Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

1 minute ago, MaErAkLoIJA said:

Necemo da trpimo idiote. Odustajanje nema veze jer od cega odustajemo. Bice sve isto samo drugi forum...

 

Ovo je najbolji forum, eto zasto. Jebes geto.

Link to comment
3 minutes ago, levi said:

rdnck.png

 

I ovaj je dobar, ali mozda neko ima vec ovo, ne bih da se ponavljam. Prethodni je savrsen.

Edited by Meazza
Link to comment
Just now, Meazza said:

Hvala, dobro je.

Secas se kako smo ti se obratili kada si pitao nesto? E to ti je zbog tih idiota. Ne znamo ko dolazi dobronamerno a ko je prikriveni provokator. Nije cak ni problem sto provociraju nego sto nasi clanovi najebu. Kakvi smo mi ako ne ustanemo u zastitu nasih sugradjana i navijaca?

A sad "hvala, dobro je" ....

Link to comment
10 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Za ovu migraciju sa sajta ja sam za. Kad kazete tu sam.

Nisu samo ovu dvojicu banovali, u poslednje vreme smo im bas na tapetu. Ajde da imamo divljake pa i da kazes nego bombarduju ovde temu kojekakvim glupostima i provokacijama pa kad covek izpizdi onda se moderacija posere po njega.

Jeste li culi moderacijo za mobing? E upravo to rade ovi vasi sticenici...

 

Zvanicni sajt je ranije imao forum pa bi bilo lepo da neko pri klubu pokrene ovu temu ...

Ajde da ne preterujemo. Ne bi da glumim drvenog advokata ali, bez obzira na sve, moderatori na sportu su bolji deo foruma. Mislim da ces tesko naci korektnije moderatore od Teachera i Radise. Sad takva im rabota, ne mogu oni da budu nikad 100% objektivni.

 

Ponovno seljakanje bi, po meni, bilo neozbiljno. Jel smo nindze il smo mindze :tongue:

Link to comment
Just now, Dali_man said:

Ajde da ne preterujemo. Ne bi da glumim drvenog advokata ali, bez obzira na sve, moderatori na sportu su bolji deo foruma. Mislim da ces tesko naci korektnije moderatore od Teachera i Radise. Sad takva im rabota, ne mogu oni da budu nikad 100% objektivni.

 

Ponovno seljakanje bi, po meni, bilo neozbiljno. Jel smo nindze il smo mindze :tongue:

Neka vrate nasa tri clana sto su dobili ban ili nek banuju par ovih sto ih prozivamo nas desetorica pa cu da se smirim.

Najkorektniji moderatori cemo biti mi sami na svom forumu sve ovo ostalo se vremenom pokaze kao losa prica. Evo zivi bili pa videli.

Ako je neko korektan onda neka ispravi gresku, nisu oni sudije u super ligu pa kad svirne svirnuo je...

Link to comment

Nekako se pogodilo, mada verujem da nema veze, isto kao na prethodnom forumu kada smo po broju poseta i postova poceli da ugrozavamo blizance poceli su masovno da nas banuju. Cak su i mene na prethodnom banovali sto sam rekao "dodje mi bre da uzmem pusku", kivan na sudije i silne kradje u tom periodu na stetu naseg kluba i moderator je shvatio da sam ja stvarno hteo da uzmem pusku...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...