Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Just now, Boki Nis said:

Jedino kopernikus ima i ponudi arene i sk

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 

Bio sam i decko mi objasnio sve, uslovljavaju te da uzmes i net i tv kod njih, i tako ce biti sve dok se ne digitalizuje do kraja, za godinu, dve, e tad ces moci recimo da uzmes odvojeno samo tv ili samo net njihov. To je vec malo prihvatljivije.

Link to comment
54 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Javlja mi se da se Despotovic mozda zazeleo fudbala....

Imamo dva spica a jednog levog beka. Vise bih voleo da vidim Bogosavca, Hajdina ili Milosevica iz Spartaka tim redom. 

Ako nam ode veznjak voleo bih da vidim u timu Zorica ili onog drugog iz Cuke ali pre Zorica. Mozda neka pozajmica uz procente Melega jer nista ne igra u Zvezdi. Ipak vraca nam se Babic, imamo Cakija i bilo bi to suvisno gomilanje igraca. Jednu utakmicu moze da odigra bilo ko iz sredine veznog reda a i Haskic.

Ako dolazi spic pre ce to da bude ponovo Pavkov nego Despotovic. Ipak obojica su jako dobri za nasu ligu i sigurno ce biti pojacanje u odnosu na Nikodijevica. Imacemo guzvu u spicu i verovatno ce Haskic da igra poluspica ili krilo. Ne znam koliko je to najsrecnije resenje.

Nego ajde da vidimo to neocekivano.......

 

..... nego moz da bude golman..... nesto se setih.....

Mozda mladji Cupic ili onaj reprezentativac Brkic. Bio povredjen, sad je bez kluba a ima iskustva i moze odmah na gol.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
6 minutes ago, martick said:

Recko ce ispadne iz ligu sa zemunom

Za to drugo mesto ce da se vodi opasna borba. I Zemun kao i Backa i Macva imaju jako solidne timove. Tu moze da im se pridruzi i Rad ali vodi ih Kiza plus sad prodali Denica za petsto soma pa ce verovatno da se jos zategnu. Backa mi nekako mozda i pre Zemuna i mislim da ih za sada spasava to sto im je ostao kostur tima. Nekako koliko sam gledao igraju najslabiji fudbal od pomenutih. Ipak od ove godine i treci od pozadi treba da strepi jer ide u baraz pa ce pleyaut biti najinteresantniji do sada.

 

Link to comment

Bačka se prošle godine izvukla, ove neće. Recko je kandidat br,1, a najviše će da padne Napredak. SVake godine je na domak Evrope, unazad nekoliko godina, ove će biti pitanje da li će u plej off. Vojvodina....hm....mislim da će kao Voždovac onomad....da se pusti u seriju i provuče se visoko.

Link to comment
9 minutes ago, Constantin said:

Bačka se prošle godine izvukla, ove neće. Recko je kandidat br,1, a najviše će da padne Napredak. SVake godine je na domak Evrope, unazad nekoliko godina, ove će biti pitanje da li će u plej off. Vojvodina....hm....mislim da će kao Voždovac onomad....da se pusti u seriju i provuče se visoko.

Aj kad si podenuo ovu temu da proanaliziram ove dve ekipe dok cekamo vesti...

Napredak je najcudnija ekipa. Imaju fenomenalne igrace i gube trku zbog gubitka bodova protiv slabih ekipa. Mislim da mogu mnogo i za cas mogu da se umesaju u borbu za evropu. Fali im jedan dobar centarfor golgeter.

Vojvodina ima kvalitet ali takodje bez jednog vrsnog centarfora tesko da mogu da udju u seriju. Mislim da nemaju neku raznovrsnost a Veselinovic je prosle godine gradio igru Spartaka na vrhunskom centarforu. Nikolic je znao da zadrzi loptu, razigra, ima solidnu brzinu i zna da daje golove. Igrali su uglavnom na kontre i uz brzu tranziciju lomili protivnika. Sad ce tesko da ponovi takvu igru sa Vojvodinom. Doveli su Stojkovica koji nije u formi ali ce uci, levo su doveli Grka i on ce se verovatno mnogo bolje uklopiti u zamisli trenera nego Antic koji je cini mi se drugaciji tip igraca od onoga sto Veselinovic trazi ali izgleda da hoce po svaku cenu da ga prodaju. Eze mi je ok igrac ali mislim da niko nije video njegov domet. Nekako mi se cini da ima slabiju tehniku tj. da mu ista ne prati brzinu. Deluje opasno ali ono sto sam ja malo gledao i u Vojvodini i Metalcu ipak fali jos malo da bi stvarno i bio opasan. Isto i Fofana, brz, okretan ali fali mu malo tehnike da se izbori sa onim utakmicama kada mu ne krene. Videcemo da li ce uspeti Veselinovic da ga vrati u formu ali nije tip igraca kao Nikolic, nema kvalitetno gradjenje kao on, skok, cuvanje lopte... Ove godine ako se ne pojacaju sada ili na zimu bice daleko od tog pustanja u serije.

Napravice Veselinovic odbranu i tu imaju najveci potencijal. Imaju i par brzih igraca kao i dobre sutere. Bice tu osvajanja bodova i na kontre i slobodnjake i na suteve van kaznenog ali ipak ocekujem ako se ne pojacaju da nece uspeti da ponove uspeh Spartaka a ni igru od prosle godine.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...