Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

a nije vam palo na pamet da je možda do vas?

 

prosto, zreli ste za svoj forum. meni je malo glupo od kad sam vas registrovao kao koncept da pišete samo na jednoj temi. niko ni seriju da pogleda i prokomentariše, film, muziku, knjigu ne daj bože

 

sem petla, a i on bolje da nije postovao mimo vaše™ teme

Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

a nije vam palo na pamet da je možda do vas?

 

prosto, zreli ste za svoj forum. meni je malo glupo od kad sam vas registrovao kao koncept da pišete samo na jednoj temi. niko ni seriju da pogleda i prokomentariše, film, muziku, knjigu ne daj bože

 

sem petla, a i on bolje da nije postovao mimo vaše™ teme

Glupo i nepismeno sve to, sta ces... ja, eto, nisam mrdnuo dalje od Tri praseta i Boska Buhe. Sta ja tu imam da komentarisem po ostalim temama? :sad:

Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

a nije vam palo na pamet da je možda do vas?

 

prosto, zreli ste za svoj forum. meni je malo glupo od kad sam vas registrovao kao koncept da pišete samo na jednoj temi. niko ni seriju da pogleda i prokomentariše, film, muziku, knjigu ne daj bože

 

sem petla, a i on bolje da nije postovao mimo vaše™ teme

Imam druge forume gde sam godinama prisutan a ovde sam zbog Radnickog.

A ako smo krivi zbog toga sto imamo svoju temu i ako smo vas zbog toga uznemirili i vi niste mogli da odolite a da nam ne spamujete temu onda bas da vam se ne izvinimo.

Ako ovako rezonujete onda vam dzaba te ostale teme i filmovi i knjige i filozofija....

Link to comment

pa evo, juče analizirate većinu timova iz lige, ko će da ispadne, ko će u Evropu. a tema Superliga zvrji prazna, služi za zajebanciju.  što ne pišete tamo

Link to comment
4 minutes ago, levi said:

pa evo, juče analizirate većinu timova iz lige, ko će da ispadne, ko će u Evropu. a tema Superliga zvrji prazna, služi za zajebanciju.  što ne pišete tamo

Ona zvrji prazna a ovde se svi okupili da spamuju. Juce je bio jedan post i analiza nasih protivnika i konkurenata za mesto na tabeli. Nismo se raspisali o SL vec svake godine uporedjujemo protivnike i to i treba da bude ovde,.

Link to comment

Mene vise ne moze niko da iznervira ni ovde ni drugde u virtuelnom svetu, ovo nije realan zivot, ali ne znam sta je Pevac tacno uradio za toliku kaznu, da li je bas tolika vredjanka bila. Sto se tice Rumpela on se zajebava, ne vredja, to svako dobronameran vidi. Da debili ulaze i opusteno vredjaju najgore na ovoj temi je nedopustivo, ali i nekaznjivo. Takodje netacno je da ne pisemo na drugim temama, pisem svuda gde mi je nesto zanimljivo, imate uvid u to moderatori, kao i za druge Nislije pa malo bacite pogled. Tj. ne moderatori nego se obracam ovima sto se majmunisu ovdi :fantom:

Link to comment
2 hours ago, levi said:

pa evo, juče analizirate većinu timova iz lige, ko će da ispadne, ko će u Evropu. a tema Superliga zvrji prazna, služi za zajebanciju.  što ne pišete tamo

U inat tebi. A i tamo se ne spominju skinsi

Link to comment
4 hours ago, Meazza said:

 

I ovaj je dobar, ali mozda neko ima vec ovo, ne bih da se ponavljam. Prethodni je savrsen.

Gradina ima takav avatar...

Link to comment
3 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

a nije vam palo na pamet da je možda do vas?

 

prosto, zreli ste za svoj forum. meni je malo glupo od kad sam vas registrovao kao koncept da pišete samo na jednoj temi. niko ni seriju da pogleda i prokomentariše, film, muziku, knjigu ne daj bože

 

sem petla, a i on bolje da nije postovao mimo vaše™ teme

Pre svega, nije tačno da svi pišemo samo na jednoj temi. Vaše predrasude su vaš problem. Inače, da budemo precizniji, kad već pitaš, oterali su nas "grobari" sa B92...moderacija, koja je bila dominantno grobarska i forumaši....nadrkanci, nekorektni do zla boga. Nevaspitani.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...