Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

5 minutes ago, Redrooster said:

Trenutak radosti i cinjenica da je klub nasao razumevanja za navijace, sto je retko slucaj.

 

pa ok, ali to i nije baš za radost. poenta je da se klubovi distanciraju od huligana, a ne da ih vode čarterom na gostovanje

 

ali dobro, da ne širimo

Link to comment
44 minutes ago, levi said:

 

pa ok, ali to i nije baš za radost. poenta je da se klubovi distanciraju od huligana, a ne da ih vode čarterom na gostovanje

 

ali dobro, da ne širimo

Recimo, ja sam imao poziv da krenem sa klubom, a nisam ni neonacista, ni rasista, šta sad? :)

Link to comment
5 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Manite levog. Mislim on je "levi".  Svaki Meraklija neonacista?!?!?! Sad sam sve cuo u zivotu.

 

nisi dobro čuo

nije svaki, nego grupa Odred Beli Krstić. oni su baš onaj nazi ološ, white pride itd. samo još radovci su tako eksplicitni

Link to comment

Ima i grobara da ti ne kacim slike...ali si za nas expert. Niti to propagiraju na sportskoj manifestaciji niti ostale to interesuje.

Link to comment
4 minutes ago, Redrooster said:

Ima i grobara da ti ne kacim slike...ali si za nas expert. Niti to propagiraju na sportskoj manifestaciji niti ostale to interesuje.

 

ne treba, znam za grobare  :thumbsup: sve ok

Link to comment
34 minutes ago, levi said:

 

ne treba, znam za grobare  :thumbsup: sve ok

Sto ne navodis i njih ? Bas si se uvatio za ovu nasu decu. Meraklije su proglasene za najbolje navijace i kod nas na stadionu mozes da vidis roditelje sa malom decom cak i na tom jugu.

Link to comment
7 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Sto ne navodis i njih ? Bas si se uvatio za ovu nasu decu. Meraklije su proglasene za najbolje navijace i kod nas na stadionu mozes da vidis roditelje sa malom decom cak i na tom jugu.

 

pa nisam video  da neko kači objave o gostovanjima  grobara i alkatraza

a ni kod nas na topicu ne bi dugo potrajalo ništa slično

 

tako da možete i vi da se uzdržite od vaših grupa. to što su vaša deca, nema nikakve veze, svi su oni nečija deca

Link to comment
12 minutes ago, levi said:

 

pa nisam video  da neko kači objave o gostovanjima  grobara i alkatraza

a ni kod nas na topicu ne bi dugo potrajalo ništa slično

 

tako da možete i vi da se uzdržite od vaših grupa. to što su vaša deca, nema nikakve veze, svi su oni nečija deca

Ma ne sviraj po mnogo, poce da me nerviras. Meraklije su svi navijaci kluba. Navijac, simpatizer ko dodje na stadion on navija, tapse, psuje sudiju. Sve su to ili ti svi smo mi Meraklije. Sad ti se uhvatis za neku frakciju koju niko nije pomenuo od prve teme na ovom forumu a i nikad pre. Jedino im ti dajes na znacaju jer ih izdvajas. Ovde kad kazemo Meraklije mislimo na sve ljubitelje kluba a ti pokusaj da shvatis, ako ne mozes sta da ti radim.

Pokupim zenu, dva druga i dve drugarice izmedju trideset i cetrdeset godina i odvedem na utakmicu i sta??? Mi smo neonacisti???

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
26 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Ma ne sviraj po mnogo, poce da me nerviras. Meraklije su svi navijaci kluba. Navijac, simpatizer ko dodje na stadion on navija, tapse, psuje sudiju. Sve su to ili ti svi smo mi Meraklije. Sad ti se uhvatis za neku frakciju koju niko nije pomenuo od prve teme na ovom forumu a i nikad pre. Jedino im ti dajes na znacaju jer ih izdvajas. Ovde kad kazemo Meraklije mislimo na sve ljubitelje kluba a ti pokusaj da shvatis, ako ne mozes sta da ti radim.

Pokupim zenu, dva druga i dve drugarice izmedju trideset i cetrdeset godina i odvedem na utakmicu i sta??? Mi smo neonacisti???

 

e pa to bi i ovi naši hteli, da stave šapu na sve. da svi budu gdelije, ali nismo

 

nebitno, u tvom linku lepo piše, idu predstavnici svih navijačkih grupa, ne spominju se drugarice od 30-40 god

Link to comment
1 minute ago, levi said:

 

e pa to bi i ovi naši hteli, da stave šapu na sve. da svi budu gdelije, ali nismo

 

nebitno, u tvom linku lepo piše, idu predstavnici svih navijačkih grupa, ne spominju se drugarice od 30-40 god

Tuzi Zurnal sta da ti kazem. U tom avionu su i igraci, uprava, politicari, novinari. Mislim da zajebavas ali nema veze, punimo kolone dok cekamo tekmu :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...