Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

4 minutes ago, Constantin said:

Ma ako treba menjamo gradonačelnika.....šta

zato sto je njihov  susret neminovan ... ako se vec nije desio

Link to comment
7 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

zato sto je njihov  susret neminovan ... ako se vec nije desio

Pa...izljubiše se, popiše, poručkaše....mir,mir.mir..niko nije kriv...kupus i pečenje...slatko pomirenje ;)

Link to comment
2 minutes ago, Constantin said:

Pa...izljubiše se, popiše, poručkaše....mir,mir.mir..niko nije kriv...kupus i pečenje...slatko pomirenje ;)

dobri ljudi, nisu zlopamtila, vidi im se u ocima

Link to comment

Hahah, Izjava nedelje na Belami, svi koji se javljaju pricaju o Radnickom, i musko i zensko, ovo ono...

 

Edited by W.F.C.
Link to comment
8 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Pola stvari koje sam rekao o utakmici pada u vodu kada sam odgledao prenos. Totalno drugaciji dozivljaj. Nisam lepo sa juga video nase u prvom pa sam ih izgleda ispomesao u vise navrata.

Cinilo mi se uzivo da smo ih jos vise gazili.

 

eto vidis, totalno drugojaciji dozivaljaj, slazem se. recimo da sam mogo na stadion, uripio bi u teren da se obracunam sa munju, kolko me nervirao, posebno u prvo. po odgledanom snimku shvatio sam da smo ih ubili mnogo vise nego li sto se cinilo in vivo a da munja i nije bio bas tolko tolko los. mare, menjaj tribinu  ili kupuj durbin. lepota je u oku posmatraca ;)

Link to comment

On durbin a ja kompujter :D

Ja jedini izgleda nisam odgledao snimak... Sta je Lalatko hteo u prvo sa Munju pozadi, trojica u liniji, duva promaja, naviko covek na sredinu da igra, malo je napinjanje bilo cini mi se u prvom delu. Kad smodali prvi povukli smo se ko u ligu kad igramo, simpaticno je bilo, navikli na igranje na 1,2 gola... Ovako, u proseku imamo 4 data gola u zadnje 5 takmicarske cini mi se. Kad punis puni, kad je jaci idi na kontre i sta tu ima da se prica :)

 

Nego kako je sa iskljuceni treneri, jel isto ko sas igraci, sad pauzira mec ili dva, ceka se odluka ili sta? Ce lega u Beograd dok se brckamo na Maltu?

Link to comment
1 minute ago, W.F.C. said:

On durbin a ja kompujter :D

Ja jedini izgleda nisam odgledao snimak... Sta je Lalatko hteo u prvo sa Munju pozadi, trojica u liniji, duva promaja, naviko covek na sredinu da igra, malo je napinjanje bilo cini mi se u prvom delu. Kad smodali prvi povukli smo se ko u ligu kad igramo, simpaticno je bilo, navikli na igranje na 1,2 gola... Ovako, u proseku imamo 4 data gola u zadnje 5 takmicarske cini mi se. Kad punis puni, kad je jaci idi na kontre i sta tu ima da se prica :)

 

Nego kako je sa iskljuceni treneri, jel isto ko sas igraci, sad pauzira mec ili dva, ceka se odluka ili sta? Ce lega u Beograd dok se brckamo na Maltu?

 

jes, jebaga. ce ga ture i tamo u kafez. smeraklije. ce preuzme tribinu.

Link to comment
13 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

 

.......... a da munja i nije bio bas tolko tolko los......

I to sam ti kaz'o ...na poluvremenu ;)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...