Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Испушена муштикла, матор. Имамо си ми Апостола, а Бога ми и Мрку...

Link to comment

Eee...šteta što je "diplomac" zauzet, iskopao bi on u neki kazahstanski žurnal prave vesti... :)

 

A što se tiče Nišlija....Raul ima ponude za "preko", Caki će bataljuje, Humac će upisuje trenerski zanat...od Nišlije...odprilike samo Nena na protokol....:isuse:

Link to comment

Neka skockaju dobar tim. Bolje da bude dobar bez Nislija nego los sa njima. Ocigledni je lokal-patriotizam zaboravljen. Svi na koje smo isli na kartu L-P su nas razocarali.

 

Link to comment
5 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Neka skockaju dobar tim. Bolje da bude dobar bez Nislija nego los sa njima. Ocigledni je lokal-patriotizam zaboravljen. Svi na koje smo isli na kartu L-P su nas razocarali.

 

Ma baš tako bilo....meni se sve čini da su (smo) većinu oterali...kao Totija npr.

Link to comment
14 minutes ago, Constantin said:

Ma baš tako bilo....meni se sve čini da su (smo) većinu oterali...kao Totija npr.

 

A Toti je bas bio kapacitet Piksija ... da je briljirao u ono malo sto je igrao, zadrzali bi ga da ga prodaju. Sto ne oteraju Apostola ? Pa ima vise u nogama od Totija i zato ga drze ... I ja sam za LP al nemo ga preterujete ...

Link to comment
15 minutes ago, Constantin said:

Ma baš tako bilo....meni se sve čini da su (smo) većinu oterali...kao Totija npr.

Kad ga pomenu bas me zanima sta se desava sa njim?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...