Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Nemam govnjivu Arenu, imam Sbb. Od kada su kupili prava za prenos od tada pokusavam da nadjem neko resenje da uvedem kod mene. Necu da ti pricam sta je sve bilo u pokusaju za iole normalnu sliku ali sve je palo u vodu sem da uvedem jos jednog operatera a to mi je skupo. Ako neko zna neko resenje do petstotinak din mesecno da je dobra slika, cu da obelim vise? 
Volim da gledam nasu ligu samo kad bi ubacili i cetvrti par to bi vec bio pravi pogodak. Ovako samo blizanci koji mi nisu preterano interesantni posebno kad igraju sa nekim iz donjeg doma a mnogo i bitnijih i zanimljivijih utakmica ne prenose. Sa cetri prenosa bi uglavnom sve pokrili.
Isti problem imam i mislim da je jedino rešenje za sad klik pink... Jos kad bi provalili kako da ne kucamo stalno po 200 dindzi bilo bi dobro.... [emoji1]

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
1 minute ago, Boki Nis said:

Isti problem imam i mislim da je jedino rešenje za sad klik pink... Jos kad bi provalili kako da ne kucamo stalno po 200 dindzi bilo bi dobro.... emoji1.png

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 

I meni ali opet za te pare slika treba da bude bar duplo bolja. 800-1000 din za nesto sto je malo bolje u odnosu na one stranice sto besplatno prenose. Najveca razlika je sto klik pink nema reklame.

Link to comment
11 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Nemam govnjivu Arenu, imam Sbb. Od kada su kupili prava za prenos od tada pokusavam da nadjem neko resenje da uvedem kod mene. Necu da ti pricam sta je sve bilo u pokusaju za iole normalnu sliku ali sve je palo u vodu sem da uvedem jos jednog operatera a to mi je skupo. Ako neko zna neko resenje do petstotinak din mesecno da je dobra slika, cu da obelim vise? 

Volim da gledam nasu ligu samo kad bi ubacili i cetvrti par to bi vec bio pravi pogodak. Ovako samo blizanci koji mi nisu preterano interesantni posebno kad igraju sa nekim iz donjeg doma a mnogo i bitnijih i zanimljivijih utakmica ne prenose. Sa cetri prenosa bi uglavnom sve pokrili.

Polaris

Link to comment
15 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Nemam govnjivu Arenu, imam Sbb. Od kada su kupili prava za prenos od tada pokusavam da nadjem neko resenje da uvedem kod mene. Necu da ti pricam sta je sve bilo u pokusaju za iole normalnu sliku ali sve je palo u vodu sem da uvedem jos jednog operatera a to mi je skupo. Ako neko zna neko resenje do petstotinak din mesecno da je dobra slika, cu da obelim vise? 

Volim da gledam nasu ligu samo kad bi ubacili i cetvrti par to bi vec bio pravi pogodak. Ovako samo blizanci koji mi nisu preterano interesantni posebno kad igraju sa nekim iz donjeg doma a mnogo i bitnijih i zanimljivijih utakmica ne prenose. Sa cetri prenosa bi uglavnom sve pokrili.

 

Mare nadji nekog klinca iz kraja ko se razume u programe malo, I vidi nek ti instalira kodi tv na komp/laptop, ja sam preko toga super sliku imao arena svih, sk svih ukljucujuci I hd kanale.. potpuno je dzabalesku

Link to comment

Нађите некога ко има услугу mts TV GO па нека вам да корисничко име и лозинку ако не користи одједном на 3 уређаја услугу. Ето један инсајд инфо :ph34r:

