Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

38 minutes ago, Mercuzzio said:

Sudije prcaju NE za sve pare... 

32 minutes ago, Facundo Orellana said:

Dva užasna previda za 2 minuta. Ovi majmuni od sudija neće ni da gledaju. 

 

29 minutes ago, 3opge said:

Osteceni smo za cista 2 TD, neka mi samo neko prdi ovde kako nas sudije vole

Muzika za moje uši:violin:

Link to comment

Dae vako bacao celu sezonu bio bi ozbiljno u kontenciji za mvp-ja. Sanders mu je legao kao budali šamar, a Kittle ne vredi trošiti reči. Još ne verujem kakva tekma [emoji119]

Link to comment

ma njegove su brojke dosta naduvane. u attempts per game je u bottom 5 u ligi, ali je ta Niners igra veoma efikasna zbog playactiona.

to što on radi je malo naprednija verzija game managera i dok je to tako nema šanse da bude ozbiljan MVP kandidat pa sve i da budu 16-0.

 

ona situacija na puntu...igrač naravno nema pravo da ubijeTM protivnika, ali ima pravo da mu se ne sudi PI ako npr izgura protivnika u aut ili ga udari u skladu sa pravilima i onemogući ga da uhvati loptu. to je dozvoljeno jer se tako igra na punt returnu tj tako se blokiraju gunneri, a igrač realno ne može znati da li ovi puntuju ili bacaju.

prosto je nemoguće i blokirati za return i igrati pass cover i da nisu takva pravila kicking team bi imao ogromnu prednost.

za to pravilo maltene niko nije znao sve dok Raidersi pre 10ak godina nisu bacili pass na fake puntu protiv Chargersa i Jammer izgurao gunnera u aut, a Mayock (aktuelni GM Raidersa) bio komentator i čak ni on nije znao za to. :D

a ono sinoć nije bio ni holding.

Link to comment

Čekaj, zar nije bilo nešto slično baš sa najnersima u plejofu recimo januara 2003? Protiv Dzajentsa? Čini mi se da je Jeremy Shockey bio brutalno sekovan kad su mu bacili loptu.

Edited by ObiW
Link to comment
1 hour ago, Grandilof said:

"Nasi su snimali, potvrdjujemo to, ali mi kao ekipa nemamo nista sa time, ta ekipa snimatelja nije bila obavestena da to nije dozvoljeno."

Snimali su za "do your job" seriju, koja ide na team website. Procitao sam to... ali kad si ekipa koja je vec kaznjena za slicne gluposti - zasto?  

 

Grandi, cestitke na veliku pobedu juce, btw. LOL

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...