Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

7 hours ago, Milosh76 said:

Predmet koji izgleda kao flasa, lici na flasu, ali je pogresno kucano... Tako da, mora da je flasa u pitanju :D

 

jebes mi sve, nama se vise isplati da igramo pred praznim tribinama...

Link to comment
9 hours ago, Milosh76 said:

Za ubacivanje predmeta i cuvene frase sa istoka, zakrcene prolaze i sl. dobili smo kaznu 57000 evra.

Gde pise?

Link to comment

nama se i ne isplati da igramo jevropu..

oli placamo kazne vece nego kad se rasproda stadion, oli igramo pred praznim stadionom :coffee:

Edited by Shaq
Link to comment

Lorenco poceo da trenira, ali izgleda da se pred put povredio Stojiljkovic.

 

Dok ne krene potpuna euforija u vezi sa predstojecom utakmicom, pitanje za upucenije kada su mladje kategorije u pitanju - sta se to desava sa generacijom 2000.? Ako sam dobro razumeo, za omladinsku Ligu Sampiona je prijavljena generacija godinu dana mladja, a ne ekipa koja je uzela titulu u omladinskoj kategoriji, vec je ona prebacena u Graficar, gde ne dobijaju svi sansu. To je izgleda rezultiralo gomilom odlazaka, a danas je valjda i kapiten te ekipe Jankovic posle 10 godina treniranja u Zvezdi uzeo papire i otisao. Posto slabije pratim mladje kategorije, interesuje me da li se tu desava nesto neplanski i neobicno ili prosto ne mogu svi da prodju i nemaju dovoljan kvalitet da bi ostali?

Link to comment

Ti klinci su hteli da igraju LS, klub ih je poslao u Graficar. E sad, cilj Graficara je da udje u drugu ligu, jer je bolje da se mladi razigravaju u drugoj nego u trecoj ligi. Zbog toga prednost imaju neki stariji igraci srpskoligaskog kvaliteta, pa su klinci smoreni i neki od njih odlaze. Ne znam sto su ih gurali tamo ako ne igraju. Mada kazu za tu generaciju da nije nesto posebno. Meni se bas svidja Gavric, a kazu i da je Murinjov sin dobar potencijal (to je ovaj Marko jankovic sto si ga pomenuo - desni bek i kapiten ekipe).

 

Inace, omladinci su nam trenutno uzasni, sto i ne cudi ako se uzme u obzir da je trener Salvoljub Djordjevic... 

 

 

Link to comment

Psiholjub sad trenira kadete, a prošlogodišnji kadeti su sad u omladinskoj ligi sa Bratislavom Živkovićem. i jedni i drugi su užasni, pošto uglavnom igraju protiv starijih, a nisu baš toliko dobri da bi ih gurali da igraju protiv starijih. sve u svemu mnogo se zajebavaju sa školom

Edited by levi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...