Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

4 minutes ago, Zlurad said:

Nis je izuzetno tolerantna sredina a ljudi bas fini. U Nisu je 6 sati a jos nije dobio tepanje. Nije da mu zelim, daleko od toga. Samo kazem.

Mislim da ako nisu istepali nekog zbog dovodjenja Jevica, coveka koji ne zna da prica, mislim da je toliko debilno da se poteze bilo koje pitanje i da se rusi bilo sta u godini kada smo posle trideset pet godina docekali da igramo Evropu. Neka se raspravljaju posle zavrsetka kvalifikacija i svako ko voli klub neka svoje interese stavi iza interesa kluba.  Sta smo sve istrpeli i progutali pa mozemo i ovo jer je direktno u interesu naseg kluba.

Link to comment

Kada bih mogao da izaberem cetri, pet igraca a da nisu neki preskupi nego neki koji bi uz pregovaracke sposobnosti mogli da se nadju u nasem rosteru, izabrao bih:

Bogosavca, Ndiayea, Vujakliju (Djerica ili Ozegovica), Dugalica i na levu stranu mozda Owusua (Vukanovica mada tesko) Ne znam kakav ugovor ima Sasa Jovanivic u drugoj ligi Spanije ali verovatno mu ne pada na pamet da se vraca.

Sa ovim igracima i sto kaze Lalat uz srecu u zrebu mogli bi dva, tri kola da odigramo u Evropi.

Link to comment

Evo sedim sa sportskim i spomenem ovo sto spominjete Sasu Jovanovića. Okrece telefon i pita za njega, a kaze mi unapred da nema nista od toga. I bio u pravu, Deportivo ga traži, a ovamo gde je sad 225 000 € godisnja plata. 

Bori se za stopera Gajića, problem je Voša koja mu daje 6 soma mesecnu platu. Na ruku nam ide Evropa i sto u Vosi ima tri struje, pa je opsti haos tamo.

 

Link to comment
2 hours ago, Real sa Nišave said:

Evo sedim sa sportskim i spomenem ovo sto spominjete Sasu Jovanovića. Okrece telefon i pita za njega, a kaze mi unapred da nema nista od toga. I bio u pravu, Deportivo ga traži, a ovamo gde je sad 225 000 € godisnja plata. 

Bori se za stopera Gajića, problem je Voša koja mu daje 6 soma mesecnu platu. Na ruku nam ide Evropa i sto u Vosi ima tri struje, pa je opsti haos tamo.

 

Toliko li je Gajic dobar??? Nisam bas nesto ispratio njegove partije.

Ako vec sedis sa njim mi mozemo odavde da damo milion ideja pa ako je raspolozen :D

Inace priupitaj za Dugalica, slobodan je i nek pozuri jer ce Vojvodina da nam ga mazne :D Svako ime koje sam ranije objavljivao se dovodilo u vezu ili je otislo u Vojvodinu.

Npr. onaj Mulic koji bi glat mogao kod nas jer mislim da mu istice ugovor. Cim sam ga pomenuo odmah su objavili clanak da je u pregovorima sa Vojvodinom, mislim prosle godine. Mlad, mnogo visok 2,04cm, brz, mladi reprezentativac. Mislim da mu je vreme da eksplodira a sa njegovim fizickim predispozicijama nije mi jasno kako do sada vec nije?

Link to comment
2 hours ago, Rumpelstiltskin said:

real okrenuo igricu

Okrenuo, neokrenuo od njega jedino u ovom trenutku dobijamo informacije i hvala mu. Mogao je i da ih ne deli, mada necu da mu zaboravim one najave bez pokrica kad sam izgoreo cekajuci i cekajuci ;)

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...