Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

Crvena zvezda je uložila žalbu na odluku od dve utakmice igranja pred praznim tribinama Marakane. Genearlni sekretar Stefan Pantović, pojačen stručnjakom za sportsko pravo Zoranom Damjanovićem, otišao je put Niona kako bi pokušao da izdejstvuje pune tribine našeg najvećeg stadiona u prvom narednom međunarodnom meču.

 

Deo kazne crveno-beli su odslužili u prvom meču protiv Red Bula. Nadaju se svi u Ljutice Bogdana da će izaslanici UEFA prihvatiti njihovu argumentaciju, iako se čuju glasovi da šanse crveno-belih nisu velike. Posebno jer je srpski šampion pod uslovnom kaznom.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

pokidacemo ih 1:1

 

oni posed 85%, pregrst sansi, 20+ suteva u gol, 4 stative, 3 precke, 2 promasena i 3 nedosudjena penala

napokon gol u 87 minutu

 

mi 0 sansi. u 88om umesto stojkovica ulazi brat gobelja, u 94 minutu uzima loptu na petercu od borjana i nize, nize, nize sto igrace rbs, sto igrace zvezde, na kraju i njihovog golmana, izlazi sam na 5 metara od gola, saplice se o svoju nogu i pada

iako oko njega nema igraca u radijusu od 10 metara, sudija svira penal

penal izvodi radonja, prvi put masi, sudija ponavlja zbog vetra u prsa, drugi put salje loptu pod precku, skida se go i baca na juznu tribinu, cepa ugovor sa olimpikom, piksi salje 10 meleona za novi ugovor 

ostalo je istorija :fantom:

Link to comment

Policija, naime, sumnja da je Vesić, nekada istaknuti funkcioner DS, učestvovao u nameštanju fudbalskih utakmica, kao i u nezakonitostima u prodaji igrača.

 

:laugh:

Link to comment
15 minutes ago, pbg12345 said:

?

odakle ti to

zasto bi zaboga vrsio takve eksperimente u ovakvoj utakmici?

 

Rsb objavio, 99% ce tako i biti. 

Pre bih rekao iznudjena resenja nego eksperimenti. Milic umesto povredjenog Stojiljkovica, Simic umesto nespremnog i zardjalog Kafua. 

Link to comment

Samo zbog fiktivnog ugovora za ženu mu od 3 hiljade i kusur eura mesečno bi ga trebali za jaja obesiti. Sve to dok je Robi iz svog džepa davao dzeparac nekim igračima. 

Link to comment

"Vidim da se pravi atmosfera da je sve lako:blink:. Svi verujemo u pobedu, ali neće to tako lako biti. Priželjkujem prolaz, ali neće biti nimalo lako. Igrači moraju dobro da se oznoje", rekao je Petrović.

 

"Najlakše je reći da ćemo da pobedimo, ali neću to da kažem. Ne mrizm igrače i Crvenu zvezdu:mellow: već poštujem protivnika. Biće mnogo teško", istakao je Vladimir Petrović.

 

:Hail:

Edited by Apollo Creed
Link to comment

Moram priznati da me drma euforija od jutros, iako je realno da nas odrade u Cska stilu. 

 

Ja bih verovatno isao all in - sa Kafuom u napadu, Ebesilijom iza njega, Radonjom i Benom po krilima, ali Miloe najbolje zna ko je koliko spreman. Ebesilio izlazi iz povrede, Kafu je delovao nespremno i pogubljeno ovo do sad sto je odigrao, pa me ovaj sastav ne cudi. Milic ce da izginetm na terenu, a Simic se dobro pokazao, doduse u jsl.

Mozda i nije los plan, 60 minuta hrkljusa. Sacuvamo mrezu, njih polako hvata nervoza i umor, a onda ulaze svezi Kafu i Ebesilio i resavaju :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...