Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

Just now, mozzer said:

Brate humor ti je jeziv, na nivou 4-og osnovne... ako te bas zanima sve pare koje su Zvezdi legle od LS su isparile sa arcuna... ali ne bitno je da je FKP kriv... ajde odrasti

 

Jedino resenje ovde je privatizacija... posto toga nece biti u dogledno vreme... SK i PL/ Championship...

Pare od LŠ još nisu nikom legle na račun. Humor na nivou 4. razreda. Super. To znači da idem ispred svoje generacije...tek sam 2.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hvala im sto od nas prave opoziciju, nicim zasluzeno (pogledati skrinshot iz EDIT: pret-prethodnog posta).

 

Edited by ManicMiner
Link to comment
4 minutes ago, BlackGeorge said:

:lolol:

 

jesi li ti slep? umeš li da čitaš? koliko sam puta pisao o našoj vučićevskoj naprednjačkoj upravi koja ćuti na krađe?

 

Ćirilicu samo. Inače, mislio sam da vam je Uprava, kao i nama, pretežno SPS-ovska.

Link to comment
32 minutes ago, copkillah said:

 

Kapiram da ti teško pada što ti se kenja po struci, ali šta ćeš kada je u njoj mahom nesposobni ljudski šljam. Kako ovde, tako i u svetu. Bukvalno ste rak rana sporta.

 

 

 

Moja struka je elektrotehnika, nisam primetio da iko kenja po njoj :D Sudjenje je bio hobi neko vreme. Mada se nikako ne bih slozio oko tvojih opservacija. Cuj sudije rak rana sporta, a ne mafijasi, kriminalci, politicari, menadzeri... Tebi je Mazic sljam i talog jer nije svirao penal, a Zakaric ti je ok jer je pogodio stativu sa 2 metra. Problem je sto ovde niko ne veruje da moze da se napravi greska, a da nije namerna. Ja sam ovde citao kako je sudija djubre i namerno pokrao jer nije ocigledan aut svirao za "moj" tim. A kakve sam sve opservacije raznih moralnih gromada i strucnjaka slusao i slusam iz dana u dan...

 

Mazic je jedan od najboljih svetskih sudija, svirao finale LS, svetsko prvenstvo, i gomile vaznih i bitnih utkamica. Nisam gledao utkamicu i nemam pojma kako je sudio, ali stvarno imam ozbiljnu sumnju da je iz bilo kog razloga navlacio za bilo koga. On je u svetu fudbala toliko veliko ime da mogu da mu se redom saviju svi za koje mislis da im se slihta. 

 

Ipak opsednutost Vucicem je ipak mnogo intresantnija ovde. Sve cekam kad ce neko da zakljuci kako je Vucic skrenuo Zakaricev sut u stativu... Napraviste Supermena od njega... 

 

 

 

Link to comment
Just now, copkillah said:

 

Pa što ih citiraš?

 

A to što se u njemu objavi po defaultu nije istina ? Verovatno je neku copy/paste burek novinar preneo vest sa nekog drugog mesta...kako god.

Link to comment

Mažić lopov bukvalno stoji na četiri metra i ne vidi igranje rukom. :Hail: 1:01 

 

 

Ali zato fantastično vidi nepostojeći ofsajd Zakarića, zajedno sa pomoćnim sudijom 

 

 

 

Link to comment
1 minute ago, adasevic said:

 

Moja struka je elektrotehnika, nisam primetio da iko kenja po njoj :D Sudjenje je bio hobi neko vreme. Mada se nikako ne bih slozio oko tvojih opservacija. Cuj sudije rak rana sporta, a ne mafijasi, kriminalci, politicari, menadzeri... Tebi je Mazic sljam i talog jer nije svirao penal, a Zakaric ti je ok jer je pogodio stativu sa 2 metra. Problem je sto ovde niko ne veruje da moze da se napravi greska, a da nije namerna. Ja sam ovde citao kako je sudija djubre i namerno pokrao jer nije ocigledan aut svirao za "moj" tim. A kakve sam sve opservacije raznih moralnih gromada i strucnjaka slusao i slusam iz dana u dan...

 

Mazic je jedan od najboljih svetskih sudija, svirao finale LS, svetsko prvenstvo, i gomile vaznih i bitnih utkamica. Nisam gledao utkamicu i nemam pojma kako je sudio, ali stvarno imam ozbiljnu sumnju da je iz bilo kog razloga navlacio za bilo koga. On je u svetu fudbala toliko veliko ime da mogu da mu se redom saviju svi za koje mislis da im se slihta. 

 

Ja nisam mislio samo na suđenje kod nas, kod nas je sve kurčina, ali i na globalnom nivou je suđenje rak rana. Uostalom, imaš Premijer ligu i ako je pratiš, znaš da tamo sudije prave jezive greške svake nedelje. Ej, imaš možda najjaču ligu na svetu iz koje nijedan sudija nije mogao da dobaci do Svetskog prvenstva, u ne tako jakoj konkurenciji. 

 

I nema tu namerno ili ne, poenta je da se prave ogromne greške i taj isti Mažić ih prečesto pravi. A to što je jedan od najboljih na svetu u kategoriji inbreda i što ga cene dva sinonima za korupciju i kriminal, mislim da to dosta govori o njemu samom :D To je kao da mi kažeš da je, npr Đuka Bizon cenjen u SNS-u, bukvalno ista priča :D

 

I tim gore ako nije navlačio za bilo koga, to samo govori koliko je on jedno precenjeno sudijsko govno.

Link to comment
31 minutes ago, Constantin said:

Pare od LŠ još nisu nikom legle na račun. Humor na nivou 4. razreda. Super. To znači da idem ispred svoje generacije...tek sam 2.

Info je iz Prve ruke. A sada nastavi da verujes u bajke, ruzicaste bajke...

Link to comment

Dokle ce da kmečite više. Bila dobra utakmica, 4 gola, frka po gradu, frka na stadionu, po prikazanoj igri Radnički bliže pobedi, na kraju podela bodova, solidna poseta...

Mora li uvek kuknjava 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...