Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nisam siguran da ne bi startovali sa Benom, Milicem ili Cafuom u spicu i da je Stojiljkovic spreman. Nadam se da nece biti Ben, ipak. Kad je na krilu najbolji nam je igrac trenutno, steta da to izgubimo, jer se u spicu ne snalazi, pogotovo sto, kad god je igrao, dobija lopte okrenut ledjima. 

 

Kakav Pavkov, nemojte da se zajebavamo, on samo za nedajboze. 

 

 

Link to comment

Ben je najopasniji kao drugi napadac tj kad igra iza napadaca. To je igrao poslednjih nekoliko utakmica u Evropi. Kafu desno, Radonjic levo. a u napadu Milic ili Pavkov. Moze i sa pojacanim veznim redom, pa onda Ben ide u napad, iza njega Simic, a Kafu desno. S tim sto bi Kafu, Simic i Ben cesto menjali mesta

Link to comment
2 hours ago, pbg12345 said:

nego, sta je sa mladjim ilicem? jel on u klubu jos?

cini mi se da su svi registrovani igraci dobili neki minut ove sezone (mislim na zvanicne utakmice) osim njega

 

Ivan Ilic se povredio na EP do 18 godina i to na prvoj utkmici. Nesto je zeznuo koleno valjda. Jos se oporavlja...

Link to comment

Могло би се пробати са Кафуом у шпицу, ионако ћемо да играмо на контре. Иза њега Радоња, Симић (Еби) и Бен. Најбржа навала Европе. :fantom:

Link to comment
Могло би се пробати са Кафуом у шпицу, ионако ћемо да играмо на контре. Иза њега Радоња, Симић (Еби) и Бен. Најбржа навала Европе. :fantom:
+1
Ovu postavku napred i ja prizeljkujem.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Cane Vukic Prebranac said:

Могло би се пробати са Кафуом у шпицу, ионако ћемо да играмо на контре. Иза њега Радоња, Симић (Еби) и Бен. Најбржа навала Европе. :fantom:

 

i ja bih to  voleo. ako vec nemas napadaca, kao sto ga mi nemamo od pocetka sezone, onda bolje igrati sa jos jednim veznim, nego da formalno imas napadaca koji je zapravo minus igrac na terenu. posebno sto milic cak nije ni formalno napadac, a pominje se da ce opet on poceti

Link to comment
18 hours ago, W.F.C. said:

Pavkov uvodi u LS a onda ga vracaju u Radnicki. Meni ovaj tim deluje jaci od onog iz 1991.


Odigrace 0-0 na 30-godisnjici sa onom ekipom. 

Karacemo ih 2:2, kao u Bordou, samo bez Bajka i Maksimovica. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...