Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

10 hours ago, ducca said:

Ne znam jel gleda ko mec u Kanzasu ali Ninersi su nečuveno pokradeni, Beathard baca TD u prvom kontaktu sa loptom i sviraju nepostojeći ofanzivni PI, rešena utakmica.

 

 

Neverovatno je kakav OPI su svirali ovde. Plus, jos 1 smesan RtP call protiv Clay-a. Ja stvarno ne znam kako se covek od 120-130 kila moze zaustaviti u letu, posle rvanja sa ljudima od 150 kila i da skloni ruke pri padu kako ne bi pao na QB-a. 

Edited by mandingo
Link to comment

Meni nije jasno, šta oni misle kako da se tekluje QB sad?

Dakle praktično samo da ga "očeše"  i prođe pored njega, da ga ne obori?

Ako to misle neka kažu tako...

Samo onda predviđam da će biti uvežbavani udarci koji silinom udaraju i obaraju QB-a bez da se koristi masa tela def igrača.

Onda predviđam da će u tački kontakta biti veća sila i mislim da će to biti gore za QB...

Link to comment

Ma nemoze nikako, sama inercija ce naterati svakog pass rushera da udari QB odredjenom brzinom. I juce, i prosle nedelje protiv Vikings-a CM je prvi kontakt napravio ramenom, dakle nesto sto se uci kao ispravan tackle od srednje skole. I kako da covek ne padne na QB-a jbt? 

Link to comment
12 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Evo ovako  :D

 

 

:p 

 

Prosle nedelje kad je Clay popio RtP protiv Vikings-a, sudija je posle objasnjavao kako je razlog za zastavicu bio to sto ga je Clay podigao u procesu obaranja. Tako da je, po tim parametrima, ovo 15 jardi. Lol

Edited by mandingo
Link to comment
2 minutes ago, mandingo said:

:p 

 

Prosle nedelje kad je Clay popio RtP protiv Vikings-a, sudija je posle objasnjavao kako je razlog za zastavicu bio to sto ga je Clay podigao u procesu obaranja. Tako da, po ovim parametrima, ovo je 15 jardi. Lol

 

Pa bacena je zuta zastavica. :D

Link to comment
10 hours ago, Nesh said:

 

Steta za Jimmy G-a I 69-erse. Tezak maler, jbt. A zanimljiva ekipa su svakako. Jbg. 

 

Inace Fitzmagic konacno savladan. Cestitke Miljenku. Freak, sta mislis kako ce se QB situacija odvijati kod vas? Ja bi tradeovao Winstona, mada ne znam koliko mozete da dobijete za njega, jeste decko mlad I sasvim solidan ali je, izgleda, teska dileja, plus covek je prosle godine, bio najgori deep ball bacac u NFL-u. Bice dosta dobrih QB-a na sledecem draftu, a vecina losih timova vec imaju QB-e pod rookie dogovorima. 

Link to comment
1 hour ago, mandingo said:

Steta za Jimmy G-a I 69-erse. Tezak maler, jbt. A zanimljiva ekipa su svakako. Jbg. 

 

Inace Fitzmagic konacno savladan. Cestitke Miljenku. Freak, sta mislis kako ce se QB situacija odvijati kod vas? Ja bi tradeovao Winstona, mada ne znam koliko mozete da dobijete za njega, jeste decko mlad I sasvim solidan ali je, izgleda, teska dileja, plus covek je prosle godine, bio najgori deep ball bacac u NFL-u. Bice dosta dobrih QB-a na sledecem draftu, a vecina losih timova vec imaju QB-e pod rookie dogovorima. 

ne znam kako ce se odvijati, ali ne bih tradeovo Winstona sigurno. deep ball je nesto na cemu treba da se radi, ali potencijal je Fitzmagic na kub. neka moja nada je da daju Fitzmagicu jos start u Chicagu, i onda Winston da startuje od week 6 posle bye. Trade bi bio nenormalna glupost, IMO

 

54 minutes ago, Miljenko said:

Ponovo je bio dobar, 400+ yds.:wacko:

yards su go kurac.

