Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

nije ok nikako
 
na istoku su zabranjeni, a od skora i njihova zilotska frakcija, a generalno uvek ima više grobara na istoku, pogotovu na jna
 
[mention=148]gervasius twinkleminkleson[/mention]
uzmi zapad(ka severu) i uživaj
Ok. Radije bi tako, da izbjegnem bilo kakve probleme. Hvala
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, gervasius twinkleminkleson said:
18 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:
nije ok nikako
 
na istoku su zabranjeni, a od skora i njihova zilotska frakcija, a generalno uvek ima više grobara na istoku, pogotovu na jna
 
[mention=148]gervasius twinkleminkleson[/mention]
uzmi zapad(ka severu) i uživaj

da izbjegnem bilo kakve probleme. 

 

Samo tv.:fantom:

Link to comment

Hbt koliko je ovo Epic, jedan od ako ne i najbolji klip ikada. Ikada. Hvala simovicu.

 

Inace ova legenda je posle pokusavala neke prevare preko kvazi bankarskih garancija, redovno sedeo u Sremu kafani u Bloku kod Vagona... 

 

I da, +1

Link to comment

http://www.telegraf.rs/sport/fudbal/2992911-sudjenje-na-stetu-partizana-nije-slucajnost-iliev-pred-derbi-upozorava-na-veliki-broj-gresaka-arbitara

 

Evo ga...

Tačno sam znao da će ivica da proviri iz mišje rupe posle one izjave mirkovića. Izašao malo iz rupe, sakrio se iza bate i malo pljuc, pljuc čisto nešto da kaže da ne ćuti.

 

A kada treba konkretno da odgovara za ovu očajnu situaciju oko igračkog kadra ćuti kao zaliven.

 

Govance jedno..

 

Link to comment
Ja bih voleo da moj drugar adasevic prokomentarise izjavu Mirkovica, na sta je tacno to on mislio i da li je bio ozbiljan kada je ovo izjavljivao...
Mislio je da niie lose da kuka na sudije i sudjenje i napravi pritisak kao sto ga pred svaki derbi na isti nacin prave oba tabora. Evo grobari coot sudi pitanje je trenutka kad ce i nasi da se oglase.

Mirkovicu je jasno da je trenutno velika razlika u kvalitetu i pokusava malo da digne pritisak a i malo da napravi alibi...

Da je to politika kluba pokazao i ilijev malo posle...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...