Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

1 hour ago, Real sa Nišave said:

Da me zajebes sa ove balave fore. Na sta ovo liči, sram te bilo? Od koga si u kući naučio ovo? 

Dočim je reći "nije on smarao, nego je silovo, ahaha" izuzetno zrela fora? Ajd mrš!

Link to comment

Pa igracemo protiv bunkera cele sezone uglavnom, treba raznovrsnosti tad. Golman potpisao do zime, zaostrice konkurenciju kad se ova dvojica oporave, Zile jos ne trenira, Bulajic izasao iz bolnice... Videh da je Cupic otisao iz Vozdovca, verujem da su i njega zvali ali da se nisu poklopile kockice,ne znam.

Link to comment
6 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Ovaj Mitrovic mi nije nista posebno. Ne istice se ni u cemu posebno. Jeste ima jaku gradju ali nisam uspeo da vidim da po necemu odskace. Ima tehniku i skolovan je igrac obzirom na fudbalsku skolu koju je prosao a i ostale klubove......

Gledao si ga uživo ?

Link to comment

Kako meni to da promakne za Cupica hm...

Ma samo da nam igraci ostanu na okupu a i ako odu da odu za solidnu lovu. Najvece pojacanje ce nam biti ostanak Randjelovica  ali ako Stane zaradi "ban" ima krpimo mesto levog beka. Pretpostavljam da ce Lalat da gura Todorovskog kao najiskusnijeg.

Zna li neko kakva je procena u vezi oporavka golmana?

Link to comment
3 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Imas na youtube 17min materijala, sabrao sve sto imao

Ma batali....danas na Bubanj od 18,00  gledaj momka, pa onda kaži....pusti YT...da vidiš koliko mi je klipova iz Nigerije samo stiglo...

Edited by Constantin
Link to comment
2 minutes ago, Constantin said:

Ma batali....danas na Bubanj od 18,00  gledaj momka, pa onda kaži....pusti YT...da vidiš koliko mi je klipova iz Nigerije samo stiglo...

Ma prvi utisak, onako ovlaz...

A ima pedigre i zgodnu ligu da bude pravi pogodak.

Link to comment

Sporazumni raskid Cupic i to bas ovih dana...jbga, mozda hoce decko u inostranstvo ili negde da bude starter, ili da potpise na duze od pola godine itd. Todorovski reko u onoj emisiji da je igrao i levo po potrebi...

Link to comment
26 minutes ago, Gradina said:

😊😊😊 Da vi ga ustupim

pUVH0ZL.jpg

 

Znači dođete pivo....Gradini sam "sačuvao" avatar, a Meazzu sačuvao da ne "zgreši".... ;)

Link to comment
5 hours ago, aram said:

Dočim je reći "nije on smarao, nego je silovo, ahaha" izuzetno zrela fora? Ajd mrš!

Samo potvrđujes kakvo si vaspitanje poneo od kuće. Vrlo nevaspitan i nekulturan momak, nesposoban za bilo kakav zreo dijalog.

 

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...