Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

8 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

tip je bio u elitnoj grupi

sad sudi 2. ligu

 

Mogao bi pre nego sto sevnes izmisljotinu prvo istu da proveris. Lazar Lukic je sudio tu famoznu utakmicu na krovu. Bio je u Prvoj grupi sudija (ne Elit), a sada je gle cuda u istoj toj grupi i sudi istu ovu Super ligu. U Elit grupi su samo internacionalci.  U ovih 10 kola, tri puta je bio glavni sudija, a 7 puta cetvrti sudija. Primera radi, sudio je Radnickom u prvom kolu ;)

 

Verujem da si ovo pokupio na nekom kul GTR mestu, samo ne kapiram sta se postize ovakvim izmisljotinama...

 

 

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja ne znam zašto je Partizanu potreban Pantić sa svojim fašističkim metodama. Na kraju će sam Prtizam imati najveće štete od njega. Njega i onako niko u Srbiji ne smatra ozbiljnim, osim nekoliko sledbenika po forumima...

Link to comment
10 hours ago, Jozef K. said:

Meni je neshvatljivo da je Mažić imao nameru da ošteti Partizan. Čovek sudi finale CL, sudi najboljima, i sada je došao da krade. Moguće je da je pogrešio, ali zaista ne verujem da je imao nameru. Nije mi jasno zašto bi to radio.

 

Kako ćeš se iznenaditi kad jednog dana otkriješ pojam "čovek od zadatka". Suđenje je najslabija karika u fudbalu na svakom nivou tog sporta i to što je neko cenjen sudija, ne znači da išta vredi. Jebote, baš je kompliment kad te cene dva najgora legla korupcije, UEFA i FIFA :lol: Dobar sudija ne bi odmahnuo rukom kada mu igrač kaže da je dobio udarac u glavu, a Mažić je to uradio. Voleo bih da vidim kako bi reagovao kada bi to neko uradio njegovom detetu, da li bi onda bio u fazonu "ma nije ti ništa". I to što možda nije imao nameru da krade, ne menja stvar ni za jedan jedini promil, efekat je isti. 

Link to comment
11 hours ago, Jozef K. said:

Meni je neshvatljivo da je Mažić imao nameru da ošteti Partizan. Čovek sudi finale CL, sudi najboljima, i sada je došao da krade. Moguće je da je pogrešio, ali zaista ne verujem da je imao nameru. Nije mi jasno zašto bi to radio.

mazic nikad nema nameru da osteti, al' nacin/milisekund koji mu je trebalo da odluci da svira dva penala za zvezdu u razmaku o 15 minuta kod nas nas stadionu pre 4 godine, ovo sinoc i par slicnih situacija kad nam je sudio (tacnije, nijes sudio, posebno u derbijima) prosto statisticki bodu oci.

 

btw, da se ne zaboravi i juce sudjeni nepostojeci ofsajd sviran zakaricu koji ulazi u situaciju 1 na 1 s golmanom. takodje, drugi zuti koji se ovde pominje za naseg krembila miletica se dobro vidi na usporenom snimku da pomenuti retard jedva da ima kontakt s grbicem, tako da je malo nategnuta prica kako je radnicki tu ostecen.

 

1 hour ago, Constantin said:

Ja ne znam zašto je Partizanu potreban Pantić sa svojim fašističkim metodama. 

pantic je mentol, zameni "partizan" sa "srbija" i pantica mentolom i eto ti odgovora na realno besmisleno pitanje.

 

nevezano za ovo gore, a direktno za tekmu, snimak poslednja tri minuta sinocne utakmice treba paralelno poslati na sudijske i psihijatrijske seminare - mazic svira korner za nas, lopta ide pet metara iza gola radnickog, zakaric trci da je uzme da sto pre izvede korner, golman ga zagradjuje - dakle sve se desava van terena, iza gola radnickog, zakaric uklizava da uzme loptu, gosa ostaje da lezi ko pokosen i krade par minuta... pa jebote, ono kada covek pomisli da je video sve gadosti fudbalskih ljaksea i uvek se pojavi neko da iznenadi s necim novim :mad:

 

konacno, sta vise trebaju da urade dva kretena u odbrani koja nas ukopavaju poslednjih par godina i direktni su krivci za n golova i izgubljenih bodova, da bi ih neko izbacio iz prvog tima?! miletic je prosto fudbalski imbecil, slucaj za posmatranje, njegovu "odbranu" prostora u situaciji kod prvog gola je na isti nacin, mozda i bolje, bar zbog gabarita, mogao da odigra profesor morz. "mali" markovic (al' veliki fudbalski kreten) nas jos jednom ubija svojim "procenama" i plivanjima kroz vazduh samo njemu karakteristicnim trajektorijama, koje su obicno daleko od lopte ili igraca koje on treba da cuva. zasto?! zasto nas kaznjavaju sa ta dva kretena?!?! :sad:

 

edit: slovo.

Edited by Nebojsa
Link to comment

Kako ja vidim kod nas je atmosfera toliko loša, uz strašno foliranje gotovo svih na terenu, da je Mažiću lakše da sudi doktorima padanja iz Reala nego u našoj ligi. Mislim da je njegovo jučerašnje suđenje pre samo posledica svega i svačega, nego što je on došao sa ciljem da upropasti Partizan. Ostavljam naravno opciju da me vreme demantuje.

Link to comment
3 minutes ago, Nebojsa said:

takodje, drugi zuti koji se ovde pominje za naseg krembila miletica se dobro vidi na usporenom snimku da pomenuti retard jedva da ima kontakt s grbicem, tako da je malo nategnuta prica kako je radnicki tu ostecen.

Pravila ne kažu "jedva"...ne znam da li si igrao fudbal, ali da li znaš kako je kad te metalni krampon zvekne onako "jedva".

Drugo, start je bio s leđa i Miletić je išao direktno i namerno na nogu, jer je lopta već otišla od Grbića. Gledam sinoć obrazloženje Radojičića i kartona za Grbića...slažem se donekle s njim, ali bila je borba za loptu, mada to svakako ne daje za pravo Grbiću da bude neoprezan, a kao otežavajuću okolnost isti navodi da mu je igrač bio okrenut licem. Pa majku mu, da li je lakše da izbegneš povredu ako si leđima okrenut i ne vidiš start, ili ako si licem i koliko-toliko vidiš i imaš situaciju pred očima. Prekršaji s leđa spadaju u kategoriju težih prekršaja koji se  kažnjavaju kartonom. Tako da..situacija nije nategnuta, a verujem da je Mažić odustao od kartona jer je bio kraj poluvremena. Kod penala, verujem da nije namerno "prevideo" igranje rukom Pankova.

Link to comment
2 minutes ago, Jozef K. said:

Kako ja vidim kod nas je atmosfera toliko loša, uz strašno foliranje gotovo svih na terenu, da je Mažiću lakše da sudi doktorima padanja iz Reala nego u našoj ligi. Mislim da je njegovo jučerašnje suđenje pre samo posledica svega i svačega, nego što je on došao sa ciljem da upropasti Partizan. Ostavljam naravno opciju da me vreme demantuje.

Uh...dobro si me potsetio. Nije bilo ni jednog, čini mi se, foliranja u šesnaestercu protivnika ????

Link to comment
Uh...dobro si me potsetio. Nije bilo ni jednog, čini mi se, foliranja u šesnaestercu protivnika ????
Generalno, padanja, foliranja na svakom delu terena, prigovori i slično.

Inače ono što sam video od fudbala, sasvim solidna utakmica.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...