Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

5 minutes ago, Real sa Nišave said:

Dabome. A evo i novih informacija. Nislija rodom, švedski pasoš. Ime Marko.

 

Чим је Марко а није Мркић то не мож да ваља... :fantom:

Link to comment
12 minutes ago, Real sa Nišave said:

Dabome. A evo i novih informacija. Nislija rodom, švedski pasoš. Ime Marko.

Znači naša verzija Zlatana Ibrahimovića.....sad znam ko je...idemo, neka ga. Doduše, ajd da ga vidimo, ali ja bih ga zadržao kod nas.

Link to comment

Ime Marko, prezime Mitrović. Ponikao u Malmeu, potom nekoliko godina bio u školi Čelzija. Porodica vuče korene iz Niša. Pozicija Napadač. Igrao u Breši, Randersu, Sonderlisku, Ajndhovenu... 

Link to comment
4 minutes ago, ackonish said:

Ime Marko, prezime Mitrović. Ponikao u Malmeu, potom nekoliko godina bio u školi Čelzija. Porodica vuče korene iz Niša. Pozicija Napadač. Igrao u Breši, Randersu, Sonderlisku, Ajndhovenu... 

NA Wiki piše da je visok 1,90....na tm 1,83....ti ga znaš najbolje....šta je tačno ?

 

P.S. Nemoj samo da kažeš..."višlji od mene"..

Link to comment
13 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Nekako se pogodilo, mada verujem da nema veze, isto kao na prethodnom forumu kada smo po broju poseta i postova poceli da ugrozavamo blizance poceli su masovno da nas banuju. 

 

mora da je u pitanju zavera

 

naravno da vas provociraju, ali da izađete malo iz vašeg geta po ostatku foruma videli bi da su takve provokacije ovde potpuno normalna stvar. mene to recimo smara, ne provokacija kao provokacija nevezano za partizan i zvezdu, jednostavno smaraju koncepti forumaša koji troluju 24/7. nevezano za temu. ali ja kad odem negde, na forum, na klopu, na more a da tamo nisam već bio pokušao bih da se informišem malo o mestu na koje sam došao. da saznam kakva pravila ponašanja tamo funkcionišu a ne evo moji drugari su došli svi tamo sad ću i ja i baš me boli patka da razumem šta se tamo dešava van mojih drugara. 

Link to comment
14 minutes ago, theanswer said:

 

mora da je u pitanju zavera

 

naravno da vas provociraju, ali da izađete malo iz vašeg geta po ostatku foruma videli bi da su takve provokacije ovde potpuno normalna stvar. mene to recimo smara, ne provokacija kao provokacija nevezano za partizan i zvezdu, jednostavno smaraju koncepti forumaša koji troluju 24/7. nevezano za temu. ali ja kad odem negde, na forum, na klopu, na more a da tamo nisam već bio pokušao bih da se informišem malo o mestu na koje sam došao. da saznam kakva pravila ponašanja tamo funkcionišu a ne evo moji drugari su došli svi tamo sad ću i ja i baš me boli patka da razumem šta se tamo dešava van mojih drugara. 

 

Suštinski....zajebavali bi nas na bilo kojoj temi da se pojavimo... :)

Link to comment

Iskreno, plitak vam je prag tolerancije, nego i nije za iznenaditi se, jer ste i vi plitki sami po sebi..

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
7 minutes ago, Real sa Nišave said:

Da, be, sad ce mi se trtkaju tu i ubeđuju kako si svi imamo falinku. A sve u fazonu, mi ce vas podjebavamo, a vi nemoj se ljutite.

Da li misle da su mnogo pametni ili da smo mi toliki idioti? Ubi me dilema...

Link to comment
Da li misle da su mnogo pametni ili da smo mi toliki idioti? Ubi me dilema...
Paaa
Evo ja ću mesto nji:
I jedno i drugo

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...