Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

43 minutes ago, Redrooster said:

Menjaju se turbulentna vremena. Reporter na prenosu kaze" lopta za nas tim". Sve pohvale. 

 

Komentator u prenosu se pošteno izradovao...

Link to comment

Hteo sam da ga prebacim u ful hd al mnogo treba za upload... [emoji52]
Inace uvek kad treba za kacenje tu sam...[emoji2]

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
46 minutes ago, Boki Nis said:

Hteo sam da ga prebacim u ful hd al mnogo treba za upload... emoji52.png
Inace uvek kad treba za kacenje tu sam...emoji2.png

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 

 

Ma i ovo je vrhunski, nego sta mislite ce li bude prenos revansa? Da l ce se isprse da otkupe prava? 

Link to comment
1 hour ago, Entrenador said:

 

Komentator u prenosu se pošteno izradovao...

Stvarno cudno nismo mi navikli....al dobro vremena su tu da se menjaju :)

Link to comment
1 hour ago, Boki Nis said:

Hteo sam da ga prebacim u ful hd al mnogo treba za upload... emoji52.png
Inace uvek kad treba za kacenje tu sam...emoji2.png

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 

Prebaci svaku evropsku koju prenose ako mozes, nek ostane doveka... :)

Arena sama izbacuje svoje utakmice, ovi jok.

Link to comment

Pola stvari koje sam rekao o utakmici pada u vodu kada sam odgledao prenos. Totalno drugaciji dozivljaj. Nisam lepo sa juga video nase u prvom pa sam ih izgleda ispomesao u vise navrata.

Cinilo mi se uzivo da smo ih jos vise gazili.

Link to comment
1 minute ago, MaErAkLoIJA said:

Pola stvari koje sam rekao o utakmici pada u vodu kada sam odgledao prenos. Totalno drugaciji dozivljaj. Nisam lepo sa juga video nase u prvom pa sam ih izgleda ispomesao u vise navrata.

Cinilo mi se uzivo da smo ih jos vise gazili.

Da, tako kazu i ljudi koji nisu bili na stadionu i gledali na TV. Da je trebalo 5,6 komata da bude bar. Mada mogao je i penal za njih i bio je onaj ponisten gol. U ovim utakmicama najbitnija je ova nula na semaforu za gosta, a sve sto das je super.

Link to comment
1 hour ago, ultra boban said:

 

Ma i ovo je vrhunski, nego sta mislite ce li bude prenos revansa? Da l ce se isprse da otkupe prava? 

 

sumljate u Ivicu !?

Link to comment
15 minutes ago, W.F.C. said:

Da, tako kazu i ljudi koji nisu bili na stadionu i gledali na TV. Da je trebalo 5,6 komata da bude bar. Mada mogao je i penal za njih i bio je onaj ponisten gol. U ovim utakmicama najbitnija je ova nula na semaforu za gosta, a sve sto das je super.

Ne zezaj ono ne bi sudio ni onaj sto nam ga zavuce na svetsko. Ofsajdi bili, pogotovu kod gola to sam video lepo i sa stadiona.

Meni je drugo poluvreme izgledalo dosta dinamicnije uzivo ali opet, drugacije je kad gledas prvi put.

Inace ljudi koji ne navijaju za nas a i oni koji su prestali posle onih slavnih dana odusevljeno pricaju o utakmici. Sad mi jedan covek partizanovac prica da je gledao Radnicki jer ga Partizan smorio. Definitivno ovakve utakmice vracaju publiku i ako odigramo jos koju trazice se karta vise

Link to comment
6 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Ne zezaj ono ne bi sudio ni onaj sto nam ga zavuce na svetsko. Ofsajdi bili, pogotovu kod gola to sam video lepo i sa stadiona.

Meni je drugo poluvreme izgledalo dosta dinamicnije uzivo ali opet, drugacije je kad gledas prvi put.

Inace ljudi koji ne navijaju za nas a i oni koji su prestali posle onih slavnih dana odusevljeno pricaju o utakmici. Sad mi jedan covek partizanovac prica da je gledao Radnicki jer ga Partizan smorio. Definitivno ovakve utakmice vracaju publiku i ako odigramo jos koju trazice se karta vise

 

prvi ofsajd kad ga crni prebaci preko precke nije bio ofsajd :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...