Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

1 hour ago, twisted said:

 

+2

 

 

Kada ti se u roku od 10 dana dogode ovakve stvari (pre derbija):

 

 

gde sudija jednostavno VIDI šta se dešava, gde nije uopšte svirao prekršaj i crveni za Radovca...

 

pa onda derbi gde je linijski sudija video kroz golmana da je lopta prošla celim obimom loptu preko gol linije...

 

i na kraju imaš onaj slučaj od juče gde Mažić lepo vidi da je bio čist penal, rukom sprečen siguran gol plus a pre toga suđena dva nepostojeća ofsajda, gde je posle jednog odmah u kontri primljen gol, kako da se čovek ne zapita čemu sve ovo?

 

Ako treba da služimo kao dekor zvezdi neka se to javno kaže.

Moje je mišljenje da treba istupiti iz ove nameštene lige, ali dekor ovom cirkusu je i naša naprednjačka uprava pa znam da od toga nema ništa.

 

Navijači samo mogu nemoćno da gledaju kako nas kradu.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 minutes ago, Jozef K. said:

Generalno, padanja, foliranja na svakom delu terena, prigovori i slično.

Inače ono što sam video od fudbala, sasvim solidna utakmica.

...tako...plus, dobra je bila i koliko je teren to dozvoljavao. Teren je mekan i bilo je proklizavanja igrača. Uostalom tako smo dali drugi gol.

Link to comment
Just now, BlackGeorge said:

 

 

Kada ti se u roku od 10 dana dogode ovakve stvari (pre derbija):

 

 

gde sudija jednostavno VIDI šta se dešava, gde nije uopšte svirao prekršaj i crveni za Radovca...

 

pa onda derbi gde je linijski sudija video kroz golmana da je lopta prošla celim obimom loptu preko gol linije...

 

i na kraju imaš onaj slučaj od juče gde Mažić lepo vidi da je bio čist penal, rukom sprečen siguran gol plus a pre toga suđena dva nepostojeća ofsajda, gde je posle jednog odmah u kontri primljen gol, kako da se čovek ne zapita čemu sve ovo?

 

Ako treba da služimo kao dekor zvezdi neka se to javno kaže.

Moje je mišljenje da treba istupiti iz ove nameštene lige, ali dekor ovom cirkusu je i naša naprednjačka uprava pa znam da od toga nema ništa.

 

Navijači samo mogu nemoćno da gledaju kako nas kradu.

Ma da sam na vašem mestu ja bih istupio iz lige...vidiš da se svi urotili protiv vas. Sudije, sklanjalice, sponzori, Vučić...

Link to comment
3 minutes ago, Constantin said:

Ma da sam na vašem mestu ja bih istupio iz lige...vidiš da se svi urotili protiv vas. Sudije, sklanjalice, sponzori, Vučić...

 

Link to comment
35 minutes ago, adasevic said:

Brate...

 

Kapiram da ti teško pada što ti se kenja po struci, ali šta ćeš kada je u njoj mahom nesposobni ljudski šljam. Kako ovde, tako i u svetu. Bukvalno ste rak rana sporta.

 

 

Link to comment
6 minutes ago, BlackGeorge said:

 

 

Kada ti se u roku od 10 dana dogode ovakve stvari (pre derbija):

 

 

gde sudija jednostavno VIDI šta se dešava, gde nije uopšte svirao prekršaj i crveni za Radovca...

 

pa onda derbi gde je linijski sudija video kroz golmana da je lopta prošla celim obimom loptu preko gol linije...

 

i na kraju imaš onaj slučaj od juče gde Mažić lepo vidi da je bio čist penal, rukom sprečen siguran gol plus a pre toga suđena dva nepostojeća ofsajda, gde je posle jednog odmah u kontri primljen gol, kako da se čovek ne zapita čemu sve ovo?

 

Ako treba da služimo kao dekor zvezdi neka se to javno kaže.

Moje je mišljenje da treba istupiti iz ove nameštene lige, ali dekor ovom cirkusu je i naša naprednjačka uprava pa znam da od toga nema ništa.

 

Navijači samo mogu nemoćno da gledaju kako nas kradu.

 

E moj Djole, a kad smo pre sezone pricali da nema sanse da se osvoji titula, ti si bio o fazonu, jos samo centarfor i centralni vezni, nemojte da mracite...

Link to comment
Just now, ZokiAsov said:

 

E moj Djole, a kad smo pre sezone pricali da nema sanse da se osvoji titula, ti si bio o fazonu, jos samo centarfor i centralni vezni, nemojte da mracite...

 

Iskreno nisam ovo očekivao. Ovakve lopovluke i nameštaljke. 

Link to comment
2 minutes ago, ZokiAsov said:

 

E moj Djole, a kad smo pre sezone pricali da nema sanse da se osvoji titula, ti si bio o fazonu, jos samo centarfor i centralni vezni, nemojte da mracite...

 

:lolol:

Link to comment
4 minutes ago, BlackGeorge said:

 

 

Kada ti se u roku od 10 dana dogode ovakve stvari (pre derbija):

 

 

 

Ako treba da služimo kao dekor zvezdi neka se to javno kaže.

Moje je mišljenje da treba istupiti iz ove nameštene lige, ali dekor ovom cirkusu je i naša naprednjačka uprava pa znam da od toga nema ništa.

 

Navijači samo mogu nemoćno da gledaju kako nas kradu.

Djordje pa sta ima ko da ti to kaze? Pa to je jasno svima koji su objektivni i normalni. Kao sto je jasno da je ovakva Srbija kakva jeste sada Kanalizacija Evrope. To je tako. Do kada ce ne znam... Ma bice bolje...

 

Batica veliki veliki plus ovog FKP, sve ostalo ma bice bolje

 

Mazic perfidni patuljak pa sta ko da ocekuje od njega onako jadnog i poganog bre

Link to comment
4 minutes ago, copkillah said:

 

Kapiram da ti teško pada što ti se kenja po struci, ali šta ćeš kada je u njoj mahom nesposobni ljudski šljam. Kako ovde, tako i u svetu. Bukvalno ste rak rana sporta.

 

 

 

+ sportski novinari

 

Nemoj mi to razdvajati!

Link to comment
1 minute ago, mozzer said:

Djordje pa sta ima ko da ti to kaze? Pa to je jasno svima koji su objektivni i normalni. Kao sto je jasno da je ovakva Srbija kakva jeste sada Kanalizacija Evrope. To je tako. Do kada ce ne znam... Ma bice bolje...

 

 

Djordje bi da istupite iz lige, ali ti si digao to na nivo Stojkovica. Pasos i van druze. Nema druge... :fantom:

Link to comment
1 minute ago, MiddleClass said:

 

+ sportski novinari

 

Nemoj mi to razdvajati!

 

Mrtva trka, doduše jedni utiču na kvalitet sporta, dok drugi zaglupljuju ionako glupe mase, pa nije skroz ista priča. 

Link to comment
4 minutes ago, MiddleClass said:

 

Djordje bi da istupite iz lige, ali ti si digao to na nivo Stojkovica. Pasos i van druze. Nema druge... :fantom:

Brate humor ti je jeziv, na nivou 4-og osnovne... ako te bas zanima sve pare koje su Zvezdi legle od LS su isparile sa arcuna... ali ne bitno je da je FKP kriv... ajde odrasti

 

Jedino resenje ovde je privatizacija... posto toga nece biti u dogledno vreme... SK i PL/ Championship...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...