Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Taj...Ja sad slabo to znam, pa mišljenje formiram na osnovu onog što čitam po netu. Kažu bolji je od Bosa-e prošle godine i najbolji igrač na draftu. Ali za njega treba izgubiti bar jednu od Wash i Mia...ako ne obe.

Link to comment
34 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Taj...Ja sad slabo to znam, pa mišljenje formiram na osnovu onog što čitam po netu. Kažu bolji je od Bosa-e prošle godine i najbolji igrač na draftu. Ali za njega treba izgubiti bar jednu od Wash i Mia...ako ne obe.

pratio sam ga ove sezone, ako ne bude prvi pik na draftu biće to veliko iznenađenje.

mislim da neće biti problem da izgubimo od majamija i redskinsa. kako igramo, doći će to bez velikih napora

Link to comment

 Pa neka ekipa kojoj treba QB bi mogla da krene za onim klincem sa LSU. Znači neki Sinsi, ili čak Majami koji ima municije da odradi šta god hoće u smislu skoka na gore na draft board-u. Ukoliko bi se izgubilo sve do kraja bili bi definitivno drugi i u tom slučaju bi mogli da pokupimo Young-a ukoliko ode QB sa pozicije no.1 ili bi mogli da prodamo to i lepo popunimo roster ukoliko Young ode sa no.1.... U svakom slučaju....GO SKINS, GO PHINS  :D

 

Link to comment
7 hours ago, Jean-Luc Picard said:

 

Zato postoji Red Zone.

 

S druge strane dečko sa Ohio State-a na sledećem draftu više i nije toliki wet dream kao što se činilo.

kazem sebi da necu da gledam ali ne vredi..minut pred mec prebacim na nyg i posle gledam do kraja nezavisno od rezultata i igre

Link to comment
Ninersi umuvali 10 pts u poslednjih minut i po pre poluvremena i tako resili utakmicu, a mogli su lepo trcati triput, potrositi vreme i otici na pauzu sa +13 biggrin.png
Vidiš!



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
7 hours ago, mandingo said:

Izasao prvi 100 all time video, 12 RBa. Nema LT-a i Faulka. Komedija...  

 

 

 

 

nema ni Marcusa Allena, Rigginsa, Bettisa... ali lista je sasvim OK. osim ovih od pre hrista koje ne znam, svi od Jima Browna na ovamo jesu bolji od LTa ili Faulka. 

Link to comment
10 minutes ago, freakns said:

nema ni Marcusa Allena, Rigginsa, Bettisa... ali lista je sasvim OK. osim ovih od pre hrista koje ne znam, svi od Jima Browna na ovamo jesu bolji od LTa ili Faulka. 

Nisu, jbg. Earl Campbell i Lenny Moore svakako nisu. A nije ni Gayle Sayers, po meni. Plus na listi nema cokeva koji je draftovan posle 1990 godine, sto je smesno. 

Link to comment

Lenny Moore je avangrda. covek je u onom vremenu imao preko 40TD trcanjem i hvatanjem. to ni Faulk koji je bio epitaf RB koji trci i hvata nema. realno i Moore i Gale Sayers su stavljeni vise kao kompletni igraci, nego kao RBs. za Campbella, bem li ga, moze se postaviti pitanje da li je bolji on ili LT. personal preferences rekao bih. ipak je Campbell trcao u vreme kada je RB bio sve i svja. pitanje je da li bi LT imao te statse da je trcao kraje 70ih, pocetkom 80h. ali da su i njega stavili, ne bi pogresili.

 

mislim da su top 5 Jim Brown, Walter Payton, Emmitt Smith, Eric Dickerson i Barry Sanders. narednih 20-25 mozes staviti kako hoces, neces puno pogresiti.

Link to comment
Da se smrzneš kako Baltimor moćno deluje.
Tu samo da neki tim ne pošalje nekog kamikazu da ubije Lamara i po cenu isključenja. Al to je potez za plejof...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...