Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

Pa i neće ga uništiti. Samo se neće boriti za titulu i igraće za poneki Kup. Prioritet će biti ulazak u LE koji će se jako retko dešavati jer drugi timovi imaju veće budžete i dolaze iz bogatijih zemalja. Kao što ćemo u košarci da se borimo za EL ali nećemo moći do nje jer postoji nekoliko timova sa mnogo boljim rosterom. Ista priča se vrti u obe selekcije, "moramo mlade igrače da forsiramo jer Partizan blablabla". A za to vreme onom drugom klubu puca prsluk da pravi mlade igrače kada mogu odmah da prave rezultate.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Druze, ja mislim da bi ozbiljno trebalo da poradis na toj paranoji... Ok, malo, ali pored tebe Zeljko Pantic pocinje da zvuci razborito... 

 

EDIT: upuceno mozzeru, ne Goranzu...

Edited by adasevic
Link to comment

@adasevic

 

Druze ne vidim zasto ovaj komentar. Ja tebe nigde ne pominjem, nigde te ne citiram. Nema razloga za ovo.

 

Ovo je moje misljenje, a imam jako dobre informacije. Nisam nimalo paranoican, ovo je realno stanje. Ovo sto pisem nema veze sa Zvezdom, mene Zvezda ne zanima. Sve najbolje u LS i neka igra Zvezda svake godine LS ako treba.

 

Ja pisem o pljacki Partizana pre svega i da sve ostalo za mene nema veze i da nema smisla pricati o bilo kakvom fudbalu. Dok ne vidim te ljude u zatvoru za mene nema smisla pratiti nas fudbal. Ne znam sta je tu paranoja. Pozdrav.

 

@Goranz

 

Pa da, to. Zato i kazem  - mene to vise ne zanima. Mislio sam da ce se vremenom resiti stvari kroz Zakon o sportu i napretkom drustva ali... desava se nazadovanje. Pa okej. Ne moram da pratim domaci sport....

Edited by mozzer
Link to comment
22 hours ago, mozzer said:

@adasevic

 

Druze ne vidim zasto ovaj komentar. Ja tebe nigde ne pominjem, nigde te ne citiram. Nema razloga za ovo.

 

Ovo je moje misljenje, a imam jako dobre informacije. Nisam nimalo paranoican, ovo je realno stanje. Ovo sto pisem nema veze sa Zvezdom, mene Zvezda ne zanima. Sve najbolje u LS i neka igra Zvezda svake godine LS ako treba.

 

Ja pisem o pljacki Partizana pre svega i da sve ostalo za mene nema veze i da nema smisla pricati o bilo kakvom fudbalu. Dok ne vidim te ljude u zatvoru za mene nema smisla pratiti nas fudbal. Ne znam sta je tu paranoja. Pozdrav.

 

@Goranz

 

Pa da, to. Zato i kazem  - mene to vise ne zanima. Mislio sam da ce se vremenom resiti stvari kroz Zakon o sportu i napretkom drustva ali... desava se nazadovanje. Pa okej. Ne moram da pratim domaci sport....

 

Iz najbolje namere. 

 

Svaki post je poceo da ti izgleda ovako - Vuciic, Vucic, Vucic, Vucic, Vucic, Vucic, Vucic, Vucic, Vucic, Vucic, Vucic, Vucic, Vucic, Vucic, Vucic, Vucic, Vucic...

 

Na stranu sta ko misli o Vucicu, ali nikad mi nije bilo jasno to preterivanje, a ovo sto ti radis jeste preterivanje. Ispade da Vucic ima vece moci od kompletnog Marvelovog tima. Pride su konstrukcije blago receno detinjaste. A nisi tako ranije pisao, pa mi stvarno malo cudno. 

 

Ja likove poput Milojka Pantica, Andjusa, Tegeltije i Zeljka Pantica dozivljavam kao pajace, manje ili vise ne bas psihicki uracunljive. Ponekad i bupnu nesto sto je tacno, ali onda od toga naprave neku teoriju zavere koja prosto veze sa mozgom nema. 

 

"Imam jako dobre informacije"... mislim imam ih i ja, sa vise strana, pa opet ne prihvatam bas svaku slepo... Mislim teza da Vucic ima za cilj da unisti Partizan tako sto im podmetne upravu koja mora da ga slusa pa oni jadni po njegovom nalogu namerno kupuju lose igrace... mislim... ok je za sprdnju, al malo me plasi sto mi ne delujes kao neko ko se zeza... 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Matori vidi nema potrebe da se raspravljamo, posebno zbog drugih forumasa.

 

FKP - ne mogu ocima da vise vidim lopurde poput Djurica, Ruzica, Vazure, Vucelica i sina, cele ekipe. Evo nisam pomenuo nikoga iz Zvezde. Ne zelim da pratim FKP dok je bilo ko od njih tu, a pozeljno je da zavrse u zatvoru kako bi morali - zbog zdravlja ovog drustva. Kao i pola EPS-a, Kolubare, policije i sl. Zasto pominjem Vucica, evo da izbegnem temu njegovog uticaja jer se tu ne bi slozili i nema potrebe da se raspravljamo - zato sto od njega kao Predsednika i Premijerke Brnabic ocekujem da dejstvuju po Zakonu u svim slicnim slucajevima kradje drzavne i drustvene imovine, pa i u ovom. A oni nista ne rade. Dakle - cist lopovluk i kriminal. Nabrojani Milojko, Andjus, Tegeltija i Pantic su daleko manji problem i daleko manje losi ljudi od ove djubradi.

 

Za ovaj drugi deo - to je samo moj problem i necu ovde da zamaram ljude, postoje teme politike - ali vise ne mogu da izdrzim - ne podnosim SPS, Radikale, SNS, Vucica i slicne kvazi nacionalisticke govnare koji su upropastili ovu zemlju do kraja. Hbg ne mogu da ih smislim. Mislio sam da sam se njih i svih njihovih istomisljenika (tu mislim na sve koji glasaju za njih i ne bune se) jednom za svagda opravdano otarasio 2000.godine ali ocito da sam se mnogo zajebao...

 

Pozz

 

 

Link to comment
2 hours ago, Geo said:

Koja je ovo frakcija  tacno ( ok znam uopsteno da je ona sto nije dobila lovu) ?

 

Pa pazi, koja god da je mislim da se sa ovim porukama slaže većina na forumu (osim Teda koji je prikriveni oportunista:D).

 

Tu imamo ful paket.

 

- za zeku zabranjen prilaz FK Partizan.

- Iliev da ode što pre.

- Uprava takođe a ne da se krije iza Ilieva.

- i da bjeković odjebe ... mada je ovo moglo opušteno i pod stavku 1. :D

Link to comment
21 minutes ago, BlackGeorge said:

Oficijelna?

Znači kraj ljubavi. Nema se više para, pojeli skakavci...

Djordje druze moj

 

To je, kako kaze theanswer - oficijelna frakcija, tj frakcija koju guraju Nedici (zna se za koga oni rade), dakle hoce da isteraju Zecevica i postave svoje ljude kao u kosarci (Ostoja). Ono sto sam cuo je:

 

- da je Zeka reagovao tako sto je otpustio Djilasa preko koga su placani janjicari - tj ovi

- da ova Kimijeva frakcija ima neke veze sa Ruzicem

 

Informacije nisu proverene, ali tako sam cuo.

 

Srbija!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...