Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

11 minutes ago, BlackGeorge said:

Problem je što je nama remi ravan porazu. Razlika ostaje ista i mi se verovatno opraštamo od titule krajem septembra.

 

džordž, sijaš optimizmom na čemu ti zavidim ali u odnosu na ovakvu zvezdu mi smo nivo surdulice, vojvodine i sličnih. da se pomolimo bogu da se ovima nešto ne igra. 

titulu smo izgubili još na početku kad se videlo koga dovodimo.

uzrok svemu je jasan ali po tom pitanju ne možemo ništa da uradimo

Link to comment
5 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ne bih se složio da smo igrali ko pičke dok je šef struke bio ćelavi prepotenko

:fantom:

naravno, podrazumevao se period od djuke naovamo.

 

edit: eto kako sporo vreme prolazi, a tek nesto vise od godinu dana otkad je nikolic otisao :(

Edited by Nebojsa
Link to comment

za vas bi na duze staze valjalo da vas Zvezda izgazi bas onako muski, tako bi ste mozda uspeli da vidite ledja garnituri u Upravi

ovako bojim se da za tako nesto u bliskoj buducnosti nema nade

Link to comment

Jel ima neke razlike, za derbi, između istoka i zapada? Uzeo bi karte vjerovatno za centralni dio, ne ide mi se blizu severa, o samom severu da ne pričam.

Link to comment
3 minutes ago, darkonet said:

za vas bi na duze staze valjalo da vas Zvezda izgazi bas onako muski, tako bi ste mozda uspeli da vidite ledja garnituri u Upravi

ovako bojim se da za tako nesto u bliskoj buducnosti nema nade

baš zvezda? zabrinuti zvezdaš 

a ne misliš da bi vučelić i ostali šljam tek u takvom porazu od zvezde našao hiljadu opravdanja? 

ne misliš li da je bolje da nas napuni surdulica ili spartak?

 

Link to comment
5 minutes ago, darkonet said:

za vas bi na duze staze valjalo da vas Zvezda izgazi bas onako muski, tako bi ste mozda uspeli da vidite ledja garnituri u Upravi

ovako bojim se da za tako nesto u bliskoj buducnosti nema nade

naravno da se ne bi apsolutno ništa pozitvno desilo ni da izgubimo džarovski rezultatom

došli bi drugi eksponenti sns skakavaca

 

 

 

 

 

mali je off ali sjajno prikazuje situaciju u fk( ko ume da gleda), ponedeljkom na hrtu ide dokumentarac rat prije rata u u epizodi od ponedeljka sjajno je objašnjen sistem koji je pokojna služba uspostavljala po export preduzećima u eseferjotu

Link to comment

uopste nisam zabrinut, prosto eto tako mislim

drugo je to sto bi meni kao Zvezdasu pobeda protiv partizana bila kao poklon

surdulica i spartak i da hoce ne mogu da vas napune tako da jedino ostaje Zvezda

Vucelic bi u svakom porazu nasao hiljadu opravdanja, ne bi za dzabe bio to sto jeste ali ako ne postoji drugo resenje za smenu da se npr pocne od navijaca, svaka utakmica sto manje navijaca, da se makar ne daje legitimitet toj bagri..pomislice neko sad cutis jer ti Zvezda igra LS i lepo ti je ali pre nekoliko godina i gore je u Zvezdi bilo

Link to comment
14 minutes ago, darkonet said:

da se npr pocne od navijaca

navijači tj navijačke grupe koje mogu da naprave pritisak ne postoje. svi su oni na istom sns bunaru

 

ljudi su vikali “vučiću pederu, ne damo ti titulu” pa su ti isti navijači uleteli na istok i počeli da premlaćuju te koji su uzvikivali(pri tom to su bili obični posetioci nikakvi huliganitn). slična stvar se desila kada se vikalo protivu uprave

 

onda je bila i epizoda sa splićanima, a pre nje ubistvo onog klinca koji je crtao grafit pred zilion svedoka

 

 

 

ovaj običan svet, četvrta frakcija, koja odlazi na utakmice je svesna koliko je sati

promenili su oni i generale i zeku i popoviće razne. odlaze na utakmice i čekaju da godine skakavaca prođu

Link to comment
32 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:

Jel ima neke razlike, za derbi, između istoka i zapada? Uzeo bi karte vjerovatno za centralni dio, ne ide mi se blizu severa, o samom severu da ne pričam.

istok je ok

Link to comment
4 minutes ago, renne said:

istok je ok

nije ok nikako

 

na istoku su zabranjeni, a od skora i njihova zilotska frakcija, a generalno uvek ima više grobara na istoku, pogotovu na jna

 

@gervasius twinkleminkleson

uzmi zapad(ka severu) i uživaj

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

nije ok nikako

 

na istoku su zabranjeni, a od skora i njihova zilotska frakcija, a generalno uvek ima više grobara na istoku, pogotovu na jna

 

uzmi zapad(ka severu) i uživaj

e jebi ga onda

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...