz Napretka ... eeee

 

Nema nista, slaboooo

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment
10 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Istorija za istoriju ...... i u istoriju. Petokraka je obelezje tog vremena i ideologije a ne obelezje kluba i grada.

 

ne,  petokraka nije obeležje tog vremena iz 1923 god

 

nego obeležje radničkog kluba iz tog vremena, a to što se sadašnji Radnički stidi svoje istorije, to je na njihovu sramotu

Link to comment
Just now, levi said:

 

ne,  petokraka nije obeležje tog vremena iz 1923 god

 

nego obeležje radničkog kluba iz tog vremena, a to što se sadašnji Radnički stidi svoje istorije, to je na njihovu sramotu

Zasto pa da se stidi. To sto se nesto menja ne znaci da je zbog stida, ako i jeste pre trideset godina neko to uradio zbog stida pa bas me i briga. Licno mi se ne svidja petokraka jer nisam miljenik Tita iz mnogo razloga i ako je mozda obelezje neceg drugog najpoznatija je nama upravo iz tog vremena i te ideologije i uglavnom je svi vezuju za to vreme.  Ima je Borac, Partizan, Zvezda i ko zna ko jos i mislim da je dovoljno. Sad da stavimo zvezdu ne bi nista znacilo niti bi prezentovalo na bilo koji nacin nas grad. Takodje bih se distancirao od blizanaca pa cak i na ovaj nacin ;)

Link to comment

pa petokraka Radničkog je starija od Tita i od blizanaca

 

ako ste lokalpatriote i protivnici te ideologije, što ne navijate za Sinđelić?  :sleep:

 

Link to comment
2 minutes ago, levi said:

pa petokraka Radničkog je starija od Tita i od blizanaca

 

ako ste lokalpatriote i protivnici te ideologije, što ne navijate za Sinđelić?  :sleep:

 

copy/past: Licno mi se ne svidja petokraka jer nisam miljenik Tita iz mnogo razloga i ako je mozda obelezje neceg drugog najpoznatija je nama upravo iz tog vremena i te ideologije i uglavnom je svi vezuju za to vreme.

Malo pazljivije citaj sta pisem da se ne ponavljam.

Radnicki danas predstavlja grad Nis i jedan je od najvecih brendova grada. Vracanje zvezde i forsiranje da je on radnicki klub mislim da nema nekog smisla. Sve iz tog vremena a i kasnije je bilo radnicko. Samo ime kluba i mnogih drugih klubova je direktna asocijacija na radnicku klasu. Vracati se na nesto pa objasnjavati iznova ljudima sta znaci zvezda i sl. je po meni korak unazad i pre bih stavio Konstantinovu glavu ili neki simbol iz tog carstva  po cemu treba da bude poznat grad Nis. Imamo mi bogatu istoriju koja je istorija Nisa a radnicki pokreti su vazda bili i nisu samo nasi i ako je nas klub osnovan u ime njih. Kazem bili jer kakva vremena dolaze tesko da ce da ih bude opet.

Navijam i za Sindjelic i za Car Konstantin.... Volim sve klubove, neke vise neke manje. Lokal-patriotizam je i Radnicki i ne vidim zasto ne bi bio?

 

Link to comment

 

7 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Sve iz tog vremena a i kasnije je bilo radnicko. Samo ime kluba i mnogih drugih klubova je direktna asocijacija na radnicku klasu.i bio?

 

 

 u kraljevini je 1923 sve bilo radničko? 

 

e moj meraklijo

 

Link to comment

Е мој леви, још кад би ти некад свратио овда да нешто лепо кажеш и похвалиш, најбитније је да контрираш и да причаш све негативно о Радничком, његовим навијачима и симпатизерима. Што ли си се ти осетио позваним да расправљаш о грбу клуба који не волиш...?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...