Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

ne znam, kažem ako

 

sa  Maltom se nikad ne zna, postoji i ta mogućnost da uopšte nema prenosa

 

 

Edited by levi
Link to comment

Bese bilo prenos Gzira - San Julija ???

Mislim da mora da bude prenos utakmice live. Ne moramo mi ali neko mora. Nije to neko selsko prvenstvo nego ozbiljno takmicenje.

 

Link to comment
52 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Bese bilo prenos Gzira - San Julija ???

Mislim da mora da bude prenos utakmice live. Ne moramo mi ali neko mora. Nije to neko selsko prvenstvo nego ozbiljno takmicenje.

 

Bice 99% na malteskoj MTV, radim na tome da nadjem strim...

Link to comment
16 minutes ago, MaErAkLoIJA said:
Quote

Rukovodstvo Radničkog je za put na Maltu obezbedilo čarter let sa niškog aerodroma, a u avionu koji će poleteti u sredu u 11.25 sati će se, osim fudbalera, članova stručnog štaba i čelnika kluba, naći i predstavnici gradske uprave, društvenih i političkih organizacija, veterani Radničkog, novinari, kao i predstavnici svih navijačkih grupa niškog superligaša.

 

Link to comment

Opet da pitam strucljake, koliko ce mi otprilike trebati interneta za gledanje eventualnog strima na tabletu? Znaci tih 90 minuta bi koliko odnelo, 1GB na primer ili vise?

Link to comment
Opet da pitam strucljake, koliko ce mi otprilike trebati interneta za gledanje eventualnog strima na tabletu? Znaci tih 90 minuta bi koliko odnelo, 1GB na primer ili vise?
Ko nema u vuglu nađe na guglu. Nemam predstavu.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
 
koliko imaš godina jbt
 
čarterom sa klubom idu predstavnici svih navijačkih grupa, jel idu i neonacisti iz odreda beli krstić?
Ne zalazi tu .......

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
19 minutes ago, Redrooster said:

Mnogo su oni manje neonacisti nego sto su tvoji krimosi.

 

koji moji, nemam ja moje

 

a od ovih nema većih neonacista, isti su kao radovci

ali  oni nisu bitni, zašto nas izveštavate o navijačkim grupama uopšte, koga boli kurac?

 

 

Edited by levi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...