Link to comment

Uglavnom za Todorovskog, pricao kako mu celavi prepotenko sredio da zaigra za Makedoniju, cuvao protiv Belgije i Spanije Azara i Moratu, igrao u nekoliko zemalja, Poljska, Slovacka, ne znam gde sve jos, Prosinecki ga zvao u Zvezdu kad je bio u Radu ali se to izjalovilo, imao nadimak Ramos :D... Nis ga prijatno iznenadio, druze se najvise novajlije medju sobom privatno, hvali atmosferu u timu. Bio Sosa Babic u emisiji, zanimljiv lik, ima super misljenje o Rasi Pankovu kao coveku i igracu i ocekuje borbu Radnickog za drugo mesto s Partizanom po trenutnom kvalitetu ekipa... E da, kaze Todorovski da se nekad vise oznoje na sastanku pred utaknicu nego na samoj utakmici, i da kod Lalatka nema sanse da igrac ne izadje spreman da pruzi 100 posto na terenu :D

Link to comment
3 hours ago, renne said:

Hvala svima na pomoci. Zvao sam sada polaris treba da vide da li moze. Hvala ti puno.

Kodi znam i sam ali nonstop mora se nesto prcka. Desavalo mi se ranije da imam arenu pola sata pre pocetka utakmice i da pukne ili da puste hr arenu.

Polaris 650 din samo arene. Odgovara :thumbup:

Link to comment

Renne, mali off, gde ces da gledas grcku ligu ove sezone, jel opet nema niko prava prenosa? Bice dosta zanimljivih timova pa bi bilo lepo da se nesto pogleda.

Link to comment
4 minutes ago, W.F.C. said:

Renne, mali off, gde ces da gledas grcku ligu ove sezone, jel opet nema niko prava prenosa? Bice dosta zanimljivih timova pa bi bilo lepo da se nesto pogleda.

Nema još uvek niko prava, mislim da će tako i ostati na žalost

 

Link to comment

E jbi ga.. Polaris treba skoro tri hiljadarke za instalaciju plus posle svaki mesec 650din. Uvek ima neka caka. Mora se razmisli. Sad mi ovaj MTS GO uopste ne deluje lose :D samo treba na nadjem nekog ko ima mts paket. :Jova:

Link to comment
3 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

E jbi ga.. Polaris treba skoro tri hiljadarke za instalaciju plus posle svaki mesec 650din. Uvek ima neka caka. Mora se razmisli. Sad mi ovaj MTS GO uopste ne deluje lose :D samo treba na nadjem nekog ko ima mts paket. :Jova:

Ili da se jednostvano mlatis po strimovi ako imas ok kompjuter (ja ga nemam). Mene vadi sto sam kod Jotela i podesio digitalno i tu ti odmah izadju sve 5 Arene. Ima oba Eurosporta, ali zato nijedan SK recimo... Treba izgleda puno love da imas sve sportske kanale u Srbiji. Ako nisi haker...

Link to comment
Ili da se jednostvano mlatis po strimovi ako imas ok kompjuter (ja ga nemam). Mene vadi sto sam kod Jotela i podesio digitalno i tu ti odmah izadju sve 5 Arene. Ima oba Eurosporta, ali zato nijedan SK recimo... Treba izgleda puno love da imas sve sportske kanale u Srbiji. Ako nisi haker...
Jedino kopernikus ima i ponudi arene i sk

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
6 minutes ago, W.F.C. said:

Ili da se jednostvano mlatis po strimovi ako imas ok kompjuter (ja ga nemam). Mene vadi sto sam kod Jotela i podesio digitalno i tu ti odmah izadju sve 5 Arene. Ima oba Eurosporta, ali zato nijedan SK recimo... Treba izgleda puno love da imas sve sportske kanale u Srbiji. Ako nisi haker...

Mlatim se sa strimovima ali jednostvno to nije to. Bilo je neko vreme ok preko yt strima ali je arena pocela da gasi. Nije neka slika ali ne cimas se mnogo samo ukucas nazive ekipa i nadjes gde je najlepsa slika od par ponudjenih strimova. Ja sam kod SBBa i paket TV+net placam samo net i ne odgovara mi da otkazujem, mislim nisam lud. Normalnu sliku mozes ocigledno da dobijes ovako preko Polarisa ili pretpostavljam da je dobra preko mts go paketa za 500-600din sto je prihvatljivo.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...