Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

@Real sa Nišave

Ne možete na miru da slavite na vašem topiku pa Vam potrebna potvrda LOPOVLUKA I KRAĐE da vam aminujemo? Da Vam kažemo Bravo! Tako se krade!

Evo, kažemo. 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
12 minutes ago, BlackGeorge said:

Mažić lopov bukvalno stoji na četiri metra i ne vidi igranje rukom. :Hail: 1:01 

 

 

Istine radi...od mesta odigravanja rukom Pankova je tri puta veće rastojanje....Po tebi će još ispasti da je Janković igrao rukom, jer on je na 4 m od Mažića.

iaFUBfS.jpg

12 minutes ago, BlackGeorge said:

 

 

 

 

 

Link to comment
6 minutes ago, BlackGeorge said:

 

@Real sa Nišave

Ne možete na miru da slavite na vašem topiku pa Vam potrebna potvrda LOPOVLUKA I KRAĐE da vam aminujemo? Da Vam kažemo Bravo! Tako se krade!

Evo, kažemo. 

Sta da slavimo. Izgubili smo dva boda, Cigani nam pobegli osam. Sta bulazniš

Link to comment
10 minutes ago, mozzer said:

Info je iz Prve ruke. 

E kad tebi reko'še...onda je OK :hail:

Zna se kad UEFA isplaćuje tranše vezane za ovogodišnje takmičenje.

Link to comment
23 minutes ago, adasevic said:

 

Moja struka je elektrotehnika, nisam primetio da iko kenja po njoj :D Sudjenje je bio hobi neko vreme. Mada se nikako ne bih slozio oko tvojih opservacija. Cuj sudije rak rana sporta, a ne mafijasi, kriminalci, politicari, menadzeri... Tebi je Mazic sljam i talog jer nije svirao penal, a Zakaric ti je ok jer je pogodio stativu sa 2 metra. Problem je sto ovde niko ne veruje da moze da se napravi greska, a da nije namerna. Ja sam ovde citao kako je sudija djubre i namerno pokrao jer nije ocigledan aut svirao za "moj" tim. A kakve sam sve opservacije raznih moralnih gromada i strucnjaka slusao i slusam iz dana u dan...

 

Mazic je jedan od najboljih svetskih sudija, svirao finale LS, svetsko prvenstvo, i gomile vaznih i bitnih utkamica. Nisam gledao utkamicu i nemam pojma kako je sudio, ali stvarno imam ozbiljnu sumnju da je iz bilo kog razloga navlacio za bilo koga. On je u svetu fudbala toliko veliko ime da mogu da mu se redom saviju svi za koje mislis da im se slihta. 

 

Ipak opsednutost Vucicem je ipak mnogo intresantnija ovde. Sve cekam kad ce neko da zakljuci kako je Vucic skrenuo Zakaricev sut u stativu... Napraviste Supermena od njega... 

 

 

 

 

Jebo te Mazic da te jebo. Govno ko i svi. Bio naš sudija, imao svoju tarifu koju je Bjekovic zavrsavao. Oko njega su se i pokacili Bjekovic i Djuric kad je Bjekovic trebao da ga zavrsi uzeo kintu a nije. Secikese i prevaranti, pisam se i oo njemu i po fifi i uefi na koju redovno kukate ko posle trnave a sad je odjednom posterchild za organizaciju vise nije mafija.

Link to comment
1 hour ago, mozzer said:

Brate humor ti je jeziv, na nivou 4-og osnovne... ako te bas zanima sve pare koje su Zvezdi legle od LS su isparile sa arcuna... ali ne bitno je da je FKP kriv... ajde odrasti

 

Gdje sam napisao da je FKP kriv? Druze, pomutio ti se razum. Ili clanska sns ili pasos i van. Ne znam sta se toliko premisljas... :fantom:

Link to comment
29 minutes ago, Constantin said:

E kad tebi reko'še...onda je OK :hail:

Zna se kad UEFA isplaćuje tranše vezane za ovogodišnje takmičenje.

Ok ako znas super, i ja sam lud sto ovde iznosim informacije koje sam dobio u poverenju

4 minutes ago, MiddleClass said:

 

Gdje sam napisao da je FKP kriv? Druze, pomutio ti se razum. Ili clanska sns ili pasos i van. Ne znam sta se toliko premisljas... :fantom:

Ma ne, kazem Sk i PL, Go Blues

 

Ovo Blato jednom kada se privatizuju

Link to comment
4 minutes ago, mozzer said:

Ok ako znas super, i ja sam lud sto ovde iznosim informacije koje sam dobio u poverenju

 

OK...pozdravi Čeferina..  :s_d:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...