Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

twak.gif  

just for the record:

siemian je izbacio loptu, ovaj gleda prema njemu i vidi to, i svejedno ga obara svom snagom

 

rudodolf je izbacio loptu, i onda ga je ovaj omlatio o ledinu 2 sekunde nakon toga: 

 

Daj brate, milisekunda je razlike između trenutka kad obara Siemian-a i kada ovaj izbacuje loptu. Čovek od 120kg u punom trku, koji je ceo život trenirao da bi ovako zaustavljao QB...

Link to comment
9 hours ago, Nikola77 said:

koja sprdnja od kvoterbeka.

Djimi Dji ili Wentzara?

 

Djimi Dji se vraca na MVP staze

A nesretni Wentz jest omasio u zadnjem driveu par pasova, ali Agholor onaj 4th and 10 mora da vata. Covek za WR ima Grandija, Mandinga i Omiljenog, pa opet vuce tu Philu. Mada sam i ja malo pristrasan. Nakon 5 godina sa Winstonom meni i Tannehill izgleda kao second coming of Montana.

Link to comment

Jel se meni čini ili je baš dosta utakmica gde favoriti minimum prvo poluvreme gube sa velikom razlikom pa i sa nulom, a onda ide comeback i pobeda?



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
1 hour ago, freakns said:

Djimi Dji ili Wentzara?

 

Djimi Dji se vraca na MVP staze

A nesretni Wentz jest omasio u zadnjem driveu par pasova, ali Agholor onaj 4th and 10 mora da vata. Covek za WR ima Grandija, Mandinga i Omiljenog, pa opet vuce tu Philu. Mada sam i ja malo pristrasan. Nakon 5 godina sa Winstonom meni i Tannehill izgleda kao second coming of Montana.

Wentz je super QB, imho. Ne znam sta se desava sa Eaglesima - horde zla su bile ripe for the picking juce. Agholor je uzas cele godine, JJAW bas nista nije pokazao za sada, running game je gore - dole, jedino TE je na mestu. Doduse, Eagles su jos uvek u dobroj poziciji, imaju solidan raspored do kraja, a Cowboys im dolaze na Lincu. Videcemo.... 

Link to comment

Jel ima neko nekakav info oko subotne sage u Atlanti? Razumem da je i sport media puna ljudi sa razlicitim misljenjima ali je ovo stvarno cudno. Wyche kaze da je sve bilo okay sa NFL strane, Kap nije hteo da potpise legal waiver koji je standardan. Ajde, Wyche radi za NFL network, pa nije iskren. Stephen A kaze isto. Sa druge strane Florio sa NBCa i Nick Wright sa FS1 kazu da takav waiver niko ne bi potpisao. I to je bilo glavni razlog sto se Kap nije pojavio na dogovoreno mesto. Cirkus... 

Link to comment
Jel ima neko nekakav info oko subotne sage u Atlanti? Razumem da je i sport media puna ljudi sa razlicitim misljenjima ali je ovo stvarno cudno. Wyche kaze da je sve bilo okay sa NFL strane, Kap nije hteo da potpise legal waiver koji je standardan. Ajde, Wyche radi za NFL network, pa nije iskren. Stephen A kaze isto. Sa druge strane Florio sa NBCa i Nick Wright sa FS1 kazu da takav waiver niko ne bi potpisao. I to je bilo glavni razlog sto se Kap nije pojavio na dogovoreno mesto. Cirkus... 
Ma to je sve cirkus sa obe strane...
Mislim može neko da kaže:
Kap hoće da igra u NFL, dakle oni su njemu poslodavci, a ne obrnuto...

Sve u svemu to je sve bilo blesavo, od dana koji je izabran pa u 10-om kolu da to radiš...
Mislim da će na kraju u glavi svakog GM-a da bude:
Ma ne treba mi takav cirkus u klubu...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Problem je bio što je NFL insistirao da ih kapernik oslobodi odgovornosti od "injury" dok je on insistirao da ih oslobodi od "physical injury" Ali da ih to ne oslobađa od nekih naknadnih tužbi ako on to poželi 

 

U suštini, on zna da neće dobiti posao od njih, oni znaju da ga neće zaposliti, sve je samo nadjebavanje u medijima, gde ja naravno navijam za kapa :)

Link to comment
Problem je bio što je NFL insistirao da ih kapernik oslobodi odgovornosti od "injury" dok je on insistirao da ih oslobodi od "physical injury" Ali da ih to ne oslobađa od nekih naknadnih tužbi ako on to poželi 
 
U suštini, on zna da neće dobiti posao od njih, oni znaju da ga neće zaposliti, sve je samo nadjebavanje u medijima, gde ja naravno navijam za kapa [emoji4]
Realno jeste ozbiljna svinjarija to kako je on "sklonjen" iz lige...
Mene, recimo, sad oko ovoga nervira šta zapravo hoće NFL. Kad je on ostao bez posla bilo je: Mi ne možemo da utičemo na vlasnike, to su njihovi timovi...
Ne znam šta sad hoće...
A i Kap se nagodio u onoj tužbi gde je pristao na masu nekih kompromisa koji zapravo "zatvaraju" celu priču...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
1 hour ago, Zverilla said:

Problem je bio što je NFL insistirao da ih kapernik oslobodi odgovornosti od "injury" dok je on insistirao da ih oslobodi od "physical injury" Ali da ih to ne oslobađa od nekih naknadnih tužbi ako on to poželi 

 

U suštini, on zna da neće dobiti posao od njih, oni znaju da ga neće zaposliti, sve je samo nadjebavanje u medijima, gde ja naravno navijam za kapa :)

Niti je on hteo combine, niti su oni hteli da ga zaposle.

Jasan mi je Kap, njemu je cilj da digne prasinu, ne da igra fudbal. njega je zena sjebala za sva vremena i tu dalje pameti nema. ono sto mi nije jasno zasto je NFL uopste organizovao ovaj cirkus.

Link to comment
Niti je on hteo combine, niti su oni hteli da ga zaposle.
Jasan mi je Kap, njemu je cilj da digne prasinu, ne da igra fudbal. njega je zena sjebala za sva vremena i tu dalje pameti nema. ono sto mi nije jasno zasto je NFL uopste organizovao ovaj cirkus.
To im je neki PR stunt...
Ali realno, kome ovo treba zaista...
Ja zaista ne vidim ko je od timova/vlasnika zaista toliko poludeo, da i makar blizu razmišlja o dovođenju Kapa.
Pri tome, ne mislim na igračke kvalitete, backup QB ima svakakvih



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

naravno da nije pitanje igrackih kvaliteta

njega Packersi da uposle kao backup QB posle dve nedelje max bi krenuli po medijima da kenjaju kako su Packersi rasisticka organizacija koja startuje Rodgersa samo zato sto je belac. Ray Rice je sutnut iz lige kada je bio top3 RB zato sto je udario zenu. jasno je dat znak da ne postoji igrac koji je veci od lige i da ce NFL spreciti negative publicity na svaki nacin. Kap to nije razumeo i nastavio je da ih pika u oko i normalno da nikome ne pada na pamet da opet prolazi kroz to

Plus njegove zajebancije sa organizovanjem private combine su im dale samo takav izlaz 

Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...