Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Tako je... Mozes ih ucitati koliko hoces, sa desne strane ce se pojaviti jedna ispod druge.

A sjebaces ako je obrises ili ucitas pa promenis lokaciju.

Drugo je resivo, prvo nije.

Link to comment

Problem je što kod mene vuče iz foldera C:\Document\Outlook\ i tu mogu da ubacim samo 1 fajl. 
 

Moram probati opet nešto ću valjda iščačkati.

Link to comment
  • 2 weeks later...

otvorio sam google /maps/ stranicu za neku uslugu

 

i sad me jebe što to ne izlazi na pretrazi

 

ukucam ime i lokaciju - ništa

 

naravno na neku foru dođem do toga, ima sve - fotke, reviews i ostalo

 

ali u pretrazi kilavi, ja bi prosto voleo da kad se ukuca da izađe mapa sa pinom pa ko hoće dalje da ide po tome, ok.

 

prvo je bio registrovan za moj privatni google mail, u međuvremenu sam to prekrstio u biznis nalog

 

jel treba da im platim nešto ili da nađem nekog ko može da mi odradi optimizaciju toga, i gde. jel ima neko ovde na forumu....

 

 

Link to comment

Nisam se bavio time ali mi po priči pada na pamet da je sličan princip za SEO (za [te] tačke na mapi) kao i za sajtove.

Traži vrijeme (za pozicioniranje), klikove/potraživanje/pretragu, i plaćene reklame. 

 

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

jel moguce povezati novu bezicnu tastaturu sa starim usb prjemnikom (od prethodne tastatura)

isti je proizvodjac, moguce i model

 

 

kupio danas i naravno tek kad sam dosao kuci shvatio da u kutiji nema jebenog usb prijemnika

prodavnica na drugom kraju grada, dok odem tamo potrosicu vremena i benzina za jos jednu tastaturu

Link to comment

Mislim da nije moguće, ti bluetooth konektori koji dolaze uz periferije su predefinisani na njihov ID i neće da rade sa drugim uređajima. Pokušavao sam jednom da povežem džojped na to, slaba vajda, morao sam da kupujem novi BT konektor.

 

Pošto ga nisi dobio uz novu tastaturu (ovo mi malo čudno btw) čini mi se da je ona otključana kao i svi drugi BT uređaji, pa joj stoga treba univerzalni konektor. Postoji minimalna šansa da će da radi jer je isti proizvođač, ali nisam preterano ubeđen u to.

Link to comment
26 minutes ago, jms_uk said:

Ko je proizvodjac?

 

 

Znam da Logitech nekad hoce da radi izmedju razlicitih modela.

 

Da ja sam imao periferije Logitech koje su to mogle. To jr onaj sistem Unify usb donglr je narandžast čini mi se...

  • +1 2
Link to comment
4 hours ago, Sandradjer said:

Ne smem da cackam nista u nadi da ce proraditi sam od sebe.


Instališi Viber na kompjuteru pa odradi backup tamo.

  • Hvala 1
Link to comment
  • 1 month later...

Da zveknem ovde, da ne kopam pdfove:

 

Skoro sam presao kod novog internet provajdera. Uzeo 1800Mbit/s u downloadu i 135 u uploadu. Naravno, zbog hardverske nemogucnosti kompa i porta od samo 1gbit/s sam morao da kupim network adapter od 2.5 gbit/s da bih uspeo da se priblizim brzini neta koju sam kupio. Ruter je fritz6600, sertifikovan da moze da ide i preko 2gbit/s, kabli od rutera do kompa je novi cat7 (5 metara) i nikako ne mogu da se priblizim 1gbit/s kamoli 1.8gbit/s na bilo kom speedtestu. (provajder mi pusta 1.8, sto sam cuo od korisnickog servisa a i sto se vidi na tabli rutera jer do njega dolazi cak 1.9gbit/s ali do kompa dolazi samo pola toga. Samo jednom sam uspeo da doguram do 1.1gbit/s i to u neko super zauzeto vreme kad su svi na internetu. U ruteru je sve namesteno kako treba (mada me smara ipv6 bez koga internet nece ni da radi), network adapter je namesten na 2.5 i power management je ugasen. Kapiram da nije do provajdera jer moze da se sjebe linija 5 dana u nedelji ali barem bi jednom morao da pokaze full brzinu.

 

Skrin sa admin panela iz rutera

cable.JPG.478f38ddf7d190bfbcdb68862a7827dc.JPG

 

Skrin sta ruter vidi da mi salje

komp.JPG.f05f2ec6a948749aa87fef39fc4d350e.JPG

 

Network adapter

network.JPG.639d053b6037adae7236716f63482b55.JPG

 

Sta speedtest vidi

brzina.JPG.11c4d3bee0b00a542d82af43977ad496.JPG

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...