Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

To se rešava na sledeći način:- install Photoshop- File - open - bilo koja slika sa C: roota- File - Save As - snimiš na C: root...i gotovo :D

Edited by Filipenko
Link to comment

Hehe, pazi kad sam znao da ce neko spomenuti Photoshop :lol: Instaliran mi je i PS ali ponekad koristim mspaint. Brze se otvara, integrisan je u Total Commander,... Dakle, posto smo resili pitanje Photoshopa, zna li neko odgovor na gornje pitanje?

Link to comment
Hehe, pazi kad sam znao da ce neko spomenuti Photoshop :lol: Instaliran mi je i PS ali ponekad koristim mspaint. Brze se otvara, integrisan je u Total Commander,... Dakle, posto smo resili pitanje Photoshopa, zna li neko odgovor na gornje pitanje?
Mislim da ovde nema pomoći. MSPaint je brabonjak u kojem je štošta hardkodirano.Može eventualno sledeći trik - na C:\ napraviš jedan blank.jpg, a shortcut za Paint staviš "mspaint c:\blank.jpg". Kad uradiš Save As, ponudiće ti C:\ po defaultu.Trik 2: Napraviš shortcut ka C: u My Pictures, i onda si samo jedan double-click daleko od C:\ wink.gif Možda ti i nije bilo od velike pomoći... ali šta da ti radim kad ti je izbor SW-a takav... :rolleyes:
Link to comment

Како да пребацим јебене Јутјуб клипове на чврсник? Раније се могло са ДАП-ом и осталим даунлоуд програмима, сада ми иште неки јузернејм/пасворд, а ни онај напичак за Фајерфокс не ради како Бог заповеда.

Link to comment

Gospodin keepvid rešava problem. Adresu youtube snimka c/p u "belo u okviru zelenog" :D i samo klikneš na download. Ispod će se pojaviti novi link na koji klikneš kako bi snimio klip.Jedno pitanje u vezi sa Gmail-om. Postoji li mogućnost formiranja sopstvenog foldera (posebnog inbox-a kojem bih dala određeno ime) u koje bi išle poruke pristigle sa određenih adresa? Ima ono filtriraj, ali tamo samo daje mogućnost da se izbriše, arhivira, označi zvezdicom (šta uopšte to znači?), ubaci u čoporativni inbox... Jednostavno, hoću da razvrstam mejl adrese u različete inbox-ove.

Link to comment
Како да пребацим јебене Јутјуб клипове на чврсник? Раније се могло са ДАП-ом и осталим даунлоуд програмима, сада ми иште неки јузернејм/пасворд, а ни онај напичак за Фајерфокс не ради како Бог заповеда.
mozes i da odes u cash browsera, nadjes najfriskiji i najveci tmp, prekopiras, preimenujes u flv,i puscas s nekim flv playerom.
Link to comment
Gospodin keepvid rešava problem. Adresu youtube snimka c/p u "belo u okviru zelenog" :D i samo klikneš na download. Ispod će se pojaviti novi link na koji klikneš kako bi snimio klip.Jedno pitanje u vezi sa Gmail-om. Postoji li mogućnost formiranja sopstvenog foldera (posebnog inbox-a kojem bih dala određeno ime) u koje bi išle poruke pristigle sa određenih adresa? Ima ono filtriraj, ali tamo samo daje mogućnost da se izbriše, arhivira, označi zvezdicom (šta uopšte to znači?), ubaci u čoporativni inbox... Jednostavno, hoću da razvrstam mejl adrese u različete inbox-ove.
gmail nema foldera, ali ima Labels (oznake). izaberes poruke, i na drop-down listi "More Actions" izaberes Apply Label. onda levo dobijes listu Labels i klikom na naziv dobijes emailove sa odredjenim Labels.
Link to comment

Ok, provalila sam to i sve funkcioniše. Samo što je meni na srpskom i piše "oznaka". Inače, imam problema sa otvaranjem sajta i logovanjem - moram više puta da pokušavam. Je li to uobičajeno? Možda je problem što mi je srpski pa ima neki bag?

Link to comment
Ok, provalila sam to i sve funkcioniše. Samo što je meni na srpskom i piše "oznaka". Inače, imam problema sa otvaranjem sajta i logovanjem - moram više puta da pokušavam. Je li to uobičajeno? Možda je problem što mi je srpski pa ima neki bag?
i kod mene ja na srpsko, ali nisam znao koji ti jezik koristis pa sam nakratko prebacio na engleski. ja nemam problem sa logovanjem. ni na poslu, ni kod kuce. mora da ti je neki problem sa kolacicima.inace, dopada mi se taj sistem oznaka jer jednu poruku mozes visestruko oznaciti. :) Edited by Rosbacher
Link to comment

ne znam gde da postavim pitanje, ako sam omasila topik, prebacite.elem, treba da pazarim mp3 rekorder, daklem kao diktafon (nemojte se smejati). pitanje: gde, koji, koliko para? ako bi mogo da bude centar ili vracar, bilo bi idealno. hvala lepo.

Link to comment
ja nemam problem sa logovanjem. ni na poslu, ni kod kuce. mora da ti je neki problem sa kolacicima.
Nemam pojma, svi ostali sajtovi mi normalno rade na poslu. Evo, od kuće se ulogovah iz prve. Možda zato što na poslu idem preko proksija (nemam pojma ima li to veze)?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...