Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Mislim da je završio karijeru kao NFL coach. Da bude sretan ako ga budu hteli negde na nakom Univerzitetu.

 

Što se tiče Giantsa. Lesli Frejzer je dobio dva intervjua, Patrik Graham je dobio intervju...Rooney pravilo ispoštovano. Najbolji kandidat dobio posao. Nothing to see here folks, move on. 

  • +1 1
Link to comment

Kada je Flores dobio otkaz u Majamiju smatrao sam da je potez nerazuman i na štetu tima, ali sam bio siguran da će prvi dobiti posao od slobodnih trenera. Kad ono, zanimljiv je ovaj DC, onaj OC, a što da ne i ovaj asistent QB trenera sa Mičigena...
NFL mora ozbiljno da se pozabavi navodima koji se tiču vlasnika Majamija i 100K nagrade za izgubljenu utakmicu a ne da piše obavještenja na Tviteru kako su navodi Floresa "without merit". Ako je ovo istina, naterati ga da proda Majami.

Kad smo kod tragičnih franšiza, Jaguari jbt...miislim, rešiti se kancera Balkea i dovesti Leftviča koji hoće da se prihvati posla, koliko komplikovano to deluje zaista ne znam. Balke kroz celu karijeru samo učestvuje u borbi za vlast na štetu kluba koji vodi... pa SF se 5 godina nije oporavio od kada je zbog njega 2014. otišao Harbo.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment

Ovo, koliko god bilo zezanje, prilicno verno predstavlja dominaciju Brady-ja u zadnjih 22 godine.

Ako izuzmemo sezonu kada je bio povredjen, covek je u 21 sezoni igrao gotovo polovinu sb-a, a tacno trecinu osvojio. I to u sportu u kom se vrhunskim dostignucem smatra kad imas u vlasnistvu 2-3 prstena.

Stravicna dominacija jednog coveka.

Link to comment
On 31.1.2022. at 23:19, ObiW said:

 

Ti nisi video iza Skowroneka (pogledaj snimak iz EZ) DBa 49ersa koji takodje ima problema da vidi gde je lopta? Nije bio jedini koji je imao problem da je vidi.

 

 

taj iz Ninersa, Jimmie Ward, nije video loptu jer nije ni gledao u nju. nema pojma de je lopta i zato je ne vidi. Kod Skowroneka je skroz drugi problem. On vidi loptu i gleda je, ali ne može na vreme da se prilagodi putanji lopte. to se zove loš ball tracking. ball tracking je nešto što zvuči dosta jednostavno kad ga opisuješ rečima, ali na terenu često igrači imaju problema sa tim, :)

Link to comment
On 3.2.2022. at 7:17, Drako said:

Ovo, koliko god bilo zezanje, prilicno verno predstavlja dominaciju Brady-ja u zadnjih 22 godine.

Ako izuzmemo sezonu kada je bio povredjen, covek je u 21 sezoni igrao gotovo polovinu sb-a, a tacno trecinu osvojio. I to u sportu u kom se vrhunskim dostignucem smatra kad imas u vlasnistvu 2-3 prstena.

Stravicna dominacija jednog coveka.

 

to je samo zato sto je varao i ispumpavao fudbale, imas tu vise od jednog strucnjaka koji ce da potvrdi.

 

Link to comment
9 minutes ago, 3opge said:

 

to je samo zato sto je varao i ispumpavao fudbale, imas tu vise od jednog strucnjaka koji ce da potvrdi.

 

 

a što to tebi to smeta? imaju ljudi pravo na stav o svemu, što se ono kaže, pa i o tome.

ti se u to razumeš ko marica u kriv kurac, ali se niko ne breca kad uzmeš da dereš ko maksim po diviziji.

 

  • Haha 1
Link to comment

Jbg, da je ispumpavao dokazano je i kažnjen je zbog toga :) Čovek koji neće da priđe protivničkom QB kad izgubi pokazuje da malo više ne voli da gubi nego što je normalno.
Osvrnimo se na 3 SB koja nije trebao da osvoji. Prvi, čuveni tuck rule... na tu odluku je čak i Beličik odmahnuo rukom. Kako bi izgledala karijera mladog QB koji je u prvom plej-ofu izgubio loptu i tako direktno eliminisao svoj tim umesto što je te iste godine osvojio SB... možemo samo da nagađamo. Drugi protiv Sijetla i treći protiv Atlante su apsolutni i neporecivi brainfart protivničkih trenera. Neko će reći, ali dva SB koja su mu uzeli Džajantsi potiru ova dva... ne baš, ta dva su genijalni potezi protivničkih igrača a ne glupost NE trenera.
Jedan od najboljih koji su igrali fudbal, svakako najtrofejniji ali za mene ne i GOAT. Oružja koja je imao u napadu, ofanzivne linije koje su ga čuvale i odbrana koja je bila granitna u svih tih 7 SB barem zaslužuju da kojekakvi šarlatani "analitičari" ne postavljaju pitanje da li je Beličik 60% a Brejdi 40% zaslužan za sve uspehe ili obrnuto. Da su ga lomili kao Andrew Luck-a ne verujem da bi igrao sa 44... lažem, siguran sam da ne bi.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment

Pretpostavljam da je Atlanta sama sebi dala 25 poena za nekih 17-18 minuta ukljucivsi i 2 two point conversationa.

Ili je loptu hvatacima New Englanda bacala neka nevidljiva sila?

A voleo bih i da mi se ta silna oruzija u napadu malko navedu, kao i granitna ofanzivna linija koja je tako granitna dopustila najvise sekova u istoriji NFL-a.

U stvari, kad malo bolje razmislim TB je sluzio samo da podize pehar i odrzi govor na kraju SB-a, sve ostalo se dogadjalo mimo njega.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...