Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Kako mi je drago što im se onaj kraj utakmice olupao o glavu, kako su bili sigurica da će u zadnjih 30 sekundi da spreče TD, do tad sve muljanje neko

Link to comment

ma nema tu prepotentnosti.  

vi stvarno mislite da tu neko misli da može da postigne touchdown kad god poželi, pa onda tempira da li će to uraditi 50, 20 ili 5 sec pre kraja?

 

Link to comment
gotovo je ovo, ko daleko živi neka polako krene prema parkingu, sledeći vikend na stadionu je rodeo ili trke onih ogromnih kola (blejz, krš i krastavčić) ili koncert carrie underwood, moraju majstori da montiraju stejdž
Jesi stigao kući? [emoji12]







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment
ma nema tu prepotentnosti.  
vi stvarno mislite da tu neko misli da može da postigne touchdown kad god poželi, pa onda tempira da li će to uraditi 50, 20 ili 5 sec pre kraja?
 
Ono pred kraj poluvremena jeste prepotentnost i vratilo im se...







... Shiit has hit the fan

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, omiljeni said:

ma nema tu prepotentnosti.  

vi stvarno mislite da tu neko misli da može da postigne touchdown kad god poželi, pa onda tempira da li će to uraditi 50, 20 ili 5 sec pre kraja?

 

Ja mislim na kraj poluvremena i sto nisu sutnuli za 3

Link to comment

Pre koju nedelju se zameralo komentatorima na sk kako olako stvari proglašavaju gotovim a onda ih nakon par minuta stvarnost demantuje. I onda pogledam 2 strane unazad :)

  • +1 1
Link to comment

to na poluvremenu je bila glupost Mahomesa. on je mučenik čak probao da traži time out nakon što su oborili Hilla. nije znao da nemaju timeout. posle onog dpi je valjda bio timeout Bengalsa, 9 sekundi pre kraja i sigurno da su na toj pauzi pričali o situaciji, koliko playeva mogu da izvuku u tih 9 sec pre šuta za fg

 

10 minutes ago, Frank Pembleton said:

Jesi stigao kući? emoji12.png







... Shiit has hit the fan
 

 

brt samo da znaš quoteuješ poust koji je poustovan kad je bilo 21-21 ili 21-13 pa posle interceptiona, više se ni ne sećam

 

 

Link to comment

Zaspao na 7:17 za SF, budim se oni izgubili 20:17. Baš bi bilo super da dve ekipe koje su prošle godine bile zadnje u svojim divizijama igraju SB al jbg. A između Sinsi i SF ko god da osvoji bilo bi mi drago... sad svim srcem za tigrove :)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...