Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

4 hours ago, Grandilof said:

"Nasi su snimali, potvrdjujemo to, ali mi kao ekipa nemamo nista sa time, ta ekipa snimatelja nije bila obavestena da to nije dozvoljeno."

govnari imaju 17 uzastopnih double digit W seasons. Tampa ima 7 u istoriji fransize. i onda jos konstantno varaju...

sve lose sto im se desi, zasluzili su i gore

Link to comment

Ma bjaazi, Patriotsi, kao slucajno drzali kameru na sideline 8 minuta, pitas se zasto...

 

A za nocas, uh gde poceti, bila epizoda kako kvalitetno osvanuti uz ove moje bizgove. Adekvatno bi bilo da su dovukli nekog iz publike da igra WR na kraju, ostali na jednom, jbt kako mozes dozvoliti da ostanes na jednom WR. To su te prave mazohisticke tekme, test licnosti. :D 

 

Kad ste kod flashbackova evo jedan recimo sto podseca na ovo, Cincy '08 kad McNabb nije znao da postoji nereseno u NFL-u (jelte oni su planirali dva dana da pikaju na 0) i naredna protiv Ravensa kad smo benchovali Smeska gde su nas razvalili. Koga ne mrzi nek' baci pogled i na ostatak sezone, jedan od ludjih krajeva. Mrknuli dvaput SB sampione Giantse u NY (PO jedna jelte), raskantali Cardinalse (sa kojima ce igrati i NFCCG kasnije), sve se poslozi fino, i onda jos jedan wtf momenat izgube od Redskinsa pretposlednje kolo kad je Reggie Brown ostao yard kratak za TD i izjednacenje gde smo postigli 3 poena ukupno. Kad su svi pomislili da je sezona gotova onda poklapanje jedno 2-3 rezultata da bi premestili tekmu na kasniji termin sa Dallasom ko dobije upada u PO i demoliranje istih. Oni su nam vratili sledece sezone istom merom i to 2x na kraju. Eto i ove godine ce moguce odlucivati, uglavnom uvek zabavno sa nama. U decembru obicno ludnica, jos je Reid znao da poslozi ekipu, zato i ima neki bas ludilo skor za taj mesec, mislim da je top 3 tu.

 

Ili recimo skorije, pretposlednje kolo '17 mrtvi Oakland kuci, Foles preuzeo ekipu, treba nam pobeda da bi obezbedili #1 seed jos tada, ja nisam mogao da verujem sta gledam, all time low te sezone, njihova odbrana je izgledala kao Legion of Boom u najmanju ruku, ali prezivis nekako. :D

 

P.S. Sad kao sto rekoh videh pa i to da prokomentarisem, kako bre niste znali za tekmu SF i NYG, to je najlegendarnija tekma kod nas prenosena, kad je Peja izjavio da se moze ici na spavanje :laugh:, krivo mi je sto to nemam na VHS, a tada sam bio poceo da snimam, imam utakmicu mojih protiv Atlante, srecom ne i sledecu protiv Tampe, Freak me i dan danas zajebava za istu.

Link to comment

sada cujem da su Ramsi i Panthersi jos pre skoro 20 godina optuzili Belicheata da ih je snimao pre SB... pa ako se dokaze da je opet to radio(naravno da jeste i naravno da je taj nezavistan koliko i moj mali prst leve sake od mene, ali mora se dokazati), izbaciti ga iz lige, skinuti mu sve pocasti i oterati govnjivom motkom. a onda videti sta i koliko je Kraft znao, pa videti da li ga naterati da proda tim. 

Link to comment
2 hours ago, freakns said:

sada cujem da su Ramsi i Panthersi jos pre skoro 20 godina optuzili Belicheata da ih je snimao pre SB... pa ako se dokaze da je opet to radio(naravno da jeste i naravno da je taj nezavistan koliko i moj mali prst leve sake od mene, ali mora se dokazati), izbaciti ga iz lige, skinuti mu sve pocasti i oterati govnjivom motkom. a onda videti sta i koliko je Kraft znao, pa videti da li ga naterati da proda tim. 

srednje kvalitetan humor.

 

Link to comment

jutros mi puntovali, lopta dodirne njihovog po ramenu i mi je uzmemo na 1 yard. sudija njima dodeli loptu. mi tražimochallenge, vidi se da ga je lopta dirala. sudija ostave njima loptu. :D da je neki judgment call pa ajde i nekako, ali ovako da te trpaju na jeste-nije situacijama gde se lepo vidi šta se desilo...ne znam šta da kažem.

Link to comment
12 hours ago, omiljeni said:

jutros mi puntovali, lopta dodirne njihovog po ramenu i mi je uzmemo na 1 yard. sudija njima dodeli loptu. mi tražimochallenge, vidi se da ga je lopta dirala. sudija ostave njima loptu. :D da je neki judgment call pa ajde i nekako, ali ovako da te trpaju na jeste-nije situacijama gde se lepo vidi šta se desilo...ne znam šta da kažem.

video sam play na highlightsima, i meni se ucinilo da ga dirala lopta, ali videh samo iz jednog ugla, pa da ne tvrdim...

 

a nema sta da kazes osim da challenge treba ukinuti. OPI/DPI odluka se nece promeniti osim ako imas nalaz patologa da je igrac preminuo nakon starta. kao posledica ni normalni challenges gube smisao jer ce sudije sve da urade da se pokriju, ispravan call ih uopste ne interesuje. mi smo imali bar 5-6 situacija ove godine gde se vatas za glavu. cak i kada nisu mogli da ne promene, kao sto je bio fumble na punt return protiv Saintsa koji su sudili down by contact. posto se na snimku vidi jasan fumble, proglasili su "it was a fumble, but there was no clear recovery, Saints ball, first down, Buccaneers lose time out". za to vreme nas stoji u end zoni sa loptom :D

Link to comment

odmah u live se moglo videti da ga je diralo, a na slowmo se jasno videlo. taj što je pregledao snimak i donosio odluku ili je skroz ćorav ili je baš žarko želeo da dođu under poeni.

možda mu je protivnik u fantasy ligi imao Bella ili Darnolda.

Link to comment

Sta eto? Darnold je u drugoj polovini sezone bio mozda i top 5 fantasy Qb.
Ko ga je uzeo i startovao npr od Giants tekme, taj je super prosao.
Jedino su Tannehill trutheri bolje prosli. One 3 godine sa Whispererom su pocele da isplacuju dividende. :fantom:

Link to comment
On 14.12.2019. at 14:35, omiljeni said:

odmah u live se moglo videti da ga je diralo, a na slowmo se jasno videlo. taj što je pregledao snimak i donosio odluku ili je skroz ćorav ili je baš žarko želeo da dođu under poeni.

možda mu je protivnik u fantasy ligi imao Bella ili Darnolda.

Vratilo vam se za krađu protiv Majamija

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...