Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

3 hours ago, freakns said:

Fila sluzi za popravljanje gol razlike... njih jos samo Tampa nije isprcila! ah, cekaj, i mi smo :D 

 

Ovde i okruzenju svi kao da osvajaju ove sezone SB 100% ili ga recimo osvojili prosle, ah cekaj...

Link to comment
On 9.10.2018. at 12:55, Jean-Luc Picard said:

od toga jedno 40 000 u ruke protivničkih db-ova.

:violina:

 

neko na prethodnoj strani reče za njega da je turnover mašina, ali u realnosti sa 6 turnovera se verovatno kotira u boljoj polovini lige

 

Link to comment
On 8.10.2018. at 14:15, Jean-Luc Picard said:

Šalu na stranu. Imam neki feeling da ćemo da ispičimo Filu sad u TNF.

 

Eh, Dzajanci. Uvek dobro vreme za njih, numeju oni protiv nas. Pogotovu sada kad smo upali u slump.

Link to comment
2 hours ago, Prlapan said:

Rutinski, sada krece serija pobeda :D. Ilija je tragican, Barkli je zver.

LEAVE ELI ALONE!!!

 

 

Edited by freakns
Link to comment
8 hours ago, Grandilof said:

 

Eh, Dzajanci. Uvek dobro vreme za njih, numeju oni protiv nas. Pogotovu sada kad smo upali u slump.

 

 

 

:lol: 

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

uf, mnogo loše je izgledao napad Giantsa

Eli ne veruje liniji, ne veruje receiverima, ne veruje ni sebi. Da se utvrdii koliko krivice otpada na koga treba gledati all22 , ali mi je neverovatno da se 1 Eli, koji je bio sinonim za gunslingera, pretvorio u Checkdown Charlia

desi se svakom da upadne u duboki glib i samopouzdanje totalno nestane pa se ljudi ipak nekako iščupaju, ali on ima skoro 40 godina i kraj je blizu.

Možda u vakumu Barkley izgleda kao dobar pick, ali strateški je to izgleda bila greška. Još su imali 2nd overall pick godini sa fenomenalnom QB klasom...pitanje je kad će opet imati takvu šansu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...