Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, copkillah said:

 

Ja nisam mislio samo na suđenje kod nas, kod nas je sve kurčina, ali i na globalnom nivou je suđenje rak rana. Uostalom, imaš Premijer ligu i ako je pratiš, znaš da tamo sudije prave jezive greške svake nedelje. Ej, imaš možda najjaču ligu na svetu iz koje nijedan sudija nije mogao da dobaci do Svetskog prvenstva, u ne tako jakoj konkurenciji. 

 

I nema tu namerno ili ne, poenta je da se prave ogromne greške i taj isti Mažić ih prečesto pravi. A to što je jedan od najboljih na svetu u kategoriji inbreda i što ga cene dva sinonima za korupciju i kriminal, mislim da to dosta govori o njemu samom :D To je kao da mi kažeš da je, npr Đuka Bizon cenjen u SNS-u, bukvalno ista priča :D

 

I tim gore ako nije navlačio za bilo koga, to samo govori koliko je on jedno precenjeno sudijsko govno.

 

Pa rak rana je ako racunas da mora da ima 100% ispravnih odluka po mecu. A to je ravno ocekivanjima da svaki sut zavrsi u golu ili da svaki pas bude uspesan. Sta znaci sudije su rak rana fudbala? Jel treba da ih odstranimo? Super, i onda ce utakmica da se igra tako sto ce Stojkovic da kaze "majke mi nije presla" i svi ce da mu veruju, pa ce fudbal da procveta. 

 

Uostalom, vro je lako da ispravis nepravdu - odes na kurs za sudije, postanes sudija i izlecis rak ranu pravdoljubivoscu i umecem :D

 

Sudija, kao i bilo koji drugi ucesnik neke utakmice moze da pogresi. Po meni jedini problem je kada se tu vidi namera. A i to je prilicno zajebano dokazati. 

 

Mislim da si ga bas pogodio sad sa ovim boldovanim :lol:

 

 

 

Link to comment
Just now, pantelia said:

 

Kao sto rekoh, poprilicno ste zamorni.

 

Znam, bole ruke, ramena su ti mrsava i uska, pa mora dodatni napor

Link to comment
6 minutes ago, mozzer said:

@Constantin

 

Okej. Javite se kada porastete....  za jedno 50-100 godina kada pocnete da ulazite u ozbiljan, da ne kazem kulturan Svet...

Ma jel...sad ćemo o kulturi? Zaboravili ste (pojedinci) kad ste vi i kako gostovali na našoj temi. E sad ćemo kulturi....Evo ti na klipu ovaj vaš Vuletić, pa s njim o kulturi raspredajte...Ima te šta jedan drugome da kažete :D

 

Ajde molim te....sad mi smaramo. Da, smaramo....vraćamo milo za drago.

 

Link to comment
4 minutes ago, Constantin said:

Ma jel...sad ćemo o kulturi? Zaboravili ste (pojedinci) kad ste vi i kako gostovali na našoj temi. E sad ćemo kulturi....Evo ti na klipu ovaj vaš Vuletić, pa s njim o kulturi raspredajte...Ima te šta jedan drugome da kažete :D

 

Ajde molim te....sad mi smaramo. Da, smaramo....vraćamo milo za drago.

 

Vidi ja nisam gostovao na vasoj temi i nikada nisam bio nepristojan - sa mnom se kvotujes tako da ne znam zasto mesas druge.

 

Vuletic ima veze sa pravim Partizanom koliko i Ho Shi Min. Jednom kada prodje ova propast i kanalizacija bice opet pravi Partizan. Batica Mirkovic je pravi Partizan.

 

Sto se tice Nisha, veoma volim taj grad kao i vecinu gradova u Srbiji, ali - moje misljenje - ne valja vam ovo sa Toncevom, ne valja... a ne valja ni da se istina baca pod tepih ali okej vas izbor...

 

Za pare od LS ako ti kazem da ZNAM, onda znaci da ZNAM, nikada ne pisem bzvz i gluposti...

 

Sve najbolje Nishu i Nishlijama, pravim

Link to comment
4 minutes ago, mozzer said:

Jednom kada prodje ova propast i kanalizacija bice opet pravi Partizan. Batica Mirkovic je pravi Partizan.

 

Sto se tice Nisha, veoma volim taj grad kao i vecinu gradova u Srbiji, ali - moje misljenje - ne valja vam ovo sa Toncevom, ne valja... a ne valja ni da se istina baca pod tepih ali okej vas izbor...

 

Nemoj da se vraćaš unazad....eto ovako može. +1

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...