Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Samo mi nije jasno kako je onaj lik istrcao INT za TD.:D Secam se kada je pre dosta godina DT iz Chicago skoro umro u pokusaju vracanja presecene lopte (na kraju su ga svi izgurali van terena).

Link to comment
58 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

 

Nisu oni toliko nesrećni koliko su...

a) nesposobni

b) pokradeni

jes vala, nema NFL pametnija posla nego da potkrada titjera... 

Link to comment

Snacks Harrison u karijeri nije prokomentarisao suđenje, sinoć je prva stvar koju je uradio posle utakmice tvit u kome kaže da je poraz OK da to može da podnese ali da bude opljačkan, to ne može. Jackrabbit je na pressici na svako pitanje odgovarao u stilu beast mode-a  "We need better refs".

Probaću da nađem penalty koji je dosuđen Collins-u. Ako će ono da se sudi, pa bolje da se sranje bataljuje na vreme, postaje negledljivo neovisno od toga dal' se događa tvom timu ili nekom drugom.

Link to comment

bio je jedan play, unnecessary roughness na 3rd and 12 sto je kompletna glupost. bilo je jedno 7-8 playeva zbog kojih bi 70% QB u ligi bilo izbaceno iz tima jos na poluvremenu. znaci mozete da krivite sudije do sutra, losu srecu do prekosutra, OL do nakosutra... ali cinjenica je da Giantsi trenutno imaju jedan ogroman problem, i taj problem je QB. da ste imali ne dobrog, nego prosecnog QB juce, dobili bi mec. 

Link to comment
10 hours ago, Miljenko said:

Kad smo vec kod File, zar su toliko losi ove sezone, da ubedljivo gube kod kuce od Minnesote. Ovi su mi uvek bili sinonim za nemust napad.

 

Od svega po malo, OL nam uopste ne igra dobro, Wentz onako tu i tamo jos, WRs par dropova, secondary sem Jenkinsa blagi uzas. Pederson ima svoji debilnih odluka. Sa druge strane moram reci Cousins je imao fenomenalnu tekmu, izbacio je nebrojeno puta loptu pod hitom i stalno je pogadjao, kapa dole. Njihov napad igra super ove godine, tu im se ne moze puno zameriti. Sad odmah TNF sa Giantsima, sreca te je divizija krs, tako ce odluciti medjusobne tekme. 

 

I da Joseph brz mamicu mu, nisam video da onako neki DT trci sunce ti...

Link to comment
56 minutes ago, freakns said:

bio je jedan play, unnecessary roughness na 3rd and 12 sto je kompletna glupost. bilo je jedno 7-8 playeva zbog kojih bi 70% QB u ligi bilo izbaceno iz tima jos na poluvremenu. znaci mozete da krivite sudije do sutra, losu srecu do prekosutra, OL do nakosutra... ali cinjenica je da Giantsi trenutno imaju jedan ogroman problem, i taj problem je QB. da ste imali ne dobrog, nego prosecnog QB juce, dobili bi mec. 

 

Tu se slažemo...

Link to comment
bio je jedan play, unnecessary roughness na 3rd and 12 sto je kompletna glupost. bilo je jedno 7-8 playeva zbog kojih bi 70% QB u ligi bilo izbaceno iz tima jos na poluvremenu. znaci mozete da krivite sudije do sutra, losu srecu do prekosutra, OL do nakosutra... ali cinjenica je da Giantsi trenutno imaju jedan ogroman problem, i taj problem je QB. da ste imali ne dobrog, nego prosecnog QB juce, dobili bi mec. 
Reko aj da vidim nabrzaka zasto kukaju Giantsi i pustim ja hajlajce i posle nekoliko playeva ide reverse Panthersa i....Mudoviste patosira enda Giantsa. Jebote pa kakav je to kralj hahaha
Ovo mi je ulepsalo dan.



Na 1:16 :ziga:
Kao da igra protiv male dece
Link to comment
bio je jedan play, unnecessary roughness na 3rd and 12 sto je kompletna glupost. bilo je jedno 7-8 playeva zbog kojih bi 70% QB u ligi bilo izbaceno iz tima jos na poluvremenu. znaci mozete da krivite sudije do sutra, losu srecu do prekosutra, OL do nakosutra... ali cinjenica je da Giantsi trenutno imaju jedan ogroman problem, i taj problem je QB. da ste imali ne dobrog, nego prosecnog QB juce, dobili bi mec. 

Pa sad, odbrana je pustila 3 poena u poslednjem napadu karoline. Ne mislim da je mening problem. OL mora bolje a i bekam treba da cuti i igra.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Link to comment
38 minutes ago, Strahan said:


Pa sad, odbrana je pustila 3 poena u poslednjem napadu karoline. Ne mislim da je mening problem. OL mora bolje a i bekam treba da cuti i igra.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

odbrana je imala 2 INT, 3 punta, 4 FG i 3 TD. znaci primili su poene u 7 od 12 poseda. taj poslednji FG sto su primili je 30yds drive i covek je pogodio 63yds. Bucsi da imaju ovakvu odbranu sada bi bili 4-0. i to sa Fitzpatrickom kao QB. ono, sto se mene tice, moze Manning da igra jos 8 godina. ja Giantse ne podnosim, i meni super dok oni gube :) 

Link to comment
1 hour ago, Jean-Luc Picard said:

I mi bi bili bar 4-1 sa Fitzpatrikom  kao QB-om. :D

 

Šalu na stranu. Imam neki feeling da ćemo da ispičimo Filu sad u TNF.

Fila sluzi za popravljanje gol razlike... njih jos samo Tampa nije isprcila! ah, cekaj, i mi smo :D 

 

2 hours ago, Strahan said:

Ma ti ne volis meninga od prvog dana emoji14.png
A da, sudije su stvarno u2 meca ostetile tim


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Istina. mislim da je most overrated igrac u istoriji fudbala. prosek je najveca ocena koju moze da dobije. 

ono za sta zasluzuje massive respect je nepropustanje nijedne tekme. i dva playoffa kada su Giantsi uzeli titule kada je bio briljantan. ali samo playoff tekme, jer on je bio 23TD/20INT 2007, ako se ne varam. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...