Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

13 minutes ago, dragance said:

Ja ne mogu da spavam. Evo, skoro 2 ujutro i još se vrtim od 23.30 a moram rano na posao (da krišom gledam stream na mobilnom).

Сад се чух са Дачом. Њему се конференција завршава данас баш пред утакмицу.

Link to comment

Tim je praktično isti kao prošle nedelje, osim što je Milić umesto Stojiljkovića. I Simić umesto nespremnog Kafua.

Realno slabiji smo. Teško da će nešto biti, ali fudbal je to, pa postoji nada.

Link to comment

Jbg, velika je steta sto ce najbitniju utakmicu u zadnjih 15 godina igrati sa Milicem na spicu a da pritom dva kapitalna pojacanja koji bi idigli kvalitet i opasnost po golu protivnika sede nespremna na klupi, ali sta je tu je... Napred Zvezdo do 1:1 :thumbup:

Link to comment

Upravo gledam reprizu, nemacki SKY pustio kao zagrejavanje za revans i stvarno ne mogu da procenim koliko ovi mogu da odigraju bolje protiv nas veceras. Mi mnogo bolje sigurno ne mozemo. Jedino da uspemo nekom kontrom ako se ovi otvore.

 

Nadam se da Kafu i Ebisilio bar mogu 30 minuta punom snagom pa ih Miloje ubaci u 60tom minutu...

Link to comment

Mislim da ce oni svakako malo vise rizikovati, i odigrati jaci presing. Vidjecemo. Jaci jesu, ali valjda mozemo opet da ih drzimo na distanci. 

 

Mislim da je dobro da startuje tim koji je najavljen, tako imamo na klupi 2 igraca koji zapravo mogu da promjene tok utakmice ako udju [kad vec, jeli, nisu sposobni za svih 90 minuta]. 

 

 

Link to comment
Upravo gledam reprizu, nemacki SKY pustio kao zagrejavanje za revans i stvarno ne mogu da procenim koliko ovi mogu da odigraju bolje protiv nas veceras. Mi mnogo bolje sigurno ne mozemo. Jedino da uspemo nekom kontrom ako se ovi otvore.
 
Nadam se da Kafu i Ebisilio bar mogu 30 minuta punom snagom pa ih Miloje ubaci u 60tom minutu...
Austrijski Sky, jedva nađoh
Link to comment

CRVENA ZVEZDA (4-2-3-1): Borjan - Stojković, Savić, Degenek, Rodić - Jovičić, Krstičić - Simić, Ben, Radonjić - Milić

 

Klupa: Popovic, Babic, Gobeljic, Jovancic, Srnic, Kafu, Pavkov. 

 

Stranim medijima nije promakla prava invazija navijača Crvene zvezde na Salcburg. Navodi se da će pristalica srpskog šampiona na tribinama Red Bul Arene biti između 10.000 i 15.000.

 

Samo hrabro, srcem, agresivno... verujem da su Miloje i Kosan napravili dobru taktiku...  nece biti nimalo lako...

 

Srecno Zvezdo!

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...