Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Shurmur je 100% out. Za GMa, nisam siguran - a trebalo bi i on da ode. Matt Rhule iz Baylora je ocigledan izbor za HC. Jedina zamerka bi bila to sto je covek iz Queensa, pa je mozda Jets fan. Doduse, poznajuci modus operandi Giantsa, postavice nekog "dokazanog" koordinatora. 

Link to comment

Rhule je zimus već bio pečen za poziciju kod nas, ali mu agilna uprava valjda nije dozvolila da sam bira sve pomoćnike, pa nas je odjebao i onda smo se okrenuli Whispereru. :cool:

On je bio trener kod Giantsa kad su osvojili Super Bowl. Šta znam, meni je bio dosta miliji Artov Baylor.

Link to comment

Nisam stoposto siguran da je Shurmur out, moguće da preživi sa smenom Betcher-a, za kog sam stoposto i neopozivo siguran da je out,  i delegiranjem playcalling-a na OC ko god to bio sledeće sezone. Za DG čisto sumnjam da će da ga diraju. 

Link to comment
2 hours ago, mandingo said:

Shurmur je 100% out. Za GMa, nisam siguran - a trebalo bi i on da ode. Matt Rhule iz Baylora je ocigledan izbor za HC. Jedina zamerka bi bila to sto je covek iz Queensa, pa je mozda Jets fan. Doduse, poznajuci modus operandi Giantsa, postavice nekog "dokazanog" koordinatora. 

o kakvim Giantsima si ti nasao pricati... posle onog juce do SB se bolje ne pojavljuj na temi... vidis kako Grandi cuti :lol: 

Link to comment
1 hour ago, freakns said:

o kakvim Giantsima si ti nasao pricati... posle onog juce do SB se bolje ne pojavljuj na temi... vidis kako Grandi cuti :lol: 

Grandijevci su verovatno gori... posebno u onoj smesnoj diviziji - ali ono od juce, pa i cele sezone je totalna blamaza. Jbg, bilo je povreda, svaku utakmicu smo izgubili unutar 7 poena, ipak uzas od sezone. 

 

 

40 minutes ago, ObiW said:

Pozdrav za mandinga... 

 

tumblr_owtcd2sWVf1toamj8o2_400.gifv

 

sudije pomogle doduse, ali gledati Riversa kako se svadja sa HC i OC... priceless

 

Metla, jbg. Steta sto se verovatno poslednja Filipova sezona ovako zavrsava. Ostaje da se navija za Watsona, Mahomesa i Lamara, protiv zla. Na to mi je spala sezona... :( 

Link to comment
21 hours ago, Frank Pembleton said:

Upravo videh...

na drugoj strani

Fitzmagic kida....

Ooo da. 

 

Pitanje za one što se bolje razumeju u pravila od mene:

Zašto kod njegovog INT.a nije sviran DPI? Hvatač nije bio tamo gde je trebao da bude jer ga je neko sekund pre toga srušio na zemlju 

Link to comment

incidental contact. slučajno/nenamerno su se sudarili i to se ne sudi kao prekršaj.

a i da je bilo nameran kontakt ne može biti PI jer se dogodio pre passa, pa mogao da se sudi samo illegal contact.

Link to comment
On 4.11.2019. at 14:58, Jean-Luc Picard said:

24-16 tokom sezone za NFC

 

On 4.11.2019. at 15:58, Grandilof said:

 Vec predjeno 40/64, i isto tako ovima je sve manje Giantsa i Skinsa, ja mislim da nema teorije da okrenu.

26-26  :fantom:

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...