Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Just now, levi said:

 

 

 u kraljevini je 1923 sve bilo radničko? 

 

e moj meraklijo

 

Ne volim da se hvatam za svaku rec ali mislim da znas tacno na sta sam mislio. Nemoj da koristis te trikove ili sta je vec jer je ruzno. Nisam dovoljno pametan da sve sto mislim stavim u jednu recenicu ali bas se ne milim da sve do tancina objasnjavam.

Mislim da nema svrhe da nastavljamo dalje na ovu temu.

Link to comment
5 minutes ago, Captain_Darling said:

Е мој леви, још кад би ти некад свратио овда да нешто лепо кажеш и похвалиш, најбитније је да контрираш и да причаш све негативно о Радничком, његовим навијачима и симпатизерима. Што ли си се ти осетио позваним да расправљаш о грбу клуба који не волиш...?

Ma ne prica nista negativno nego pokusava da pilence predstavi kao vola.

Link to comment

Да ли се зна када је окупљање играча у недељу и хоће ли бити неки тренинг на стадиону, има ли шансе да се то пропрати са западне трибине?

Link to comment
1 minute ago, Captain_Darling said:

Да ли се зна када је окупљање играча у недељу и хоће ли бити неки тренинг на стадиону, има ли шансе да се то пропрати са западне трибине?

Valjda rekose 9h ujutru.

Link to comment

Само је питање има ли сврхе доћи на стадион у то време ако ће они да се поздраве у свлачионици и оду кући...

Link to comment
19 minutes ago, Captain_Darling said:

Е мој леви, још кад би ти некад свратио овда да нешто лепо кажеш и похвалиш, најбитније је да контрираш и да причаш све негативно о Радничком, његовим навијачима и симпатизерима. Што ли си се ти осетио позваним да расправљаш о грбу клуба који не волиш...?

 

evo pohvaljujem  imate dobrog trenera :) 

 

a što šta ja volim nije bitno, više moj nik ima veze sa radničkim, nego ovaj meraklija sa ovim freskoslikarstvom na slici ;)

tako da to nema veze. pitanje je što se vi ne bunite kad vam falsifikuju istoriju starog komunističlog kluba, i kreče ga u jeftino novokomponovano tranziciono..

Edited by levi
Link to comment
1 minute ago, levi said:

 

evo pohvaljujem sad imate dobrog trenera :) 

 

a što šta ja volim nije bitno, više moj nik ima veze sa radničkim, nego ovaj meraklija sa ovim freskoslikarstvom na slici ;)

tako da to nema veze. pitanje je što se vi ne bunite kad vam falsifikuju istoriju starog komunističlog kluba, i kreče ga u jeftino novokomponovano tranziciono..

Levi nisu svi nacitani kao ti. Mora neko da bude i najbolji. Ocigledno ti dublje posmatras stvari pa ti je bitan i grb naseg kluba. Mi se eto zadovoljavamo mnogo povrsnijim stvarima ali tako nas ucili. Skromno i povrsno. Sta ces ... ???  Bitno je da si ti zadovoljan sobom i da si sve sredio pa imas vremena i za nas. Hvala ti na tome !!!

Link to comment
2 hours ago, Redrooster said:

Sta ti fali? Realno?

Fali mu dosta toga, za pocetak mogao bi drugi font slova da se stavi da se zakrivi ili tako nesto, mozda neka druga nijansa crvene, mozda i plava da se ubaci negde, ne znam lupam. Treba neko ko zna to da radi da odradi da lici na nesto, dosta jeftino izgleda sad.

Link to comment
23 minutes ago, Captain_Darling said:

Да ли се зна када је окупљање играча у недељу и хоће ли бити неки тренинг на стадиону, има ли шансе да се то пропрати са западне трибине?

 Termin promenjen, nedelja 10 časova. Nisam siguran hoće li zapad biti otključan. 

Link to comment
10 minutes ago, levi said:

 

evo pohvaljujem  imate dobrog trenera :) 

 

 

До сада је водио мале клубове (не рачунам Војводину) и ту му је фино ишло, видећемо како ће да се снађе у нашем гиганту са богатом историјом и традицијом. Ја му желим добродошлицу и сву срећу...

Link to comment
2 minutes ago, fetboj said:

Fali mu dosta toga, za pocetak mogao bi drugi font slova da se stavi da se zakrivi ili tako nesto, mozda neka druga nijansa crvene, mozda i plava da se ubaci negde, ne znam lupam. Treba neko ko zna to da radi da odradi da lici na nesto, dosta jeftino izgleda sad.

Ma de ti pa objasnjavas pa iz aviona se vidi da moze mnogo ali mnogo bolje. Moze i ta plava da prati recimo ivice grba ali da bude tamnija plava.

Link to comment
1 minute ago, ackonish said:

 Termin promenjen, nedelja 10 časova. Nisam siguran hoće li zapad biti otključan. 

 

Ако буде шансе да се неки тренинг испрати било би лепо да оставиш овде инфо унапред.

Link to comment
3 minutes ago, ackonish said:

 Termin promenjen, nedelja 10 časova. Nisam siguran hoće li zapad biti otključan. 

Lalat ne moze toliko rano da ustaje :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...