Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

25 minutes ago, Frank Pembleton said:

Pa to je izjava pred komisijom lige, nije pitanje odložene memorije...



... Shiit has hit the fan...
 

jbg žalim slučaj došlo je do zastare. sve što imaš da kažeš moraš to obnarodovati odmah na prvoj pressici.

pogledaj kako je bratić Rudolph odmah posle utakmice saopštio da on ništa nije kriv i da je ovaj cheap i bushleaguer. to se tako radi.

doduše par dana posle se izvinjavao i rekao da je možda ipak i on malo kriv i da taj Garrett u suštini i nije loš gari.

 

4 minutes ago, 3opge said:

aha narocito, bolje procitaj taj clanak, nije pomenuo nista neposredno posle ludovanja, i juce, gle cuda, ide svuda vest da se setio racial slur-a.

 

jbt prika al je tebi dobro :thumbup:

Link to comment
2 minutes ago, omiljeni said:

jbg žalim slučaj došlo je do zastare. sve što imaš da kažeš moraš to obnarodovati odmah na prvoj pressici.

pogledaj kako je bratić Rudolph odmah posle utakmice saopštio da on ništa nije kriv i da je ovaj cheap i bushleaguer. to se tako radi.

doduše par dana posle se izvinjavao i rekao da je možda ipak i on malo kriv i da taj Garrett u suštini i nije loš gari.

 

jbt prika al je tebi dobro :thumbup:

hehe, ti si onaj sto je izmerio 8 sekundi za Gronkov naskok?

.

 

 

Link to comment
4 minutes ago, omiljeni said:

jbg žalim slučaj došlo je do zastare. sve što imaš da kažeš moraš to obnarodovati odmah na prvoj pressici.

pogledaj kako je bratić Rudolph odmah posle utakmice saopštio da on ništa nije kriv i da je ovaj cheap i bushleaguer. to se tako radi.

doduše par dana posle se izvinjavao i rekao da je možda ipak i on malo kriv i da taj Garrett u suštini i nije loš gari.

 

jbt prika al je tebi dobro :thumbup:

krio je racial slur citava 3 dana stidljivi Garrett, kakav skroman mladic.

 

Link to comment

tebi prika izgleda nije baš najjasnija razlika između laprdanja za reportere i davanje izjave za komisiju lige

Garrett očigledno nije hteo da iznosi detalje u javnost. i da neki kancelarijski šupčić nije uzeo keš od Scheftera za priču to verovatno ne bi ni bila priča jer javnost ništa ne bi ni znala.

Ja nemam pojma šta mu je Rudolph rekao ali pošto ti znaš da je bilo "great hit man thats good football" onda mi ne preostaje ništa drugo nego da verujemo tvojoj verziji.

 

17 minutes ago, 3opge said:

hehe, ti si onaj sto je izmerio 8 sekundi za Gronkov naskok?

.

 

 

a ti si izmerio 2 sekunde za Garrettov?

Link to comment
On 17.11.2019. at 15:29, omiljeni said:

Ma dečko je bio napadnut od strane Rudolpha. Treba da bude kažnjen strogo, to niko ne spori, ali proglašavati sad ga zbog toga za pičketinu/životinju je debilizam.

Pičketina i bolesnik je bio Gronkovski koji 8 sekundi nakon pištaljke priđe i skoči na glavu čoveku koji leži na zemlji. Šta mu se desilo zbog toga? Bio zbog toga suspendovan 1 jebenu utakmicu. Na toj utakmici kad se to desilo nije bio ni isključen. Naslovi su bili "Gronkowski suspendovan zbog late hita" :laugh: I sad je taj Gronkowski godinu dana posle toga TV lice i klovn koji će da zabavlja under iq60 segment tržišta,

Garrett će biti no brainer za svaku all time dirty top listu, a endorsment lovu će moći samo da sanja jer su ga pacijenti sa interneta proglasili za manijaka kog treba izbaciti iz lige. Isti ti pacijenti su za Gronkowskog uglavnom rekli pa to nije bilo baš lepo.

 

12 minutes ago, omiljeni said:

tebi prika izgleda nije baš najjasnija razlika između laprdanja za reportere i davanje izjave za komisiju lige

Garrett očigledno nije hteo da iznosi detalje u javnost. i da neki kancelarijski šupčić nije uzeo keš od Scheftera za priču to verovatno ne bi ni bila priča jer javnost ništa ne bi ni znala.

Ja nemam pojma šta mu je Rudolph rekao ali pošto ti znaš da je bilo "great hit man thats good football" onda mi ne preostaje ništa drugo nego da verujemo tvojoj verziji.

 

a ti si izmerio 2 sekunde za Garrettov?

naravno da nisam to tvrdio.

 

 

 

 

Link to comment
aha narocito, bolje procitaj taj clanak, nije pomenuo nista neposredno posle ludovanja, i juce, gle cuda, ide svuda vest da se setio racial slur-a.

 

"Cleveland Browns defensive end Myles Garrett alleged during his appeal hearing Wednesday that Pittsburgh Steelers quarterback Mason Rudolph directed a racial slur at him before the incident during last week’s game in which Garrett struck Rudolph in the head with Rudolph’s helmet, two people familiar with the situation said."

 

Bolje ti čitaj...

 

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

Link to comment
17 minutes ago, 3opge said:

 

naravno da nisam to tvrdio.

 

neko je tvrdio.

treba da tražim šta si konkretno ti tvrdio za taj incident?

 

i da polako završavamo ovo...vidim da tebi bode oči to što sam ja Garretta nazvao dobrim momkom. Jbg kao što rekoh pratim ga već dosta dugo i on nikad nije bio lik koji pravi sranja. Van terena, on je hipster koji u slobodno vreme, ako ne piše poeziju, proučava veliki prasak, dinosauruse i tako to. Na terenu je ubica ali in a good way. Neko je kačio snimak kako je namerno povredio Siemieana, ali rekoh već da to nema veze sa životom.

Ovo što se sada desilo sa Rudolphom se mora sankcionisati i ja nemam nikakav problem sa tim, ali i dalje mislim da je on dobar lik. Jbg ovaj ga najpre napao tako što mu je hteo otkinuti kacigu sa glave, pa mu se Garrett revanširao...pa je ovaj opet navaljivao da se još šibaju i ovaj ga instinktivno klepio po glavurdi i to je to.

 

ovo za racial slur niti znam 100% šta su stvarno jedan drugom vikali, a niti mi je to nešto mnogo  bitno za celu situaciju.

tebi je to izgleda bitno jer želiš da poentiraš sa tezom da je Garrett klošar koji kad ne zna šta će onda igra na race card, ali sumnjam da će ti to poleteti. možda kod nekog hoće, ali ja sam pogledao dovoljno nfl fajtova koji su bili full ozvučeni i otprilike mogu da pretpostavim šta su oni jedan drugom izgovorili dole dok su bili na gomili. :laugh:

 

 

Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...