Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

33 minutes ago, mandingo said:

Neverovatna odbrana, cirkus. 

potpuno nepripremljeni.

ovo nema veze ni sa kvalitetom ni sa bobrenoscu. ljudi ne znaju sta rade u odbrani. to je iskljuciva krivica HC i DC. sto je najgore, ne desava nam se prvi put. Mike Smith mora da leti. Koetter ako nece da ga otpusti moze slobodno zajedno s njim.

pozitivna stvar u svemu je sto Winston nije startovao. sada je valjda jasna kolika je rupa Fitzpatrick. ljudi igraju zone sa 2 deep safetyja, i bole ih paja jer mazgov ne ume da baci pas od 7-8 yds. 

najgore od svega, OJ Howard out with knee injury. 

 

no dobro, 2-2 nakon 4 kola, ja sam zadovoljan. imamo sada bye week da se Winston spremi i da se zalece povrede, pa da dobijemo u Atlanti.

Link to comment

bravo za Vrabela! vidi se ko mu je bio HC...

 

u produzetku, na -3, prvo pretvore 4th and 15, pa Phila napravi penalty na 4th and 4, da bi na minut ipo pre kraja isao na 4th and 2 umesto da sutira 50yds za izjednacenje. i naravno, prosao, i naravno, postigli na kraju TD za pobedu

covek ce biti veliki trener. kao rookie HC pokazao da se ne boji greske. massive respect. 

Link to comment

4 kola su prosla, utisci za sada i future predictions: 

 

- Atlanta ima jebeni napad ali verovatno najgoru odbranu u NFL- u 

- Steelers, slicno kao i Falconsi, sa tim sto im je divizija puna luzera, tako da mogu da igraju playoff. Mozda... 

- Patriots, opet los September, panika... Osvojaju diviziju sigurno, verovatno opet u SB. Uhhhh. 

- Koji ocajan tim ce osvojiti NFC East? 

- Chargersi nikad nece imati reliable kickers. NIKAD! 

- NFC North je totalna misterija, suprotno od ocekivanja 

 

 

SB ce biti Patriots vs. Rams. Gaydy osvaja sesti I konacno odlazi u penziju, Bill Simmons ce plakati godinu dana na podcastu, jedina uteha posle jos jednog SB za Patriotse.  

 

Rookie QB klasa - uglavnom ocekivano: Baker je solidan, Darnold je TO masina ali mislim da ce biti dobar, Allen je meh, Rosen isto. 

Edited by mandingo
Osvrt na QB rookie klasu
Link to comment

ako ti pored odbrane Tampe pricas kako je Atlanta najgora, ja ne znam koji ti sport gledas.

 

primamo prosecno najvise poena u ligi(5 vise od Atlante), primili smo 18TD u cetiri tekme, to je 4.5 po tekmi. Atlanta "samo" 15. doduse, ti jesi rekao najgora NFL odbrana. Tampina odbrana vise lici na SAFS nego NFL odbranu.

 

Gaydy nece u SB. Chiefsi ce zasrati jer je Reid, ali Jax i Baltimore imaju igru za Bradyja a izgledaju sasvim korektno za sada. diviziju ce naravno uzeti. ne postoji u 20 zadnjih godina u jedno 18 taj AFC East je najvece smece na kugli zemaljskoj

 

 

 

 

Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

Kaerf jesi gledo preser :

Dirk Koetter: "We should fire everybody that was on that field today, starting with me. That was horrific.
 

jesam.

to mu je odgovor na pitanje dokle ce da trpi Smitha jer vec tri godine ulazemo u odbranu i i dalje imamo najgoru odbranu u ligi. doduse, sada je poceo da dodaje "sta ako ga otpustimo, sta onda?"

jebo ga vise Mike Smith. zaista sam podrzavao Koettera, iznenadio se pozitivno kada je prepustio playcalling ove godine, ali ako nece da se otarasi idiota, mogu slobodno zajedno da idu. jer ovo nije prvi put da smo sramotno razvaljeni. jos je Ayers izjavio da je odbrana presmesna jer cele godine igramo samo 2 tipa coveragea, i svi znaju kako da nas napadnu. 

Link to comment

citao sam malko po sajtovima, slusao neki podcast, i nikada nije bila ovakva fama da se neko otpusti. ne postoji vise osoba u US of A koja ne bi oterala Smitha koliko vec juce. osim Koettera. Licht toga mora biti svestan. ako su svesni i Glazer family, onda je Smithu odzvonilo. pitanje je samo da li ce Koetter da izabere da ide sa njim i kakav ce biti Lichtov status iza toga. s druge strane, mozda se Glazeri i dalje vise bave man utd, pa ce cekati do kraja sezone... ako tako bude, smesi nam se jos jedna 5-11 ili 6-10 sezona, jer nema napada koji mooze da ispravi onu propast od odbrane

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...