Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

Lazoviću su došli ljudi u crnim odelima (koamda 2) i jedna spodoba u dukserici s kapuljačom. Dugo su zvonili na interfonu njegove neukusne bogataške kuće. Ušli su ne pitajući, a Lazović je zamolio kućnu pomoćnocu i ženu da ozađu, pomoćnica u sinepleks a žena u šoping. (Dao joj je ključeve od kola.)

Posetioci su podsetili Lazovića na neke stvari.

"Sećaš li se kad si kao mali bio na ivici života u vrućici zašaLEnja pluća?"

"Pa si poželeo sreću u sportu do trideset prve." 

"I pare i minadža si poželeo i da se pajtaš s opasnim momcima..."

"Dali smo ti eliksir koj ije tvoje dve leve nožurde pretvorio i prirodne Mile Štule."

"Dobio si u skladu s karmom đeda koji nije bio na pravoj strani u II svetskom ratu.

Sada je vreme da vratiš dugove.

Prestaješ da zayebavaš Partizan, dosta gsu ga Bjeković mlađi i Lazovič zayebavali.

Povlačiš se iz rijalitija i listova Skandal i Paparazzo.

Pola imovine daješ u dobročinstvo.

Postaješ budista. Slušaš samo El Org. Napuštaš turbofolk i "dens".

Za tebe više ne postoji Goca Tržan."

 

"Ili pristani - evo ugovor na potpis - ili si mrtav,"

 

I - pristade čovek. 

 

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, kud_genijalci said:

Lazoviću su došli ljudi u crnim odelima (koamda 2) i jedna spodoba u dukserici s kapuljačom. Dugo su zvonili na interfonu njegove neukusne bogataške kuće. Ušli su ne pitajući, a Lazović je zamolio kućnu pomoćnocu i ženu da ozađu, pomoćnica u sinepleks a žena u šoping. (Dao joj je ključeve od kola.)

Posetioci su podsetili Lazovića na neke stvari.

"Sećaš li se kad si kao mali bio na ivici života u vrućici zašaLEnja pluća?"

"Pa si poželeo sreću u sportu do trideset prve." 

"I pare i minadža si poželeo i da se pajtaš s opasnim momcima..."

"Dali smo ti eliksir koj ije tvoje dve leve nožurde pretvorio i prirodne Mile Štule."

"Dobio si u skladu s karmom đeda koji nije bio na pravoj strani u II svetskom ratu.

Sada je vreme da vratiš dugove.

Prestaješ da zayebavaš Partizan, dosta gsu ga Bjeković mlađi i Lazovič zayebavali.

Povlačiš se iz rijalitija i listova Skandal i Paparazzo.

Pola imovine daješ u dobročinstvo.

Postaješ budista. Slušaš samo El Org. Napuštaš turbofolk i "dens".

Za tebe više ne postoji Goca Tržan."

 

"Ili pristani - evo ugovor na potpis - ili si mrtav,"

 

I - pristade čovek. 

 

:laugh:

odlicno

Link to comment
Quote

Imao je Mirković primedbe na račun sudije Miloša Đorđića.

"Ovaj mladi gospodin koji je sudio utakmicu nam je sudio i protiv Mačve. Imam pamćenje kao slon. Ako vratimo film kako je lako dosudio penal protiv nas, a onda kako lagano opet nije to dosudio... Meni neke stvari nisu jasne, odnosno, kristalno su mi jasne. Ako su nam u srpskom fudbalu potrebne ovakve stvari, nema problema. Ja nisam iz te priče. Mnogo dugo sam igrao fudbal, dobro ga vidim i osećam i retko šta može da mi promakne, a znam da namirišem stvari."

Mirković je naglasio da se posle svega ne plaši nedeljnog meča sa Zvezdom.

"Ne plašim se nikoga. Čega da se plašim? Takvih ljudi? Zašto bih se plašio," dodao je trener Partizana i istakao na čemu će najviše da radi do derbija.

"Psiha i priprema detalja za meč, a biće ih mnogo."

 

Link to comment

Bati Mirkoviću bi bilo pametnije da razmišlja o tome kako da reši visoki presing kojim će biti pritisnut Partizan u nedelju. Pa kada napad budu morali da organizuju valijente i svetozar ima da se češka gde ga ne svrbi. Mnogo se on kurči a ekipa mu se vuče po terenu, penzionerski nivo fudbala. Prvih 40.minuta danas nismo postojali na terenu. Kada radovci umalo nisu dali gol, prenuli su se iz sna. Nivo fudbala koji smo danas pokazali apsolutno neće biti dovoljan za derbi. Mora trčanje non-stop i striktna markacija igrača a ja to nisam video kod naših još od početka sezone. Kondiciono smo i dalje izuzetno loši, dve nedelje bez prvenstvenog fudbala nije nam donelo popravku na tom planu...doduše kratak je i period. Znači trčanje non-stop,striktna markacija, pasevi iz prve, otvaranje da se primi lopta a ne skrivanje.... rad na "psihologiji" bati neće mnogo pomoći ako ovog nabrojanog ne bude.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

To da li on radi na psihologiji, sociologiji, komunikologiji, filozofiji... nema nikakvu važnost. Bolji su od nas za dve klase i lagano će da odrade posao u nedelju. Jednostavno je nikad veća razlika između dva tima.

Link to comment
32 minutes ago, Goranz said:

To da li on radi na psihologiji, sociologiji, komunikologiji, filozofiji... nema nikakvu važnost. Bolji su od nas za dve klase i lagano će da odrade posao u nedelju. Jednostavno je nikad veća razlika između dva tima.

Maksimalno sto mozemo da izvucemo je 0:0. Ako se to ne desi onda nema druge nego Mirković je podneo ostavku 

Link to comment
10 hours ago, Goranz said:

To da li on radi na psihologiji, sociologiji, komunikologiji, filozofiji... nema nikakvu važnost. Bolji su od nas za dve klase i lagano će da odrade posao u nedelju. Jednostavno je nikad veća razlika između dva tima.

 

i napoli je bolji pa je zvezda izvukla remi

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...