Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 hours ago, FPLS said:

 

Rsb objavio, 99% ce tako i biti. 

Pre bih rekao iznudjena resenja nego eksperimenti. Milic umesto povredjenog Stojiljkovica, Simic umesto nespremnog i zardjalog Kafua. 

 

3 hours ago, FPLS said:

Moram priznati da me drma euforija od jutros, iako je realno da nas odrade u Cska stilu. 

 

Ja bih verovatno isao all in - sa Kafuom u napadu, Ebesilijom iza njega, Radonjom i Benom po krilima, ali Miloe najbolje zna ko je koliko spreman. Ebesilio izlazi iz povrede, Kafu je delovao nespremno i pogubljeno ovo do sad sto je odigrao, pa me ovaj sastav ne cudi. Milic ce da izginetm na terenu, a Simic se dobro pokazao, doduse u jsl.

Mozda i nije los plan, 60 minuta hrkljusa. Sacuvamo mrezu, njih polako hvata nervoza i umor, a onda ulaze svezi Kafu i Ebesilio i resavaju :)

 

2 hours ago, Apollo Creed said:

DlwTgnBXgAAMM5Z.jpg

razumem zasto ova cetiri napred, a i slazem sa fplsom sta bi "bilo najbolje", uostalom vec sam to i napisao, nego meni nije jasno zasto simis na krilo, a ben u sredinu

to me cudi

1 hour ago, Milosh76 said:

Slikali mi auto ispred stadiona...

 

ferari-1-830x0.jpg

 

53 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:

ok

:D

 

Link to comment
6 minutes ago, pbg12345 said:

 

 

razumem zasto ova cetiri napred, a i slazem sa fplsom sta bi "bilo najbolje", uostalom vec sam to i napisao, nego meni nije jasno zasto simis na krilo, a ben u sredinu to me cudi

 

 

Menjace njih dvojica mesto, a Ben je i tako najbolje partije imao iza napadaca, a ne na krilu.

Edited by Milosh76
Link to comment
21 minutes ago, pbg12345 said:

 

 

razumem zasto ova cetiri napred, a i slazem sa fplsom sta bi "bilo najbolje", uostalom vec sam to i napisao, nego meni nije jasno zasto simis na krilo, a ben u sredinu

to me cudi

 

:D

 

 

tako su poceli u trnavi. valjda ben ide u sredinu jer najbolje podnosi batine... 

Link to comment

ma kako tako zar nije simic sve utakmice pocinjao u sredini?

ok, menjaju mesta, ali u osnovi ben desno, a ovaj u sredini?

 

 

ja sam propustio pocetak te utakmice, a posle gledoa u kladionici pod solidnom kolicinom alkohola, ali sam prilicno ubedjen da je bilo ovako kako pisem

Link to comment

Ухватио ме неиздрж. Предајем током утакмице, како ли ће то да испадне Бог зна.

Link to comment
1 minute ago, porucnik vasic said:

Ухватио ме неиздрж. Предајем током утакмице, како ли ће то да испадне Бог зна.

 

i mene, samo sto ja ne predajem :sleep:

Link to comment
1 minute ago, Bright Billy said:

@pbg12345

ma jok, ben je igrao u sredini. u u beogradu protiv rbs je ben igrao u sredini a simic usao ko zamena na krilu, ako se dobro secam. 

prso sam dakle

 

a nije ni bitno, bitno da je radonja levo :Fantom:

aj me sad jos ubedite da radonja ne igra levo, nego zadnjeg veznog :D

 

jes i ovde se oseca ta neka nervoza

 

Link to comment
10 minutes ago, porucnik vasic said:

Ухватио ме неиздрж. Предајем током утакмице, како ли ће то да испадне Бог зна.

Ja ne mogu da spavam. Evo, skoro 2 ujutro i još se vrtim od 23.30 a moram rano na posao (da krišom gledam stream na mobilnom).

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...