INT u red zone nakon blokirane lopte. jos dva puta uzasan u red zone, samo po 3 poena. INT vracen za TD. na kraju, katastrofa na 30-27 kada smoo dobili loptu. 3min, 2TO, prvi pas 30-40yds u double cover na Evansa. drugi pas, kratko na Humpa zamalo INT. treci pas, opet izmedju dvojice na Bratea. cak i da su pozvani ti playevi, morao je drugacije da odigra... 

na kraju smo imali jos jednu sansu, ali Big Ben pobegao McCoyu i onda bacio shovel pas 20yds u ruke WR. ne pitajte kako, ni meni nije jasno. inace, na tekmi su zvana 4 roughing the passer, ali zato npr na pomenutom playu, OL Steelersa je imala 3 ili 4 cista holdinga, toliko ocigledna da bi ih moja pookojna baba videla, i nije sudjeno nista. jeste da su to Steelersi a mi go kurac, ali ipak mislim da je to vise sta sme da radi napad a sta odbrana... a odbrana Steelersa ce da popije neke zesce kazne pre nego kasnije. ne secam se da sam gledao ovako prlljavu ekipu. oni na svakom downu imaju late hit, cupaju, udaraju igrace bez lopte i slicno. mislim da su do sada ekipa sa najvise penalties u ligi, i cini se da ce ostati tako ako nesto ne promene

Link to comment

Winston ima bukvalno sve da bude vrhunski igrač.

To za deep ball je stats kod kog su fluktacije ogromne. Jedne godine će najbolji deep ball biti Alex Smith ili Brady iako svako odmah vidi da oni imaju baš loš dug pass. A isti taj Smith će sledeće godine biti na dnu, gde mu je, realno, i mesto. Isti slučaj je i za Stafforda i druge za koje je očigledno da imaju vrhunsku ruku za deep ball. Nekad će biti u vrhu, a onda nagodinu pri dnu itd itd. Uzorak na nivou jedne sezone ne bude dovoljno velik, a i utiče mnogo drugih faktora pa ti statsi hoće mnogo da slažu. Ali Winston ima ruku koja je u gornjoj polovini lige i tu nema nikakvih problema.

Niko trenutno Tampi ne može da ponudi dovoljno da bi se oni odrekli Winstonovog upsidea, tako da ne verujem da će biti trade u toku ili na kraju sezone. Sledeća sezona je contact year i tada će da donose odluke o njemu.

 

A Fitzpatrick je prevara. Jedna od većih u novijojTM istoriji lige.

On je kod nas imao career year i ja sam se uplašio da ćemo mu dati ozbiljan ugovor, ali srećom Maccanagnan nije sisao vesla pa mu je dao samo nešto malo jači backup qb ugovor.

Fitz verovatno koristi neke ivy leagaue trikove i celu subotu i nedelju pre podne sebi 3 miliona puta kaže kako je on najbolji u ligi, najbolji na svetu, najbolji svih vremena i on sebe ubedi da je to tako. I onda krene da baca te svoje frljoke i kad ima dobre i velike receivere onda to prolazi.

Ali ko se bar i malo razume u fudbal vidi da to nisu čista posla. Da to nije sustainable, takoreći.

I onda prva frljoka rikošetira nesrećno i izgubi loptu. Pa sledeći put zajebe presnap read, pa opet izgubi loptu i ode na sideline i tu onda oni reptilski 250 iq harvardski mind trikovi prestanu da deluju i može da se desi da budu par nedelja na cooldownu, a do tad Fitzara ne zna de udara.

Eto jutros je maltene vezao 3 picka u 3 pasa i izgubio utakmicu sam samcat. I to kakvi su to pasovi bili jbt. Gledaću posle drugo poluvreme, ali me čudi da se nije totalno raspao. :D Verovatno Steelersi nisu umeli da ga dotuku.

 

Njemu svaka čast. QB je ubeeedljivo najteža pozicija, ne u fudbalu nego u sportu uopšte. i NFL je ubedljivo najzajebanija liga u sportu uopšte i to što Fitzpatrick uradio u svojoj karijeri je za naklon do poda i ozbiljno proučavanje, ali ako posmatraš stvari iz GM ugla onda je on prevara. Niko normalan neće ostati da pogine na tom brdu, pa neće ni Licht.

Link to comment

Ma ne govorim ja da je Fitz upgrade u odnosu na Winstona. Deep ball na stranu, Tampa ce, ako ga potpisu, platiti 100 I kusur M$ uz ko zna koliko garantovanih, coveku koji je krao Dr. Pepper iz Burger King-a, crab legs iz bog zna kog restorana u Floridi i napipavao Uber vozaca. Ako nije najteza, QB je svakako, najbitnija pozicija u footballu. Jbg, ja me bih rizikovao pare na ovog dzibera. 

Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...