Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koji sad Sio?
Lik koji je iz Monpeljea, u poslednje dve sezone u Ligi 1 daje oko 10 golova po sezoni.
Kaxu brutalan igrac.

I pored gola sinoc, Srnic zasluzuje tribine, stranu moze sam da izabere. Katastrofalan odnos prema igri, glumata neku zvezdu u timu... Doplatiti da ode!
Link to comment
Jevtovic je krilo, i istina je da je za sad uzasan. Meleg nije krilo, a na njegovoj poziciji je poprilicna guzva jer se Simic pokazao kao odlican, tako da ce Meleg morati da saceka svoju sansu.
 
Izgleda da smo konacno resili napadaca, kazu da ovaj Sio potpisuje, pozajmica sa pravom otkupa.
Simić može i na krilima da odigra. Meni bi bilo bolje da razigrava Melega jer očigledno zna lopte. Simić je mogao na levo krilo umesto Jevtovića.
Valjda ti Turci uzmu Srnića. Gužva je.
Link to comment
32 minutes ago, Jozef K. said:

Simić može i na krilima da odigra. Meni bi bilo bolje da razigrava Melega jer očigledno zna lopte. Simić je mogao na levo krilo umesto Jevtovića.
Valjda ti Turci uzmu Srnića. Gužva je.

 

pa i nije bas tolka guzva, kad ode radonja ostaju nam ben, kafu, bakulin kum i srnic na krilima. mogu simic i meleg to nekako da pokriju, al im to ocigledno bas i nije najidealnija pozicija. kolko vidim simic ce na amc-u da se rotira sa holandjaninom a meleg ce da uleti u rotaciju sa bakulom, jovancicem i krsticicem, posto milijas izgleda vise ni jsl ritam ne moze da isprati...

Link to comment

NOVOSTI

 

ĐOVANI Sio stiže sutra u Crvenu zvezdu. Sportski sektor šampiona postigao je dogovor sa Monpeljeom za jednogodišnju pozajmicu napadača Obale Slonovače uz pravo na otkup za dva miliona evra.

 

Plata reprezentativca Obale Slonovače bila je poslednja stavka koja se dogovarala sa njegovim menadžerima, a prema informacijama od večeras i taj problem je rešen. Prvobitno je bio plan da Sio dođe posle revanša sa Salcburgom, ali s obzirom da su svi detalji utanačeni, Sio bi sutra sa agentima trebalo da se pojavi u Ljutice Bogdana.

 

 

Jos samo selfi sa Tozom :D 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...