Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Vaze li sezonske za kup i ove kval. za ligu evrope?

Planiram da uzmem jednu posle 2 god pauze.. Valjda se jos prodaju.

Link to comment
1 minute ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Vaze li sezonske za kup i ove kval. za ligu evrope?

Planiram da uzmem jednu posle 2 god pauze.. Valjda se jos prodaju.

Kad su krenule da se prodaju pa da prestanu?

Link to comment

Ja mislim da sam negde procitao da su krenule da se prodaju jos pre Gzire, i da nisu prodavane na blagajni samo tog dana kad smo igrali sa Maltezanima...

Glupo je malo sto vaze samo za Superligu, mogli su na foru evrope da prodaju vise sezonskih, sto je i poenta  valjda ( ja cu je uzeto svakako, ne zbog mene naravno)..

I treba ubaciti ono kao sto vecina klubova cini, ako pokazes prosloseonsku sezonsku, za tebe istok ili zapad nije 3000, nego 2500, nagradis lojalnost.. Sve su to sitnice, ali..

Link to comment

Ili su mislili da opet nece puno sezonskih da prodaju, ili jednostavno nisu hteli da se cimaju oko akcija i promocija u vezi sezonskih... Verovatno ce opet budu iste fore, nekoliko puta slobodan ulaz tokom sezone i tako.

Link to comment

Pa ne mogu da misle da nece prodati puno sezonskih valjda im je cilj da sto vise prodaju. Kakvo je to razmisljanje? Morali su mnogo jacu reklamu da naprave ali nema marketinga.

Jel su bili standovi sa picem na istoku? Rece Acko da ce biti.

Link to comment
Pa ne mogu da misle da nece prodati puno sezonskih valjda im je cilj da sto vise prodaju. Kakvo je to razmisljanje? Morali su mnogo jacu reklamu da naprave ali nema marketinga.
Jel su bili standovi sa picem na istoku? Rece Acko da ce biti.
Ja ni semenkare nisam video, kakvi jadni štandovi ..

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
11 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Ja ni semenkare nisam video, kakvi jadni štandovi ..

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Bili na jug dvojica, zajebavao ih jedan jel imaju licencu za Kup UEFA.

@ fetboj... Bila voda na stadion, to me obradovalo, sta ce ti pice, dolazis zbog Radnickog, ne da pijes.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Desio se cvetko...

Da postavim i ovde i na rukometnoj temi, sad videh najavu, intervju s Veselinom Vujovicem, novim Zeljinim trenerom, dosta pompezna najava... Arena 1 u sredu u 22h.

Link to comment
14 minutes ago, fetboj said:

Ma ne treba mi nego rece Acko da ce biti pa da vidim sta se desilo sa tim. 

Rekli su i Acku da će biti... :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...