Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

S tim parama i ovim od eventualnog prolaska u drugo kolo, to je milionce. Jos kad bi otisle na prave stvari... neko pojacanje, sredjivanje stadiona, omladinsku skolu, smanjenje duga npr...

Link to comment
17 minutes ago, Redrooster said:

Obricio se laki nema kod nas trte mrte ko vojska :)

 

pici ga izgleda opako, stoji na teren, skida trenerku i oblaci je svaki 15 minuta :D

Link to comment

Ako je neko gledao live na Reala, Lalat opleo po upravi sto mu kasne par igraca, plus sto kasne i pojacanja. Opleo i sto se otpisuje Caki, da ga ne palamudim, odgledajte.

Elem, sto se tice radova na stadionu, ce otpusuju drenazne kanale na glavnom, koji nisu cisceni zadnjih 20 godina. Sve se prebacuje na istok, loze, novinari... Svlacionice se saniraju i krece, postavljeni jarboli za zastave, soba za doping kontrolu se zavrsava, klupe za rezerve i delegate se pomeraju...

Prvi trening desetak igraca odustalo, nisu izdrzali ritam. Trcalo se 4x10 minuta sa promenama u tempu.

Caki i Stanisavljevic najspremniji.

Pitanja?

Link to comment
16 minutes ago, Real sa Nišave said:

Ako je neko gledao live na Reala, Lalat opleo po upravi sto mu kasne par igraca, plus sto kasne i pojacanja. Opleo i sto se otpisuje Caki, da ga ne palamudim, odgledajte.

Elem, sto se tice radova na stadionu, ce otpusuju drenazne kanale na glavnom, koji nisu cisceni zadnjih 20 godina. Sve se prebacuje na istok, loze, novinari... Svlacionice se saniraju i krece, postavljeni jarboli za zastave, soba za doping kontrolu se zavrsava, klupe za rezerve i delegate se pomeraju...

Prvi trening desetak igraca odustalo, nisu izdrzali ritam. Trcalo se 4x10 minuta sa promenama u tempu.

Caki i Stanisavljevic najspremniji.

Pitanja?

 

de ce se pomeraju kad su ukopane ... ?

7 minutes ago, Zlurad said:

Ako se Zapad prebaci na Istok onda Merakliije postaju "Meraklije Sever", barem za Ligu Evrope?

 

svi smo mi istok u dusi, ce dodjete vi na mojega ... ;)

Link to comment
1 minute ago, Rumpelstiltskin said:

svi smo mi istok u dusi, ce dodjete vi na mojega ...

 

Ja se u stvari najvise plasim za umove sa Zapada. Sad su zbunjeni: Ako odu na Istok da bi bili Zapad da li to znaci da kad se vrate na Zapad da ce da budu na Istoku?

Link to comment
3 minutes ago, Zlurad said:

 

Ja se u stvari najvise plasim za umove sa Zapada. Sad su zbunjeni: Ako odu na Istok da bi bili Zapad da li to znaci da kad se vrate na Zapad da ce da budu na Istoku?

 

samo nemoj strucnjaci za zapada da pohode naovamo, ne bi znao de da se denem. za ono covek mora ima stomak jaci od bera grilsa

Link to comment

Sta znam, ako je tacno, meni ovo deluje kao lagano pripremanje za rusenje zapada ili mozda zatvaranje tribine za kvalifikacije, mada ne verujem. Uglavnom ako prebace klupe na istok, zapad vise nikad nece biti isti, kog ce psuju :sad:

Edited by W.F.C.
Link to comment
1 hour ago, Rumpelstiltskin said:

 

de ce se pomeraju kad su ukopane ... ?

 

svi smo mi istok u dusi, ce dodjete vi na mojega ... ;)

Nikad srcko, u temperamentu nislija je vreli zapad :D

Edited by Redrooster
Frka,a? Mnogi su izbaceni sa zapad u smeru ka istoku :)
Link to comment

Samo Crnomarkovic od novajlija? Bilo li je nekih klinaca iz omladinske? npr onaj sto je igrao za Vranje navalu?

 

Onaj Frensis iz Radnika bi mozda bio valjan za probu...

Link to comment

Није,било Миладиновића, Славише, Шаранова, Павкова. Муња, Нома и Станковић долазе данас-сутра.

 

За клупе за помоћне играче кажу да фале по 2 столице па ће да разбијају бетон да праве простор. :isuse:

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...